Pereiti prie turinio

GR y60 chvastavyko guolio keitimas


Rekomenduojami pranešimai

nepakeisi sistema turbut ta pati kaip pas ispana reiks wiska bert pusasiu gali pilnai netraukti tik tiek kiek reikia ir tada wiskas graziausiai issiardo,o wisas regulewimas tai su plokstelem atgal taip pat sudek ir busi sureguleweslaugh.gif

 

 

 

blink.gif nu p*ze tada.. reiks kentet iki LT kol grysiu..tokie grandioziniai darbai ne man biggrin.gif nes po to bus durna tema- kaip surinkti reduktoriu ir ji sureguliuoti... laugh.gif

Redagavo zemaituks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blink.gif nu p*ze tada.. reiks kentet iki LT kol grysiu..tokie grandioziniai darbai ne man biggrin.gif nes po to bus durna tema- kaip surinkti reduktoriu ir ji sureguliuoti... laugh.gif

tikrai nera taip sunku pakeist guolius namu saligom,issitrauki pusacius ir reduktorius tavo rakosia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasakyciau kad kabai ilga wiska turint per 3h gali pakeisti,ir to ardymo nekruva is vidines puses 8 verzles ant 13 ir suporta nuemi ir pusasis issitraukia su wisu guoliu. kitoj pusej taspats atsuki dangteli ten 4arztais 17 prisuktas reduktorius.manau lt iki 100-200lt uz darba tilpsi drasiai daugiau moket neverta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasakyciau kad kabai ilga wiska turint per 3h gali pakeisti,ir to ardymo nekruva is vidines puses 8 verzles ant 13 ir suporta nuemi ir pusasis issitraukia su wisu guoliu. kitoj pusej taspats atsuki dangteli ten 4arztais 17 prisuktas reduktorius.manau lt iki 100-200lt uz darba tilpsi drasiai daugiau moket neverta

uz dauka neverta moket , bet kainas tau diktuoja o ne tu jas :scratch:/>

Redagavo Sauliux2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savaitgali busiu garaze jonavoi galeciau padet ,nes ir savo tvarkisiu auto

 

aciu labai..ale man iki Jonavos toli...Norgej esu daba, grysiu pavasari..uztat ir neramu del to guolio, buciau LT, net nevarginciau su durnais klausimais-nuvaryciau vienam zmogeliui prie autobusu parko kaune prie raudondvario pl... tas turi auksines rankas.. smile.gif

Redagavo zemaituks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai kolega, kai dares ta dalyka tai kitaip biski..zinai ka atsukt kiek istraukt smile.gif, ko nesukt...a man..issiardai kartais ko nereikia, paskui sedi surinkineji, arba mastai kiek paverzt, kad nepersistengt unsure.gif

pats dariau ta darba pirma kart , svarbu kad butu saligos kad ne ant lauko salt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.