Pereiti prie turinio

oro kompresorius


Mantas26

Rekomenduojami pranešimai

gal kas esate pasidare koki kompresoriu dizelini.naudoju vienfaci,bet truksta oro.nasumas gan geras,bet truksta.o 2junkt negaliu ne visuose darbo objektuose normali el srove.3fazii netinka....kazka galvoju apie benzinini ar dizelini kompresoriu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas esate pasidare koki kompresoriu dizelini.naudoju vienfaci,bet truksta oro.nasumas gan geras,bet truksta.o 2junkt negaliu ne visuose darbo objektuose normali el srove.3fazii netinka....kazka galvoju apie benzinini ar dizelini kompresoriu.

 

perki toki http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ridgid-benzininis-oro-kompresorius-su-honda-motoru-15597817.html arba ant savo komresoriaus montuoji stai toki motora http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodamas-variklis-sd-178fe-16824773.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaina gaunasi kaip padevedo dizelinio silpnesnio kompresoriaus.man reikia kuo pigiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu tikslu naudoji? kazkaip keista kad niekas netinka is vienfaziu serijos, ir net dyzelio reikia... juk buna ir tu vienfaziu nasiu ir su dviem kausais ir panasiai...

turiu vienfazi 2kausu,jej neklystu gamina apie 500ltr per min,bet man yra per silpnas,prie jo jungiamas orinis pneumatinis plaktukas.o jam reikia lb daug oro,kad normaliai galetum su juo dirbti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn tada ka ir sakyt, negelbes ir dyzelis, ar benzinas, bent jau toks koki siulo kolega nuorodoj, nes anas ir tai tik 300ltr/min tepompuoja...

yra ir dizeliniu kompresoriu kuris mane tenkintu bet kainos apie 5stukas.manau kad gal yra bendraminciu kurie kazka yra sukure.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra ir elektriniu, kurie ir po kuba i minute pripucia, ir turbut vienfaziu netgi, bent jau sitas is isores toks atrodo http://www.kompresorius.lt/wp-content/uploads/2012/10/Balma_NS59S_270_CT_10_oro_kompresorius_Mantoras.jpg

bet jau svoris ju nevaikiskas, jei nestacionaro tereikia, tai nezinau kaip cia...nes be nugaros paliksi :)/>

esme tame kad tie kompresoriai galingesni bijo sroves kritimu.buna tokiu objektu kad optimalus 2kausis vos vos pasileidzia,jau nekalbu apie tokius

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, cia jau kita medalio puse. sroves kritimu bijo jie turbut visi, nes net mano 24ltr maziukas kompresorius, jei buna pajungtas ant morkavos senuku 25lt vertes perenoskes, is kurios srove dalijasi dar i kelias vietas, tai ijungus vienu metu kazkam turbinke ir dar cirkuliarke, kompresorius tik bul bul,zagt, bul bul, zagt ir nebepasivelka :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, cia jau kita medalio puse. sroves kritimu bijo jie turbut visi, nes net mano 24ltr maziukas kompresorius, jei buna pajungtas ant morkavos senuku 25lt vertes perenoskes, is kurios srove dalijasi dar i kelias vietas, tai ijungus vienu metu kazkam turbinke ir dar cirkuliarke, kompresorius tik bul bul,zagt, bul bul, zagt ir nebepasivelka :D/>

tai vat tame ir esme.sakau gal kas turi is kokio D motoro pasdare ar kazka panasaus,todel ir domiuos.pirkt padeveta nenesa kisene

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.