Pereiti prie turinio

NT II apatiniai sarnyrai


Rekomenduojami pranešimai

ne del pigumo... galvojau kad restauruoti geriau laiko, bet pasirodo ju net nerestauruoja... 555 niekur negavau, uzsakiau lemforder... bandysiu kiek savaiciu atlaikys biggrin.gif

pas mane stovi 555, po dvieju metu ziauraus elgesio su maveriu, sarnyrai atlaike, tik vieno guma iplysus... atitiko nuo moksviciaus :), aisku sveika po eilinio murgdymo baloje praspricuot antgalius ir sarnyrus, bet tai daryt taip tingisi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane lemforder stovejo. vakar kaire puse susivarkiau kapitaliai ir per bandymus zoleje akmenuka pasigavau, tai dabar desine remontuoju biggrin.gif . Linko sake, tuo paciu ir sarnyra pakeisiu- laisvokas jau po pabrado tankodromo kalniuku. Akmenukas kokius 5m paskrido. biggrin.gif

post-7387-13710563107868_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane lemforder stovejo. vakar kaire puse susivarkiau kapitaliai ir per bandymus zoleje akmenuka pasigavau, tai dabar desine remontuoju biggrin.gif . Linko sake, tuo paciu ir sarnyra pakeisiu- laisvokas jau po pabrado tankodromo kalniuku. Akmenukas kokius 5m paskrido. biggrin.gif

uzuojauta su apatines sakes remontu :D teks biski pazaist su ja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu siandien jau pastrigau truputi- pasirodo sudiles kauselis i kuri apatines sakes galinis salenblokas isistato... o jis prie remo privirintas. tai nusigreziau nuo kito remo- ryt privirint reiks. o tada juokeliai-sulaukiu sarnyro, pusvalandukas ir vel i trasa biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kauseli geriau išsitekinti iš normalaus metalo. Rusai juos tekina (forume mačiau)ir iš abieju pusiu, t.y. du deda, bet man ir vienas priekyje puikiai laiko. O sarnyrus geriau imti su tepimo taškais ir gumas stebeti. Per jas gali ta procedura gali tekti anksciau daryti. Be to, gamykliskai paprastai jie buna mazai sutepti.

Redagavo raimondas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kauseli geriau išsitekinti iš normalaus metalo. Rusai juos tekina (forume mačiau)ir iš abieju pusiu, t.y. du deda, bet man ir vienas priekyje puikiai laiko. O sarnyrus geriau imti su tepimo taškais ir gumas stebeti. Per jas gali ta procedura gali tekti anksciau daryti. Be to, gamykliskai paprastai jie buna mazai sutepti.

 

tekintus irgi privirinai? ar tik suverzei?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesunku pačiam apskaiciuoti matmenis - skersmuo pagal guma, kad lengvai ji ilystu i vidu. Lyg apie 60 mm. Isorei pakanka 2-3 mm. sieneles storio. Kaušelio dugno storis irgi panasus, o krasto aukstis apie 12 mm. Vidine skyle turi leisti laisvai lankstytis traukes galui. O virint butina prie remo, tada kauselis nedyla i jį besitrindamas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet dabar, kai vaziuokle pakelta, kaip tik lauzia ?

niekas ten nieko nelauzia, tu iskeles vaziuokle i ora, tai tas pats, kaip skristum nuo tramplyno, realiaiapatine sake nera tiek uzlauzta, uzdek rata ir pastatyk ant zemes... daugiau bus uzlausta, jei susuksi torsionus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitie laikys. biggrin.gif/>

Jei viską keitei, tai gal ir apatines šakės sailenbloką keitei, kur torsijonas jungiasi? Kaip ten su juo sekėsi?

 

tas vienintelis originalas liko. stovis dar neblogas ir kazkaip toj vietoj poliuretaninis man nepasirode patikimas... originalas ten geriau sedi smile.gif . kai desiu ten poliuretana, ieskosiu kad i metala butu ilietas.

P.S. gal kas patartu kiek torcionus verzt? ar viskas tik bandymu keliu?

Redagavo smmeska
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.