Pereiti prie turinio

Pagalba renkantis


Dainiussl

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 53
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Kaina nesąmoninga.Garantuotai surasi daug trūkumų. Visa vertė - 13,8 lt.. Ir tai dar pagalvot reiktų.

Iškart būna tai purkštukai apsišikę, tai kur nors tepalais apsibuzoję, arba taip nuvaryta su kerkeriu, kad net garso izoliacija suplėšyta ir laidai išsižarnoję. Ieškojau sau kelis mėn.,patyriau tuos malonumus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas žiūri šį modeli, kiek žinau 2.7 geresnis nei 3.1 , gal yra i ka reikėtų daugiau atkreipt dėmesį apžiūrin?

Aš ieškojau, kad nebūtų apsitepalavę purkštukai, kad variklis gerai kurtusi,švariai dirbtų.Nes kaip aiškino, jei purkštukai apsibuzoję, variklis buvo pakaitęs.Dar žiurėjau kad nebūtų plauta su kerkeriu, nes jei plauta, vadinas kažkas slėpta.Jau geriau tegu būna purvinas, nors viskas matosi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Na, kuris labiau patiks tą ir rinksiuosi. Kai prisiskaitai visokių nuomonių, tai ir sunku išsirinkti. Daugiau linkstu link dyzelio... bet...

Pagal ką ruošies pirkti? Metus,kainą,stovį(pravažiavimą)?

Jei dyzelis, tai tik 2,7 CRD - patikimesnis (bent jau man toks patinka). Iš dabar esamų skelbimų nieko doro nėra. Kai ieškojau, beveik visus patikrinau (apie 22 vnt. :girtas:/>/> ). Geriausias metų ir kainos sąntykis pvz.: 2003-4 m., 13-14 t.lt. ;)/>/> , nes nupirkęs pasiruošk įdėt apie 2-3 t.lt. kaip minimum. Čia ar benzas ar dyzelis nesvarbu.

Skelbimuose dabar likę jau senai parvežti, su rimtesniais trūkumais, arba su nesąmoningai užlaužtom kainom jeep-ai.

Kas dėl benzininių, tai aš jų nelabai mėgstu, nes vien benzu nevažinėsi, o dujas įdėjus irgi atsiranda problemos. Viską sumetus kaina gaunasi vos ne kaip dyzelio (o gal net ir daugiau).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vienas variantas 2.7 dyzeliukas su pakeistu varikliu. Klausimas kas galejo jam but kad net reikejo pakeist varikli, ir ar po keitimo nebus kazkokiu niaunsu? nemetys kompas klaidu? dar kazkokiu slieku gali but po keitimo? ar neverta ziuret po tokio "remonto"?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vienas variantas 2.7 dyzeliukas su pakeistu varikliu. Klausimas kas galejo jam but kad net reikejo pakeist varikli, ir ar po keitimo nebus kazkokiu niaunsu? nemetys kompas klaidu? dar kazkokiu slieku gali but po keitimo? ar neverta ziuret po tokio "remonto"?

Iš kur žinai, kad jis pakeistas? Gal buvo užkaltas ir perrinktas ;) . Gerai jei perrinktas kruopščiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vienas variantas 2.7 dyzeliukas su pakeistu varikliu. Klausimas kas galejo jam but kad net reikejo pakeist varikli, ir ar po keitimo nebus kazkokiu niaunsu? nemetys kompas klaidu? dar kazkokiu slieku gali but po keitimo? ar neverta ziuret po tokio "remonto"?

aisku geriau pirkt su defektu...varikli gera gali nupirkt uz 3000 lt,tinka nuo ML...siaip jai viskas surinkta normaliai jokiu klaidu neturi mest.... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeštadienį buvo apžiūrėti trys Jeep_ai

http://auto.plius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-2-7-l-visureigis-2002-dyzelinas-3357690.html

 

Šitas stovi jau Kauno turgui. Iš išorės kaip ir nieko, gal kairė pusė ir padažyta. Labai keista pasidarė, kai pamačiau bagažinėje perkaltus kėbulo numerius. Seni tvarkingai iksiukais uzkalti ir šalia iškalti nauji. Pardavėjas į tai nelabai ką pasakė, dokumentu apie perkalimą neturi. Pavažinėti irgi nedavė, neva plauti vėl reikės. Klaidų kaip ir nemetė. Prie purkštukų matosi, kad lysta. Tai ir palikau jį ramybėje.

 

http://auto.plius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-2-7-l-visureigis-2003-dyzelinas-3361333.html

Šitas irgi bus Kauno turguje. Bet susitikome degalinėje prie plovyklos, ruošėsi plauti, tai spėjau pralėkti. Gale kažkas bilda ir yra kažkoks ūžimas. Staigiai sukant į kairę, didesnis posūkis, užgeso. Klaidų taip pat nemetė. Na vaizdas toks, kad jau daug matęs.

 

http://auto.plius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-2-7-l-visureigis-2002-dyzelinas-3242463.html

Šitas ir turguje, bet jis jau ten seniai. Kainos turguje ir skelbime skiriasi. Dega chek engine bet klaidų nemeta. Arba aš nemokėjau ar kažką ne taip dariau. Pravažiuot taip pat negavau, tiksliau nebuvo kur.

 

Kažkaip ne vienas neužkabino. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad prie pirmo nelindai, sveikinu. Antras ir trečias : tegu ne...sa ,kad tiek prabėgęs. Dadėk 2 arba 3 vietoj 1. Nemėgstu kai yra atsukamas spydas.

Rask tokių metų džipą, su tokiu prabegu :lol: . Vos ne naujas. Trečią aš irgi prieš 3 mėn žiūrėjau, net buvau nuderinęs iki 13,2 . Irgi nevertas dėmesio.

o šito nežiurinėjai? http://auto.plius.lt...as-3332591.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad prie pirmo nelindai, sveikinu. Antras ir trečias : tegu ne...sa ,kad tiek prabėgęs. Dadėk 2 arba 3 vietoj 1. Nemėgstu kai yra atsukamas spydas.

Rask tokių metų džipą, su tokiu prabegu :lol:/> . Vos ne naujas. Trečią aš irgi prieš 3 mėn žiūrėjau, net buvau nuderinęs iki 13,2 . Irgi nevertas dėmesio.

o šito nežiurinėjai? http://auto.plius.lt...as-3332591.html

Neatidaro nuorodos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.