Pereiti prie turinio

NP GR ratai


Rekomenduojami pranešimai

32x11.5 r15 Ei nori per offroada su 33 vazinet - tai reikia liftuitis(arba spirokles keist i tiuningines arba kebula kelt 4-6 cm.

 

apie lifta galvoju ir as, bet neturiu talkovo dziado kuris uzsiimtu mano dickiu, gal kas zinot Kaune toki meistra?? daryciausi ir pats , bet rankos isaugusios ne is tos vietos :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsidejau 33X12.5 telpa ir niekur nesiekia, jokio lifto dar nedariau

 

Gal tu iki siol asfalte? :lol: Isvaziojam i ofroada, issukam ratus, gazojam - ziurim i galine prekiniu sparnu kromke, Sulinke,sulauze isplatinimus, papjove naujos padangikes? Fignia, asfalte gi nekabina :lol::lol::lol:

Kitas variantas, atvazioja pas mane zmogutis , sako, nusiperkau masiniuka,noriu Ironman spirokles isidet, ziuriu po masina - o ji jau ten stovi,kartu su amortikais :lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsidejau 33X12.5 telpa ir niekur nesiekia, jokio lifto dar nedariau

 

Gal tu iki siol asfalte? :lol: Isvaziojam i ofroada, issukam ratus, gazojam - ziurim i galine prekiniu sparnu kromke, Sulinke,sulauze isplatinimus, papjove naujos padangikes? Fignia, asfalte gi nekabina :lol::lol::lol:

Kitas variantas, atvazioja pas mane zmogutis , sako, nusiperkau masiniuka,noriu Ironman spirokles isidet, ziuriu po masina - o ji jau ten stovi,kartu su amortikais :lol::lol:

Isplatinimai mano seniai alksniuose kaba, padangos man sparnu nesiekia, vartyk kaip nori. Asfalte tikrai nieks nesiekia :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes aisku dabar kalbam apie aborta per mobilu telefona, :lol: bet patikek , as jau macau ne viena GR. :wink:Is kur tu zinai kad nekeistos, masina is salono? :lol:

Dar reikia pridet kad ne visu padangu gamintoju ismeros ant padangu parodo realia vaizda :wink: Labai daznai pamatavus padanga su rulete ,gauni visai kitus skaicus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ne pykstu :lol: Man nereikia issivazduot, as zinau :lol: Vakare paeskosiu , ksa kur pas mane buvo tablicka spec masinu komplektacijos ir skirtumai su standartu Voketijos ir Prancuzijos, idomus failiukas.

Ar tau bus naujena , kad pvz MB , UAZ, Toyota,Nissan, LR ir net Subaru ir BMW su WV jegos strukturam komplektojami kitaip? :roll: Na tai tada:LABAS RYTAS!!! sveiki sugrize i realybe :lol:

Absoliuti dauguma - kita elektrika , sustiprinta vaziokle ir varikliai :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien savo GR`ui nupirkau ir uzmoviau 31/10,5 R15 padangas restauruotas

nu zinai, sukant vaira tarpas tarp padangos ir bamperio tikrai nedidelis, aisku spyruokliu namanau kad kas butu keites, bet visgi manau kad ant standarto tikrai daugiau kaip 32 batu neuzmausi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.