Pereiti prie turinio

REIKIA PATARIMO!!!! Chevrolet Silverado 6,5 TD


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 108
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Ta zalia monstra maciau Kaune, pries gerus metus. Buvo tokios pacios bukles apardytas, stovejo serviso kieme. Kaip matau nelabai kas pasikeite :mrgreen:

 

Cia Vilniuje,rugsejo viduri darytos nuotraukos.

 

To SARUNAS : nuo taves tamsta 10 minuciu vaziavimo iki JO :) , zalgirio gatvei stovejo,rytoi pro ten vaziuosiu tai pasidomesiu ar yra,paklausiu ar parduodamas :roll: :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[...To SARUNAS : nuo taves tamsta 10 minuciu vaziavimo iki JO :) , zalgirio gatvei stovejo,rytoi pro ten vaziuosiu tai pasidomesiu ar yra,paklausiu ar parduodamas :roll: :salut:

Aš jau pusantrų metų žirmūnuose nebegyvenu... Man dabar iki Vilniaus virš 30 km... O klaust neapsimoka, - vistiek nepirksiu, nes neįpirksiu... Ir dar ilgai nebeišlaidausiu... Tad tik seilę varvinu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau pusantrų metų žirmūnuose nebegyvenu... Man dabar iki Vilniaus virš 30 km... O klaust neapsimoka, - vistiek nepirksiu, nes neįpirksiu... Ir dar ilgai nebeišlaidausiu... Tad tik seilę varvinu...

 

Mmmmmjo, tikra .ize ta krize,visiems viska uzriso,nu nieko,tikiekimes kad svajones issipildys :wink: :bounce:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

cia tiesa pavarinejus jura-neziurint kad usandarinta kazkiek-liko stop Pervalkoj

Juros vanduo ir elektra niekaip nesiderina.

Greiciausiai reikes pakeisti ne tik visa pravodke, bet ir visas dalis, i kurias ateina laidai (saugikliu blokai ir t.t.).

Variklis kapitalintas, aisku, Lietuvoje ir beveik 100 proc., kad darytas pardavimui.

 

Panasu i loterija be laimejimu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.