Pereiti prie turinio

opel frontera 2,2dizelis ir automatine pavaru deze


kests

Rekomenduojami pranešimai

pas mane pusbrolis yra nupirkes butent tokia OF, tai vaziuoja masiniukas ir vaziuoja

 

viena ka pastebejau, kad 2.2 dyzelis silpnokas net trumpai OF su automatu (noretusi kad butu galingesnis), bet kaip sakant birbi sau ramiai ir birbi, juk dyzeline OF ne sportinis bolidas ir dar su automatu

Redagavo lomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa perkant tikrino automata autoservise

 

po pirkimo pakeite tepalus dezeje - tuom baigesi visi aptarnavimo ir remonto darbai su ja

Redagavo lomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane pusbrolis yra nupirkes butent tokia OF, tai vaziuoja masiniukas ir vaziuoja

 

viena ka pastebejau, kad 2.2 dyzelis silpnokas net trumpai OF su automatu (noretusi kad butu galingesnis), bet kaip sakant birbi sau ramiai ir birbi, juk dyzeline OF ne sportinis bolidas ir dar su automatu

Na jau maza, sita beda lengvai issprendziama jai pas tave 115 ag tai 85 kw 260nm lengvai ir su dideliu rezervu pasdaro 140 ag 105kw ir 330nm kas dzipuj tikrai uztektinai, o apie nelaikimus tai maziau kalbu trecia masina cipuota ir viskas tvarkoj, nekalbu apie nusbaigusius varyklius tada bedu bus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau maza, sita beda lengvai issprendziama jai pas tave 115 ag tai 85 kw 260nm lengvai ir su dideliu rezervu pasdaro 140 ag 105kw ir 330nm kas dzipuj tikrai uztektinai, o apie nelaikimus tai maziau kalbu trecia masina cipuota ir viskas tvarkoj, nekalbu apie nusbaigusius varyklius tada bedu bus :)

o 120HP 88KW 280Nm nesicipuoja?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kox cia tavo tarpinis varijantas nei 115 ag nei 125 ag, dar tokio negirdejau, bet tarkim, jai pas tau DTI su elektriniu siurbliu tai jis cipuojasi.

Nezinau cia tarpinis ar netarpinis variantas, bet fronteros nuo 2003 metu eina su 88kw, kaip ir omegos. Zinau,kad pas vectra stovi 92kw. Vienu zodziu variklis lyg ir tas pats 2.2 DTI bet variaciju tai visokiu-nuo 85 kw iki 92kw.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Jei automatas geras,ko ji nevaziuos,tepaslus keisk laiku nebus bedu,mano mehanine ir tai pajudant is vietos uzgesdavo,tai gal tik tai ir nepatiko,lyg ir priprates prie jos,bet vistiek...,o kita viskas ok.Su automatu to nebutu,manau man patiktu.JEI OFB tvarkinga ,vaziuos ir vaziuos...Gero rinkimosi,sekmes

Redagavo DainiusKa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.