Pereiti prie turinio

np gr, ryja daug kuro. ka daryti


Rekomenduojami pranešimai

nissan patrol 99 metu, kol nupirkau ir vazinejau buvo viskas ok. trasoje iki 10 lt, mieste iki 13 ltr. sugalvojau pakeisti centrini dirza ir padarysi pilna diagnostika. dare dyzel servisas. ir prasidejo problemas. kura trasoje 12 ltr. mieste 15. centrini dirz dar karta isstaciau nissan servise, siurbli irgi pakoregavo. sake dak visi parametra puikus. problemu gali buti su turbinos trauke, bet nelabai tikiu, nes vaziuoja berai, bet kuro daug. ka patsit ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane lygiai tas pats. todel neapsikentes tokio apetito ir siandieniniu kuro kainu rytoj lupu lauk forsunkes ir nesu tikrinimui. bet turiu ir kita versija: galbut tik nupirkus auto vyksta apsiuostymas, pripratimas prie jo, ko pasekoje vazinejama su galva, ramiai, graziai todel ir kuro norma buna. veliau gi pasunkeja koja ir lenkinet gatvese pradedi ir t.t, o tada jau litrai pareina...

po remonto papasakosiu kaip ten forsunkes gyveno

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane lygiai tas pats. todel neapsikentes tokio apetito ir siandieniniu kuro kainu rytoj lupu lauk forsunkes ir nesu tikrinimui. bet turiu ir kita versija: galbut tik nupirkus auto vyksta apsiuostymas, pripratimas prie jo, ko pasekoje vazinejama su galva, ramiai, graziai todel ir kuro norma buna. veliau gi pasunkeja koja ir lenkinet gatvese pradedi ir t.t, o tada jau litrai pareina...

po remonto papasakosiu kaip ten forsunkes gyveno

 

 

tai as puse metu vazinejau ir pravaziavau apie 40000 km, tai nemanau kad tik po tiek km pripratau. o kur forsunkes tikrinsi ? nes man rgi dare diagnostika ir tikrino forsunkes, gal ka blogai sudejo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... bet turiu ir kita versija: galbut tik nupirkus auto vyksta apsiuostymas, pripratimas prie jo, ko pasekoje vazinejama su galva, ramiai, graziai todel ir kuro norma buna. veliau gi pasunkeja koja ir lenkinet gatvese pradedi ir t.t, o tada jau litrai pareina...

Visiškai pritariu... icon_exclaim.gif Prieš keleta metelių, savo malonumui, dariau eksperimentą, - su lengvąja mašinyte (1980 metų dvilitrė V6 Ford Siera...) vieną savaitę važinėjausi, kaip kiečiausias kelių "erelis" (chuliganas) 8) :pirat: :fanaras: , kitą savaitę priėmiau pensininko pozicija, - niekur, nė už ką neskubėjau, - visus praleidau, tiesiog kelių angeliukas... :roll: Rezultate pirmoje savaitėje automobilio apetitas viršyjo 15ltr/100km, o antroje savaitėje - 8,5ltr/km... :shock: :shock: :shock: Matavimai buvo daromi, kiek įmanoma tikslesni, - alei paskutinio gramelio (benzino, - turiu omenį...) :wink: Ir važiavimas buvo tik po miestą... icon_exclaim.gif

Tad išvadose neskubėk dalinti litų Lietuvos servizų darbuotojams... :wink: :lol: :tongue: :lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas man irgi su kuru problema, bet ji atsirado po panardinimo upely, dabar 20l/100km, kai vaziuoju tai stengiuosi i kuro davikly neziuret:) nes labai jau nemalonu ziuret kaip ant akiu rodykle krenta:) padare diagnostika rado kad temp. daviklis rodo -50C, sian pakeiciau davikly ziuresim ar kas keisis, dar pora klaidu ismete knock sensor ir kazkokia su skaiciais tik, bet sako kad sitos dvi klaidos gal nuo senu senoves, nuresetino ir po dvieju dienu vel patikrins, o anksciau siurbe saliurka 13l/100km vazineta buvo 50/50 trasa/miestas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas man irgi su kuru problema, bet ji atsirado po panardinimo upely, dabar 20l/100km, kai vaziuoju tai stengiuosi i kuro davikly neziuret:) nes labai jau nemalonu ziuret kaip ant akiu rodykle krenta:) padare diagnostika rado kad temp. daviklis rodo -50C, sian pakeiciau davikly ziuresim ar kas keisis, dar pora klaidu ismete knock sensor ir kazkokia su skaiciais tik, bet sako kad sitos dvi klaidos gal nuo senu senoves, nuresetino ir po dvieju dienu vel patikrins, o anksciau siurbe saliurka 13l/100km vazineta buvo 50/50 trasa/miestas

matai as dariau pilna diagnostika ir nissan servise ir daug kur kitur, dariau gal 5 kartus. visi parametrai suepr. jokiu problemu, pats maciau, liko tik nepatikrintos forsunkes po pirmos diagnostikos kai patikrino tai sake kad ok, bet daugiau netikrinau, tai gali buti ten problema. kur gerai gali patikrinti ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... bet turiu ir kita versija: galbut tik nupirkus auto vyksta apsiuostymas, pripratimas prie jo, ko pasekoje vazinejama su galva, ramiai, graziai todel ir kuro norma buna. veliau gi pasunkeja koja ir lenkinet gatvese pradedi ir t.t, o tada jau litrai pareina...

