Pereiti prie turinio

Reikia stabdžių disko


vilkass

Rekomenduojami pranešimai

Įtrūko priekinis stabdžių diskas,neaušinamas.Kadangi naujų po vieną neparduoda paskaičiavau,kad man tas pat kainuoja pastatyt geroj būklėj aušinamų stabdžių komplektą: diskai,cilindrai,kaladės,suportai.Kai bandėm keist,nuėmus paaiškėjo,jog dar reikia ir suportų laikiklių :( kažkokios išlenktos skardos - maniškiai neišlenkti,netinka...Tas iš kurio pirkau,išmovė Anglijon.Pas kitus nerandu tinkamo.Gal kas gali pagelbėt ar patart? O nuo Ferozos tiktų?

Redagavo vilkass
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įtrūko priekinis stabdžių diskas,neaušinamas.Kadangi naujų po vieną neparduoda paskaičiavau,kad man tas pat kainuoja pastatyt geroj būklėj aušinamų stabdžių komplektą: diskai,cilindrai,kaladės,suportai.Kai bandėm keist,nuėmus paaiškėjo,jog dar reikia ir suportų laikiklių sad.gif kažkokios išlenktos skardos - maniškiai neišlenkti,netinka...Tas iš kurio pirkau,išmovė Anglijon.Pas kitus nerandu tinkamo.Gal kas gali pagelbėt ar patart? O nuo Ferozos tiktų?

 

 

Turim. Galim parduoti 1vnt. stb diską, kaina 140lt. 8698 23630

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ekstrasensu reikia buti vienok..

 

Nereikia ekstrasensu...Reik tik kainų skirtumą žinot.Atsiprašau,gal ir kaltas,kad neparašiau detaliau...

Aišku,domėjausi kiek kainuoja naujas.Už porą paprašė 150 Lt.Aš už tiek gavau beveik visą komplektą naudotų geroj būklėj: porą aušinamų diskų,cilindrų,kaladžių,suportų.

Draugai bandė padėt-sunešė kas ką turėjo-tai dabar turiu net atliekamų ir suportų,ir cilindrų,bet negaunu to ko reik.O reik 1 neaušinamo disko arba bent 1 aušinamo disko suporto laikiklio...ir minimalia kaina...ar paskolint...nes po mėnesio grįžta tas,iš kurio pirkau komplektą ir tikiuosi gaut ko man trūksta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.