Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

nusipirkau toyota D4D Common rail,norejau pasiterauti ar jie megsta salerka ne is degalines,paviziu rusiska gera? domina jusu nuomones,gal kas vazinejot,ar vazinejat?

Rusijoje net nauju nepardavinejo dyzeliu, nes saliarka neatitinka kokybes standartu... Buvau nuspirkes, pyliau rusiska. Tai po poros menesiu papuoliau i remonta :rolleyes: nemegsta jis nekokybiskos saliarkos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusijoje net nauju nepardavinejo dyzeliu, nes saliarka neatitinka kokybes standartu... Buvau nuspirkes, pyliau rusiska. Tai po poros menesiu papuoliau i remonta :rolleyes:/> nemegsta jis nekokybiskos saliarkos.

SNEKORIUS.........neduok pavalgyt, duok pasneket.......:) vazineja visi ir vargo nemato

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziurekit laida ,, ne vienas kelyje'' ten testavo vokiska lenkiska lietuviska ir baltarusiska salerka ir jokiu ypatingu skirtumu neaptiko aisku labai priklauso pas ka kura piliesi dry.gif

jei testavo firmine lukoil ar panasia gal ir nera skirtumo. Kaip manai cia kai pili is furos visi pylesi gerose kolonelese? :rolleyes: Jumoristai, vairuotojai bizni suka. Perka talonelius, veliau pilasi levose kolonelese ir dar parduoda mums... Tada ir linksta d4d. O ka sugebesi kaskart tyrimus padaryt kokia kokybe?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važinėja pažystamas tik su rusinia salerka ir vargo nemato, o jei perki tą salerką iš pilstukų, tai ir tada pareina tie pukštukai. Beje fūros naujos važinėja ant baltarusiškos salerkos ir kažkaip neužlinksta. :rolleyes:/>

As beje pyliau tik is draugo furos, kuri jo nuosava ir pats vairuoja. Tipo sau sudo nepila... Ale Rusijoje niekada negali zinoti ka uzsipilsi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkodėl TLC 120 D4D pastoviai visi teiraujasi purkštuvų, kad paklaustų kitam TLC modeliui - retenybė :excl:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/excl.gif"> Manau tai ytin jautri vieta kuro kokybei, kas mano kitaip, gali rizikuoti savo piniginės sąskaita.:unsure:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/unsure.gif">

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tuos vilkikus kasdien remontuoju, ir purkstukai eina kaip daina :rolleyes:/>/>/>

Purksstukai purkstukams nelygus, kazkodel d4d daznai skundziasi. Su vilkikais maziau...

 

as irgi jas remontuoju , bet kad pagrindine ir dazna beda yra purkstukai ir diagnoze nuo blogo kuro, nepasakyciau, bet as kalbu apie vilkikus, gal toyotos ir genda nuo to kuro...

Redagavo arvis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi jas remontuoju , bet kad pagrindine ir dazna beda yra purkstukai ir diagnoze nuo blogo kuro, nepasakyciau, bet as kalbu apie vilkikus, gal toyotos ir genda nuo to kuro...

Nuo ko dar genda vilkiku purkstukai? Man labai aktualu. Kuro filtrai keiciami kas keliasdesimt tukstanciu, filtrai kokybiski.

???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkodėl TLC 120 D4D pastoviai visi teiraujasi purkštuvų, kad paklaustų kitam TLC modeliui - retenybė :excl:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/excl.gif"> Manau tai ytin jautri vieta kuro kokybei, kas mano kitaip, gali rizikuoti savo piniginės sąskaita.:unsure:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/unsure.gif">

Gamyklinis brokas. Nes pagal daugumos komentarus, galima vazineti ir su prastu kuru. :D/>

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo ko dar genda vilkiku purkstukai? Man labai aktualu. Kuro filtrai keiciami kas keliasdesimt tukstanciu, filtrai kokybiski.

???

 

zinoma kad genda ir nuo kuro, bet as sakau kad tai nera pagrindine ir labai dazna problema (imoneje naudojame mersus ir daf nuo 1-3 metu senumo, ir pagrindine vaziuoja i rusija ir kazakstana)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[/sub]ate=' 2013-02-24, 13:02' timestamp='1361703745' post='264671']

zinoma kad genda ir nuo kuro, bet as sakau kad tai nera pagrindine ir labai dazna problema (imoneje naudojame mersus ir daf nuo 1-3 metu senumo, ir pagrindine vaziuoja i rusija ir kazakstana)

Man nesvarbu, kiek ir kokia imone ko turi.

Tai nuo ko genda, isskyrus kura?????

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi jas remontuoju , bet kad pagrindine ir dazna beda yra purkstukai ir diagnoze nuo blogo kuro, nepasakyciau, bet as kalbu apie vilkikus, gal toyotos ir genda nuo to kuro...

Butent, kalba apie d4d o ne apie vilkikus. Taigi skirtumas yra.

Kaip ir sakiau Toytos atstovybes bent jau pries kelis metus Rusijoje net netieke dyzeliu is vis, pardavinejo tik benzinus. Tai jeigu jie patys taip daro tai ka tai reiskia? O vilkikus beje dyzelinius parduoda be problemu. taigi cia nereikia b lyginti su pirstu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.