Pereiti prie turinio

Kaip iškelti nissan terrano I


Rekomenduojami pranešimai

Prieki sukelt yra labai paprasta, tereik susukt varstus esancius torciono gale, kuo daugiau susuksi tuo daugiau pasikels.

 

jo, taip sukelti galima, tik perverzus torcijonus labai nukencia valdymo kokybe... LAAABAAAIII :wink:

 

manau pats pigiausias ir paprasciausias budas aprasytas RimoK idetoje nuorodoje ....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a jei paprasciausia - prieky torcionus susuk, gale i spyruokles ikisk kitas, mazesnio diametro :roll:
mazesnis diametras nieko nepades, reikia keist i ilgesnes to pacio diametro spyruokles.

Spyruokles galima statyt nuo sherokio tik sutrumpint biski reikia, arba po senom spyruoklem reikia statyt ivores, jei per daug spyruoklem pakelsi tilta, tada reikia keist ir amortikus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a jei paprasciausia - prieky torcionus susuk, gale i spyruokles ikisk kitas, mazesnio diametro :roll:
mazesnis diametras nieko nepades, reikia keist i ilgesnes to pacio diametro spyruokles.

padeda, pas mane senelis taranas taip buvo paaukstintas ir net nemazai :oops:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padeda, pas mane senelis taranas taip buvo paaukstintas ir net nemazai :oops:

kazka maisai... mazesnio diametro spyruokliu net neuzdesi i ju lizdus, nes ant tilto yra konuso tipo lizdaviete su paskutines vijos vieta, virsuje ant spyruokliu uzsideda gumine saiba ir isistato i ausi privirinta prie remo. Teoriskai diametru siauresnes kokia 5 mm ikistum, bet aukstis juk nesikeicia, gal tau keite servise i aukstesnes spyruokles ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tarane sukistos golfines spyruokles,priekyje torsijonai iki galo,viskas gerai issikele,tik norisi vis daugiau .... jei reikia dar truputy daugiau mest reikia senas spyruokles ir kist nuo krovininio vano,transito ar vw LT, kolkas uztenka ir dvigubu spyruokliu, beje ir ant TOYOTOS pas mane taip pat padaryta,dvigubos spyruokles (golpuko) :lol::lol: gerai tinka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sharis tiesa sako - pas mane jo terranas. gale spyruokles vienos i kitas sukistos... viskas issikele. viskas puikiai "dirba". jelmas irgi ta gali paliudyti, nes pastoviai suka ratus ir seiles varvina :) nepyk seni :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
nieko panasaus,minkstumas keiciasi nedaug,bet pasikelia garantuotai :wink:

 

 

laba gal gali papasakot placiau, cia antro golfo spyruokles, kurios pr ar galines, ar dar reik kanors perdarinet ar tiesiog suspaudi kishi antras ir valio, t.y. jei pats dejai kokia proceso eiga. ir kiek isikele man realiai reiktu nedaug kokia 6-8cm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.