Pereiti prie turinio

samurajaus tiltai,platus ir siauresni


spalius1

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,ar deretu priekinis platusis tiltas ir galinis siaurasis? laikuj einant planuoju pakeist ir gala platu. ir ar tiks ant priekio platciojo,sudet siaurojo suportus?1,3 variklis. ar minetu tiltu greiciai vienodi? dekoju uz patarimus :)/>

skaiciuok perdavimus ir zinosi,o del tikimo manau netiks,nes lingiu aikstutes skirsis,reiktu perdirbt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaiciuok perdavimus ir zinosi,o del tikimo manau netiks,nes lingiu aikstutes skirsis,reiktu perdirbt

buciau paskaiciaves ,bet pusasio sratukas isokes,o atidarinet nesinori,jej netinkamas bus. pas mane versti tiltai,o sio placiojo ne,tai virinsiu aikteles visvien,ir pastatyciau kur reikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

radau abu placius,tai juos ir susidesiu. kiek zinau kryzmiu priverzimo skyles skiriasi,tai desiu flansus,nes kai apversti tiltai tai kardanai issitrauke siek tiek.o lengviau aiksteles ant tilto pakeist,nes visvien reikia verst.tai kam dar vargt su remo lingiu laikikliais?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

radau abu placius,tai juos ir susidesiu. kiek zinau kryzmiu priverzimo skyles skiriasi,tai desiu flansus,nes kai apversti tiltai tai kardanai issitrauke siek tiek.o lengviau aiksteles ant tilto pakeist,nes visvien reikia verst.tai kam dar vargt su remo lingiu laikikliais?

lengviau su remo lingiu laikikliais,nei apverst tiltus,pajunkt tiltam alsuoklius,naujas aiksteles.juk aiskiai rase,nuo to pravazumas nesuprasteja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lengviau su remo lingiu laikikliais,nei apverst tiltus,pajunkt tiltam alsuoklius,naujas aiksteles.juk aiskiai rase,nuo to pravazumas nesuprasteja

 

Del tiltu vertimo ir pravazumo galima dar diskutuoti. O ir su verstais salone vanduo daznas svecias, tai neverciant subine slampa :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tu 15 cm labai dauk lemia sedynes suslapima?

Su verstais tiltais tik maziau uzkliusi uz kelmo ar kupsto, bet prarandi stabiluma ant pakrypimu ir mazgu patikimuma. Tai, ar geriau lisna karta pasitraukti su gerve, ar pasigauti "stoga", bei keisti krizmes ir flansus?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tu 15 cm labai dauk lemia sedynes suslapima?

Su verstais tiltais tik maziau uzkliusi uz kelmo ar kupsto, bet prarandi stabiluma ant pakrypimu ir mazgu patikimuma. Tai, ar geriau lisna karta pasitraukti su gerve, ar pasigauti "stoga", bei keisti krizmes ir flansus?

pas mane buvo siaurieji versti,tai versiu ir situos.netik del pravazuvo,bet ir del vaizdo,neverstais tupkis grynas :D o kad keist dalis,tai nenaujiena,po ziauriu off road . autostrada nevazineju su juo, nes jis mano manimu skirtas tik bekeliai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tiltų vertimas pravažumo nei kiek nedidina, kadangi vistiek jei pasikabinsi tai pirmiausiai ant pačio tilto. Verstas ar neverstas tiltas - prošvaistė tarp jo ir žemės vienoda, ir priklauso tik nuo ratų dydžio. O va stabilumo prarandi daug, ir ligės labiau laužosi nuo šoninių apkrovų, ir kardanai užsilenkia ir dar daug blogybių.

Užtenka biški ilgesius auskarus sudėti, na ir bodyliftą nedaug padaryti. Ir ratai didesni tilps, ir išvaizda bus, ir agregatai mažiau laužysis.

Čia mano nuomonė, o kas kaip daro - ne mano reikalas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tiltų vertimas pravažumo nei kiek nedidina, kadangi vistiek jei pasikabinsi tai pirmiausiai ant pačio tilto. Verstas ar neverstas tiltas - prošvaistė tarp jo ir žemės vienoda, ir priklauso tik nuo ratų dydžio. O va stabilumo prarandi daug, ir ligės labiau laužosi nuo šoninių apkrovų, ir kardanai užsilenkia ir dar daug blogybių.

Užtenka biški ilgesius auskarus sudėti, na ir bodyliftą nedaug padaryti. Ir ratai didesni tilps, ir išvaizda bus, ir agregatai mažiau laužysis.

Čia mano nuomonė, o kas kaip daro - ne mano reikalas :)/>

PRITARIU

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi vistiek jei pasikabinsi tai pirmiausiai ant pačio tilto. Verstas ar neverstas tiltas - prošvaistė tarp jo ir žemės vienoda

 

Aš visiškai sutinku - kai tiltai versti, pakibsi ant pačio tilto :) O kai neversti - labai geras inkaras yra "strimiankės", kaip buldozeriukai. Manyčiau kokius 3% pravažumo vis tiek išloši versdamas :D

O toliau jau pagal auto paskirtį ir skonį..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visiškai sutinku - kai tiltai versti, pakibsi ant pačio tilto :)/> O kai neversti - labai geras inkaras yra "strimiankės", kaip buldozeriukai. Manyčiau kokius 3% pravažumo vis tiek išloši versdamas :D/>

O toliau jau pagal auto paskirtį ir skonį..

Buvau pasikabinęs su stremiankėm an kelmo, kirtime. Šalia radau storą šaką, pakišau ir nukėliau. Kiek ten yra to Samurajaus svorio...

Purve, grunte ir betkur kur nekieta manau sremiankės netrukdo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pasikabinęs su stremiankėm an kelmo, kirtime. Šalia radau storą šaką, pakišau ir nukėliau. Kiek ten yra to Samurajaus svorio...

Purve, grunte ir betkur kur nekieta manau sremiankės netrukdo.

trukdo,pacios linges,net kietesniu gruntu ciuozia.kardanai neuzsilenkia,nes paverciami ir tiltai,kad reduktorius tiesiai ziuretu y razdatkia.pradzioj ilginau auskarus ilginau amortikus,bet neuzteko,poto apverciau ir vel trumpinau amortikus,tai patarciau iskart verst tiltus ir maziau bus islaidu ir vargo.beje platieji tiltai vietoje,viskas zibi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.