Pereiti prie turinio

OF99m. neisijungia priekis


Rekomenduojami pranešimai

pasikeles kaires puses rata,pabandziau pasukt,ratas sukasi,granata irgi,bet pusasis stovi vietoj ir treska viduj,kita puse pasikeliau,sukasi pusasis.ar gali taip but,kad nuroviau pusasi ir neveikia visai priekis

granata subirejus tos puses kur pusasis stovi kai rata suki

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

panašiai apie tą patį prie to pačio :) ruošiuosi pirkti sau antrą fronterą, šiandien apžiūrėjau visai patiko tik kažkas negerai su priekinio tilto išjungimu. Kai pirmą kartą iįjungiau mygtuką ilgą laiką mirgsėjo tas ženkliukas skydelyje, pagal važiavimą lyg priekinis tiltas neatjungtas. Pirikūpas aišku sako kam tu čias išjunginėji :) pasiūlė pavažiuot atgal lyg išsijungė (sakė taip turi būt). Kelis kartus dar bandžiau tai kuo daugiau junginėjau lyg tuo lengiau išsijungdavo, bet jei čia vakume problema tai nesudėtingas gedimas, bet jei mechanoka tai ten turbūt daug problemų. Be to gal pirikūpas nenorėjo palikti tik galinio tilto nes jis prastai dirba. Gal kas kažkuo apšvies, arba pasiūlys kokį servisą Kaune, kad visa tai apžiūrėtų (kartu gerai būtų ir visa kita), nes sutikimą lyg ir gavau iki serviso nulekt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

granata subirejus tos puses kur pusasis stovi kai rata suki

taip taip,ka tik issiardziau guma ir radau daug meslo toj vidinej granatoj,ir prasukta granata,o ar gali buti kad prie to pacio ir kitas ratas tada nesuka.ir gal kas zino kur vidiniu granatu nusipirkt.dvi paimciau.gali but senos veikiancios arba naujos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

panašiai apie tą patį prie to pačio :)/>/>/> ruošiuosi pirkti sau antrą fronterą, šiandien apžiūrėjau visai patiko tik kažkas negerai su priekinio tilto išjungimu. Kai pirmą kartą iįjungiau mygtuką ilgą laiką mirgsėjo tas ženkliukas skydelyje, pagal važiavimą lyg priekinis tiltas neatjungtas. Pirikūpas aišku sako kam tu čias išjunginėji :)/>/>/> pasiūlė pavažiuot atgal lyg išsijungė (sakė taip turi būt). Kelis kartus dar bandžiau tai kuo daugiau junginėjau lyg tuo lengiau išsijungdavo, bet jei čia vakume problema tai nesudėtingas gedimas, bet jei mechanoka tai ten turbūt daug problemų. Be to gal pirikūpas nenorėjo palikti tik galinio tilto nes jis prastai dirba. Gal kas kažkuo apšvies, arba pasiūlys kokį servisą Kaune, kad visa tai apžiūrėtų (kartu gerai būtų ir visa kita), nes sutikimą lyg ir gavau iki serviso nulekt.

Jei teisingi tepalai transmisijoi tai ir važiuojant atsijungia užtenka tik gazą atleisti.Verta pažiūrėti (pasiklausyti)kaip veikia varykliukas prie razdatkės ar junginėja pr.tiltą ir palėtintą.Kartais ten pakliūna vandens,tada jau blogiau,man buvo atsiklijavę magnetukai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip taip,ka tik issiardziau guma ir radau daug meslo toj vidinej granatoj,ir prasukta granata,o ar gali buti kad prie to pacio ir kitas ratas tada nesuka.ir gal kas zino kur vidiniu granatu nusipirkt.dvi paimciau.gali but senos veikiancios arba naujos

jeigu granata subirejus todel visai neveikia priekis ta prasme nesuka kito rato kadangi reduktorius priekinio tilto neturi blokiruotes

