Pereiti prie turinio

Reikia GURU patarimo


Bildukas

Rekomenduojami pranešimai

na disko ir reindzas cia visikai skirtingos masinos jei kalbet apie komforta

 

del bmw dizeliuko isskaiciau kad jei turi 200 k km riba, po kurios reik grandierns keist ir pan, plius su siurbliasi problemos, tad jei ieskosi RR dizelio patariu dizeline dali iskratyt ypatingai nuodugniai, nes pusbroliui paemem tai jau grubiai i dizelio problemas sukiso 2000 lt. ir panasu kad nesusitvarke

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie 200 tkm musu imoneje naudotam LR Disco II 2.5 2002 m. prasidejo kazkokios tai pastovios bedos su varikliu: trauka dingo, taise uz 3000,- Lt Sostena, tepalu prasiskverbimas per purkstuku valdymo laidu pyne-suma sieke apie 1500,- Lt dalys = darbai (ne Sostena), ausinimo skyscio prasiskverbimas-remontas apie 800,-; paskutine beda-nera pakankamo vakuumo sistemoje, reikia keisti generatoriu, gresia apie 3000,- Lt; na stebina toks LR elgesys, manau, kad su BMW be reikalo LR prasidejo, mano senasis LR Disco I 1991 tokiu pokstu nekrecia su didesne rida. Beje, zmogus su LR Disco II vazineje tik asfaltu ir pagrindinis purvas-statybu aiksteles smelis/molis:), niekada nebuvo uzklimpes...

Tommas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as galvoju reikia sprest paciam pravaziuot su viena su kita o masinu vaziavimas labai skirtingas RR vaziuoja supes. man isvis pasiseke po menesio subirejo variklis TDS 2.5 del to kad kaskastei gerai sutvarke pardavimui kaskokius ne bmw kompensatorius ikiso i 5 ir 6 cilindra nurove vostuvus ir tt. gerai kad situ varikliu daliu pilna nezinau ant kokiu BMW je stovejo man nevenas netiko tik Opel omegos 2.5 tds .nestiprej domiosiu LR Disko ka ten irgi sis variklis ? o ne kitas . :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.