Visiškai pritariu... icon_exclaim.gif Prieš keleta metelių, savo malonumui, dariau eksperimentą, - su lengvąja mašinyte (1980 metų dvilitrė V6 Ford Siera...) vieną savaitę važinėjausi, kaip kiečiausias kelių "erelis" (chuliganas) 8) :pirat: :fanaras: , kitą savaitę priėmiau pensininko pozicija, - niekur, nė už ką neskubėjau, - visus praleidau, tiesiog kelių angeliukas... :roll: Rezultate pirmoje savaitėje automobilio apetitas viršyjo 15ltr/100km, o antroje savaitėje - 8,5ltr/km... :shock: :shock: :shock: Matavimai buvo daromi, kiek įmanoma tikslesni, - alei paskutinio gramelio (benzino, - turiu omenį...) :wink: Ir važiavimas buvo tik po miestą... icon_exclaim.gif

Tad išvadose neskubėk dalinti litų Lietuvos servizų darbuotojams... :wink: :lol: :tongue: :lol::lol:

vazineju taip pat, bandziau kaip ir lekstyti ir labai ramiai, jokio skirtumo, kai laikstai kuro dar daugiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visa esmė apsukose. kai apsukos iki 2500, tada pagal instrukcja sunaudos, plius keli lašiukai. kai apsukos pakyla iki 3000, tada valgyt pradeda. specialiai šnd. padariau eksperimentą:

-Vilnius - Kernavė - Vievis - Trakai - Vilnius apie 120 km., apsukos iki 2500 (pensininko rėžimas) , kuro suvalgė už 50 litų/ 11,9 l. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o 12l trasoj ir 15l mieste, man atrodo kad visai normaliai:) gal cia jau nuo senumo noras uzejo daugiau valgyt:)

Nemanau... Maniškiai NP yra 1984 - 87 metų... Du iš jų su 35" ratais (o tai kuro sąnaudų nesumažina), ilgasis pilnai krautas (TD penkiabėgė dėžė) trąsoje "valgo" - 10ltr./100km.; trumpasis pilnai krautas (D keturbėgė dėžė) trąsoje "valgo" - 8ltr./100km. Tad amžius čia, manyčiau, ne prie ko... :roll: :wink: 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek as girdejau kad tie senesni kaip ir labiau patikemesni, maziau problemu su jais buna( bet cia as tik girdejau, praktiskai nesu tikrines) o su sitais jau daugiau neskaldumu atsitinka del didesnio kiekio elektronikos, cia tik sakau ta ka man sake kai klausinejausi del mano np gedimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie uab vikrus as ir minejau forume. beje jiems siandien ir pateikiau savo forsunkes. prie mano akiu tikrino. rezultatas: visos sesios myza. bet jie gerai pragainiojo jas ir pradejo normaliai purksti. ryt leksiu pirkti wyns "purgeno" pramazgosiu siurbli, po to dar kart teks forsunkes pravaikyti. tada viskas bus ciki

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...na kiek as girdejau kad tie senesni kaip ir labiau patikemesni, maziau problemu su jais buna...

Turbūt mano šnekų prisiskaitei... :wink: :lol::lol::lol:

Turiu keturis važiuojančius senukus NP, tris iš jų nuolat ir inensyviai eksploatuoju - geresnių mašinų ir dar už tokią kainą - NEBŪNA icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...na kiek as girdejau kad tie senesni kaip ir labiau patikemesni, maziau problemu su jais buna...

Turbūt mano šnekų prisiskaitei... :wink: :lol::lol::lol:

Turiu keturis važiuojančius senukus NP, tris iš jų nuolat ir inensyviai eksploatuoju - geresnių mašinų ir dar už tokią kainą - NEBŪNA icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

ten visa traktorinė sistema. :D rėmas, jėgainė, reduktoriai, svertai, siurbliai, skardos, elektrinė :):):lol::lol::D:D

....plius RATAI ir viskas ką gali prisukt su varžtais, papjovus prieš tai su "bulgarke" :D teptuku tik patept prieš ir po patartina :D

senukai yra pirmukai ir dvasios juose vvvaaaaa kiek :o:liux:

 

p.s. senukuose gali sukraut viską, plius dar tiek pat :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ja ja Wynns ar Liqui Moly diesel purge labai teigiama poveiki daro. Savam MB senukui kai ploviau, tai per abratke begancio ploviklio spalva nelabai panasi buvo i supilta is buteliuko :)