Redagavo gynte
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

antoska aš čia skaitinėjau, kaip tu aiškinai ką ten reikia kaip tikrint kažkam iš furumiečių dėl priekinio tilto junginėjimo, tai aš ir pats tuo galėčiau užsiimti namuose, bet jei būtų vasara o ne žiema :) pervirš sudėtingai neatrodė, o tas varikliukas tai jaučiu detalė, kur prie greičių dėžės el. laidai ateina? Žiemą šiaip įdomu koks servisas pataisytų man tai jei visai nustotų veikti. Reikalas tame, kad įjungia tą tiltą normaliai lyg (lemputė įsijungia iškart, iš važiavimo lyg ir pasijaučia). O su išjungimu jei sunkiau tai gal ten kokia šlangutė patrūkus ar stringa ta mova, ta prasme didelė bėda lyg ir neatrodo kiek susidariau nuomonę paskaitinėjęs čia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

antoska aš čia skaitinėjau, kaip tu aiškinai ką ten reikia kaip tikrint kažkam iš furumiečių dėl priekinio tilto junginėjimo, tai aš ir pats tuo galėčiau užsiimti namuose, bet jei būtų vasara o ne žiema :)/>/> pervirš sudėtingai neatrodė, o tas varikliukas tai jaučiu detalė, kur prie greičių dėžės el. laidai ateina? Žiemą šiaip įdomu koks servisas pataisytų man tai jei visai nustotų veikti. Reikalas tame, kad įjungia tą tiltą normaliai lyg (lemputė įsijungia iškart, iš važiavimo lyg ir pasijaučia). O su išjungimu jei sunkiau tai gal ten kokia šlangutė patrūkus ar stringa ta mova, ta prasme didelė bėda lyg ir neatrodo kiek susidariau nuomonę paskaitinėjęs čia.

Aš todėl ir siūlau paklausyt ar nestringa varykliukas.Jei tik vakuumo problemos tai nebėda.Šlangučių galus patikrinai,kuri įtartina patrumpini keletą mm.ir viskas veikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai dėl aiškumo man nelabai suprantančiam klausimas:

tas vakuminis perjungėjas prijungia priekinį kardaną, o tas varikliukas prijungia prie priekinio kardano priekinius pusašius ar kažkas panašaus?

kitas klausimas?

ar tas varikliukas sunkiai išsiima?

Varykliukas yra prie razdatkes prisuktas trimis varztais ir i ji ateina laidai.Jis ijungia kardana kai paspaudi mygtuka,o ant pr.tilto is priekio siektiek kairiau yra vakuumine pusle,ar dar kiap ja pavadinti, ji sujungia pusasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paieškojau dar info tai radau manau aprašyta tokia pati sistema angliškai gal kam bus idomu

 

http://www.itocuk.co.uk/forums/viewtopic.php?t=23620

 

bet iškilo dar vienas klausymas, kad ir mano atveju paspaudus išjungimo mygtuką priekinio tilto ilgai mirksi prietaisų skydelyje tas 4 varomų ženkliukas. Ar nepavykus išjungti, kompas neišmeta klaidos, kuria galima būtų nuskaityt su op-comu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paieškojau dar info tai radau manau aprašyta tokia pati sistema angliškai gal kam bus idomu

 

http://www.itocuk.co.uk/forums/viewtopic.php?t=23620

 

bet iškilo dar vienas klausymas, kad ir mano atveju paspaudus išjungimo mygtuką priekinio tilto ilgai mirksi prietaisų skydelyje tas 4 varomų ženkliukas. Ar nepavykus išjungti, kompas neišmeta klaidos, kuria galima būtų nuskaityt su op-comu.

tokia pat sistema is principo kaip linke ir mano visureigy.

pas mane panasiai, anksciau ilgai mirksedavo kol issijungdavo, padedav pavazinejimas pirmyn atgal ir pakarotinas mygtuko paspaudinejimas. daba paspaudi 4x4 tai mirksi nuolat bet sujungia viskas veikia, atjungia kaip ir lengviau bet buna uzgliucina. kol veikia ir neimu labai i galva. vasara cia bandziau atkast galus, buvau net nuemes ta motoriuka nuo razdatkes, ten pas mane asele tokia ikirpa smaukos pirmyn atgal,bet ten viskas smaukosi lygtai normaliai, ir galiausiai iki galo pritruko laiko visus taskus pereit. Ir su ta mirksincia lempecka ir visais varanciais gyvenu jau kokie 3 metai...nei blogyn nei geryn

ant kompo buvau pasijunges kitais tikslais, tai tokios klaidos kaip ir nera atminty, pajunginet tuo kart nesove galvon.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.