Pereiti prie turinio

NP GR ratai


Rekomenduojami pranešimai

Pirmam GR buvau uzdejes 33x12.5R15 ir buvo keltas is spyruokliu apie 5cm,bet susukus ratus offroade truputi siekdavo,dabar vazineju irgi pakeltu apie 5cm bet su 265x75R16,jos (32) ir siauresnes tai niekur nesiekia.Tikra tiesa 33x12.5R15 stantartu,kad ir naujomis spiruoklemis arkas sieks ir praplatinimai bus palikti pirmoje baloje,tikrai reikalingas pakelimas minimum 5cm, o geriausia neisradineti dviracio ir sudeti prailgintas spyruokles ir amortizatorius,bus maziau problemu ir su tech.apziura :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmam GR buvau uzdejes 33x12.5R15 ir buvo keltas is spyruokliu apie 5cm,bet susukus ratus offroade truputi siekdavo,dabar vazineju irgi pakeltu apie 5cm bet su 265x75R16,jos (32) ir siauresnes tai niekur nesiekia.Tikra tiesa 33x12.5R15 stantartu,kad ir naujomis spiruoklemis arkas sieks ir praplatinimai bus palikti pirmoje baloje,tikrai reikalingas pakelimas minimum 5cm, o geriausia neisradineti dviracio ir sudeti prailgintas spyruokles ir amortizatorius,bus maziau problemu ir su tech.apziura :roll:

su 33x12.5R15 nors ir siektiek keltas normaliam offroade draskydavo plastikinius prapletimus ir isvidaus i rema trindavosi, pakeitus i 32x11.5R15 (292x74R15) viskas OK;

didelio skirtumo del pravazumo nepastebeta icon_exclaim.gif , o lendant giliau ar 33, ar 32 be gerves neapseisi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmam GR buvau uzdejes 33x12.5R15 ir buvo keltas is spyruokliu apie 5cm,bet susukus ratus offroade truputi siekdavo,dabar vazineju irgi pakeltu apie 5cm bet su 265x75R16,jos (32) ir siauresnes tai niekur nesiekia.Tikra tiesa 33x12.5R15 stantartu,kad ir naujomis spiruoklemis arkas sieks ir praplatinimai bus palikti pirmoje baloje,tikrai reikalingas pakelimas minimum 5cm, o geriausia neisradineti dviracio ir sudeti prailgintas spyruokles ir amortizatorius,bus maziau problemu ir su tech.apziura :roll:

su 33x12.5R15 nors ir siektiek keltas normaliam offroade draskydavo plastikinius prapletimus ir isvidaus i rema trindavosi, pakeitus i 32x11.5R15 (292x74R15) viskas OK;

didelio skirtumo del pravazumo nepastebeta icon_exclaim.gif , o lendant giliau ar 33, ar 32 be gerves neapseisi

 

aha, reiskia supratau kaip su tais ratais, dedu prailgintas spiruokles su tokiais pat amortikais ir maunu ciabatus savo dickiui situos 32x11,5R15 ,offroade dickis nedalivaus ruosiamas grynai nedidelem kelionem kolkas ir medzioklei,jei kas ne taip pataisykit

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Keli pavyzdžiai iš realybės: mano NP GR daryti kelmai po spyruoklėm 7cm- 33/12,5 BFG kabino arkas, pakeičiau visas spyruokles naujomis, apie porą mėnesių praktiškai nekabindavo, tik labai įsisiūbavus arba šokinėjant. PO poros mėnesių - vėl tas pats icon_exclaim.gif :idea: Du pažystami kartu nusipirko ir įsidėjo IRONMAN ilgintas spyruokles: vienam kabina, o kitam- ne :shock: :?: Kas gali paaiškint, kodel taip yra :?: P.S. pastebėjimas: pvz. mano patruliui, keičiant spyruoklę, (atkabinus amortizatorių) spyruoklės nesuspaustos į vietą neįstatysi, jeigu net dėčiau IRONMAN, nemanau kad ka nors tuo pasiekčiau apart masinos kietumo ir nulinės eigos žemyn :idea: :?:icon_exclaim.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Du pažystami kartu nusipirko ir įsidėjo IRONMAN ilgintas spyruokles: vienam kabina, o kitam- ne :shock: :?: Kas gali paaiškint, kodel taip yra :?:icon_exclaim.gif

 

Iron Man spyruoklės yra su indeksais A,B,C - pagal apkrovimą, pas mane su C buvo, tai keli metai dar nesusėdę :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.