 

ga ne ten slieku ieshkot :) pas mane panasi situacija buvo su 2.7td, kartai valgo daug kartais mazhiau. nezinau ar tiesa bent ash turiu itarima kad pr. hubai neatsijungdavo ir gaudavosi papildomas pasipriesinimas (t.y. dabar nepatingiu atbuliniu pavazhiuot :) ) plius, dar pamatavau su gps'u km, tai realiai greitis su 31" vietoj 235/75 yra idealiai tikslus , tuo tarpu km skaitliukas realiai rodo mazhiau negu nuvazhiuojama, automatishkai skaiicuijant sanaudos didesnes. bet kuriuo atveju neskubant 80-90 apsukos buna siek tiek

daugiau nei 2000 ir vazhiuoja pakankamai ekonomiskai, aisku 2x daugiau nei kitas auto su HDi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip del tu visu plovimu tai kolega kazkokia folskvagenu forume rado bica, kuris plauna variklius su kazkokia savo sistema, tipo atvaro, pajungia ten kazkokia xemija tiesiai i varikli, palaiko varikli ijungta ir viskas prasiplauna. Detaliu nezinau kaip ten viskas vyko, bet sako apie valanda uztrunka. Kolega sako kad skirtumas tarp pries plovima ir po plovimo - nerealus, golfukas lyg naujai gimes. Gal kas gidejot apie toki dalyka, bandes ir gali pakomentuot? numetu linka i diskusija ju forume apie tai:

 

http://www.vwklubas.lt/forum/viewthread ... rowstart=0

 

pats esu skeptiskai nusiteikes del tokiu plovimu, bet idomu butu suzinot ismananciu zmoniu kas cia ir kaip. Ir ar neuzsilenktu musu "seneliai" po tokiu plovimu?:)

 

cia lygtais to zmogaus saitas:

 

http://www.akzoos.stailas.lt/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...na kiek as girdejau kad tie senesni kaip ir labiau patikemesni, maziau problemu su jais buna...

Turbūt mano šnekų prisiskaitei... :wink: :lol::lol::lol:

Turiu keturis važiuojančius senukus NP, tris iš jų nuolat ir inensyviai eksploatuoju - geresnių mašinų ir dar už tokią kainą - NEBŪNA icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

gal dalis ir tavo sneku, bet ir servise po paskandinimo klausiau kodel tie senesni varo po balas ir jiem px viskas, tai man ir paaiskino, kad nera visokiu nesamoniu ko yra prikrauta i mano np:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ja ja Wynns ar Liqui Moly diesel purge labai teigiama poveiki daro. Savam MB senukui kai ploviau, tai per abratke begancio ploviklio spalva nelabai panasi buvo i supilta is buteliuko :)

 

ga ne ten slieku ieshkot :) pas mane panasi situacija buvo su 2.7td, kartai valgo daug kartais mazhiau. nezinau ar tiesa bent ash turiu itarima kad pr. hubai neatsijungdavo ir gaudavosi papildomas pasipriesinimas (t.y. dabar nepatingiu atbuliniu pavazhiuot :) ) plius, dar pamatavau su gps'u km, tai realiai greitis su 31" vietoj 235/75 yra idealiai tikslus , tuo tarpu km skaitliukas realiai rodo mazhiau negu nuvazhiuojama, automatishkai skaiicuijant sanaudos didesnes. bet kuriuo atveju neskubant 80-90 apsukos buna siek tiek

daugiau nei 2000 ir vazhiuoja pakankamai ekonomiskai, aisku 2x daugiau nei kitas auto su HDi :D

tavo tiesa buvo man taip kai neatsijungdamo aut. hubai, bet uzesys masinoj tai kaip lektuve pravaziuoji 100 km ir galva net pradeda skaudet

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...tavo tiesa buvo man taip kai neatsijungdamo aut. hubai, bet uzesys masinoj tai kaip lektuve pravaziuoji 100 km ir galva net pradeda skaudet

O dar po šimto, - priekinį tiltą kartu su "razdatke" pradeda skaudėt, tai ir išmeti... :roll: :shock: :tongue: :cry: :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...na kiek as girdejau kad tie senesni kaip ir labiau patikemesni, maziau problemu su jais buna...

Turbūt mano šnekų prisiskaitei... :wink: :lol::lol::lol:

Turiu keturis važiuojančius senukus NP, tris iš jų nuolat ir inensyviai eksploatuoju - geresnių mašinų ir dar už tokią kainą - NEBŪNA icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

gal dalis ir tavo sneku, bet ir servise po paskandinimo klausiau kodel tie senesni varo po balas ir jiem px viskas, tai man ir paaiskino, kad nera visokiu nesamoniu ko yra prikrauta i mano np:)

 

"ant dienų" savąjį MP I panardinau taip:

-tiesinės parabolės metras rodė 39 (iki 40 liko 0,1) ir dešininės krypties metras rodė 35 (iki 45 liko ... :D ) ... ir vanduo, kuris ėjo iki "water" linijos, man nedavė ramybės :D ...

bul bul bul.. palengvėle.. na gervutė pagelbėjo.. bet skendau kapitaliai..

..ir nieko, gyvas :D , lakstau Vilniaus gatvėse ir iki savo balų nuropoju :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.