Pereiti prie turinio

6.2 dyzelis


Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

sveiki gal kas bande priburt schevro 6.2 dyzeliui turba? noriu y savo defa ysidet jy bet galvoju ir paturbint tuo paciu

 

Nesuprantu aš tavęs Arūnčikai , gimdei Santanos variklį , kišai pinigus ir projektas nepasitvirtino. Dabar matau vėl lipsi ant to paties grėblio. Yra 6.2 dyzelis yra 6.5 turbo dyzelis. Žinai pats , kaip skiriasi šių variklių trauka. Sutinku , kad 6.2 šiai dienai perkasi už metalo kainą iš armijos , bet paskaičiuok , kiek kainuos jį užturbinti. Keisi siurblį , dėsi elektroniką , tūrbą , žėk dar ir purkštukus reikės pasikeisti ir neaišku kas gausis ?

Aš pirkau 6.5 turbininį , pats žinai kokį pilnos komplektacijos iš Amerikos už 1400 dolerių su garantiją .

Tai tu man pasakyk , kam dar atradinėti tą dviratį , kai jis jau seniai atrastas ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu aš tavęs Arūnčikai , gimdei Santanos variklį , kišai pinigus ir projektas nepasitvirtino. Dabar matau vėl lipsi ant to paties grėblio. Yra 6.2 dyzelis yra 6.5 turbo dyzelis. Žinai pats , kaip skiriasi šių variklių trauka. Sutinku , kad 6.2 šiai dienai perkasi už metalo kainą iš armijos , bet paskaičiuok , kiek kainuos jį užturbinti. Keisi siurblį , dėsi elektroniką , tūrbą , žėk dar ir purkštukus reikės pasikeisti ir neaišku kas gausis ?

Aš pirkau 6.5 turbininį , pats žinai kokį pilnos komplektacijos iš Amerikos už 1400 dolerių su garantiją .

Tai tu man pasakyk , kam dar atradinėti tą dviratį , kai jis jau seniai atrastas ?

as turiu motora gera ir ne is armijos ir dar nezinau tikrai ar turbinsiu jy ar ne o su anuo motoru kol buvo standartas tol puse bedos kol nepradejom burt ir gavos kaip visada atsirado barskejimas ir neaisku kur gal indeklai gal dar koks sss o dar su elektra bedu yra gaze pravalas ir aplamai nebenoriu elektronikos :D:P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.