Pereiti prie turinio

reik pagelbos del jeep 2.5 td


stopkutis

Rekomenduojami pranešimai

radvydai o kas tavo motorui?
o tas,kad pas mane Oplej stovi VM 2,5 TDS...tokie ejo ir y Cherokius..tai va..droziu antri metai ir.....tik tepalus keiciu ir filtrus..psio.Daugiau nieko nedares..ledas.Dabar pradejo ytempejas-amortizatorius barsket,bet tai ne liga.aisku,pirkau ne damusta auto.... :D
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu čia visi tingi tau atrašyt pabandysiu aš bet ir tu gali pradžioj pasiknaisiot po arhyvą ,avtograd.ru šia tema buvo daug kalbėta.Buk ramus pas tave tikrai stovi vm motori ir daugiau i šituos grandus nėjo jokie kiti tik naujesniam modelį buvo tas pats vm 3,1 ir merso 2,7.Ir simptomai visiškai tokie patys pastovus tepalų bėgimas dar palauk pašals stipriau ir vožtuvų kėliklių štangos gali iškristi tik labai neišsigask :lol: ten pastave tik dangtelis ištisinis o po juo keturios galvos šiaip viskas yra remontuojama tik reikia kad patikimi meistrai tai darytų ir žinotų ką daro .Šiaip iš praktikos tai man tas motoras patiko gal todėl kad neteko jo remontuoti :D per beveik metus nubažiavau apie 17000 pakankamai ekonomiškas vidurkis 10 ltr. dinamikos irgi užtenka jei nedėsi 33 ratų visgi momentas 300 niutonų.Svarbiausia kad nebūtų da..istas ir "auksarankių" meistrų nepaliestas.O dėl sankabos tai ji hidraulinė nesireguliuoja neturi būti kieta gali būti kad ji jau priš galą.Ateitį dar gali pasiruošt problemoms su stabdžiais labai jau nekoks jų efektyvumas,galinis tiltas greičiau kaip taisyklė o ne išimtis.Ir daug kas priklauso nuo ankstesnės jo eksploatacijos, labai bijo perkaitinimo.O šiaip mašina nebloga. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.