Pereiti prie turinio

Galinio tilto virinimas


noriuskaityti

Rekomenduojami pranešimai

Uz tos blokiruotes kaina geriau antra tilra nusipirksiu :D/>

Svarbiausia man buvo zinot, ar uzvirinus tilta nebus, kad vaziuosis tiesiai ir tik tiesiai. Kaip suprantu ne, tada vuolia - virinsim :)/>

na ar jau uzvirinai galinio tilto reduktoriu? As pats galvoju ar virinti ar pirkti Super select'o abu tiltus (cia tam kad nereiketu sukti galvos del perddavimo). Pas mane MPI.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 69
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

na ar jau uzvirinai galinio tilto reduktoriu? As pats galvoju ar virinti ar pirkti Super select'o abu tiltus (cia tam kad nereiketu sukti galvos del perddavimo). Pas mane MPI.

 

o tai super select komplektacijoj visuomet yra blokiruote 100% gale? itariu kad ne...

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek susidariau ispudi is sio forumo, tai super select turi gamyklini blokuota reduktoriu. ar klystu?

 

super select tai razdatke penkiu padeciu..o del tilto tai gali but ir LSD..nors netvirtinu 100% procentu, nes pas draugeli buvo mitsas su 5 padeciu tai neradau knopkes..o gal ir blogai ieskojau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad paskirstymo deze super select tai zinau, bet kazkaip maniau, jog tokiu atveju turi buti ir reduktorius su blokiruote (ne LSD, nes tai nera blokiruote, kuri manau turetu buti 100 proc. :)/>

 

blemba suparinai tu mane, ar visi superselctai yra su 100 procentinem ar ne? :scratch::D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MPI kaip ir neteko sutikti su blokuojamu tiltu, nors ieskojau. Pas 2-tra jau yra daznas su gamykline galine blokiruote. Su priekine blokiruote tik vienas buvo pasivaidenes, taciau nesu isitikines ar tai buvo gamikline blokiruote.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.