Pereiti prie turinio

pajero rėmas


a.l.e.x

Rekomenduojami pranešimai

jei yra nors kiek gyvos vietos(storesnio metalo prie kurio galima butu privirint) bandyk virint,ymanoma dar atgaivint rema. pas mane irgi mp remo galine dalis pauvusi,teks virint :) jei kam ka suvirint reikes kreipkites (dirbu servise,daugiausiai atliekam suvirinimo darbus) (traku rajonas) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na teko pasidomėti per laužynus kur ardo tai nieko gero neradau net ir geresniu metu supuvę, tai turbut teks truputi apsivirinti ir kokius metelius drožt ta pati kol subyrės,o paskui i metalą. Nes remonto kaina viršyja mašinos kaina,o to sau leisti negaliu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na teko pasidomėti per laužynus kur ardo tai nieko gero neradau net ir geresniu metu supuvę, tai turbut teks truputi apsivirinti ir kokius metelius drožt ta pati kol subyrės,o paskui i metalą. Nes remonto kaina viršyja mašinos kaina,o to sau leisti negaliu

koks tavo pajeras 1 ar 2,siaip pas mane mp1 pernai registravau tai nr kaip naujo mates(87m ilgas),neseniai pardaviau skerdimui mp2(ilga),jo remas buvo geras,jei ka zinau kur nusedo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sory, chebra, kad įšokau į tema, bet kilo man klausimas:

- Ką Jūs laikote "rėmu".

I.- rėmas - kaip rėmas (apačia) ar ....

II.- kėbulas (viršus)?

nes rėmas (apačia) kaip ir nespėja supūt, storas labai. :) . ant jo gali kraut bet kokį kėbulą. :):)

ar aš ne taip iš komunikavau Jūsų temą? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas man MP II galine remo dalis perpuvus kiaurai keliose vietose, anksciau labai pergyvenau dabar pradejau ignoruoti :) nes jis tiek nespes surudyti kad suluztu. O tas dalinis skyliu uzlopymas tai dar neaisku ar pades ar tik pakenks, na bet sirdziai tai tikrai bus ramiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dariau, remas yra ta dalis, ant kurios stovi kebulas. ir rudyja jis labai gerai, patikek manim. jeigu pas tave remas sveikas ir metalas storas, belieka tik dziaugtis. gerai istepk smala kokia (nereikia suprast tiesiogiai:) ir jis bus amzinas. o yra tokiu supuvusiu remu kad ojojoi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 92m 10men. mp2 trumpas tai pradedant nuo masinos vidurio i gala tai kaip retis. Labiausiai tai matosi per skyles kur tvirtinasi tas laiptelis ar kaip ten jis vadinasi.Padauzius rudys nukrenta ne tik is isores bet ir is vidaus.Tai ties ta skyle remo storis gal kokie 2-3mm, o kai kur tereikia stipriau su atsuktuvu stuktelet ir lenda :shock: (ties ta vieta kur nr. buvo).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 92m 10men. mp2 trumpas tai pradedant nuo masinos vidurio i gala tai kaip retis. Labiausiai tai matosi per skyles kur tvirtinasi tas laiptelis ar kaip ten jis vadinasi.Padauzius rudys nukrenta ne tik is isores bet ir is vidaus.Tai ties ta skyle remo storis gal kokie 2-3mm, o kai kur tereikia stipriau su atsuktuvu stuktelet ir lenda :shock: (ties ta vieta kur nr. buvo).

jo :shock: uzuojauta,pas mane kaip ir minejau 87m.,bet tik po sios ziemos biski vietom parudavo(reiks neapleist)tavo vietoj ieskociau kito ,nes ta pati bandyt atgaivint kosmosas(pagal litus) pastaba; cia tik mano nuomone.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Galiu pasakyti is patirties, nusipirkau MP1 86metu gera isorine isvaizda, tacia perpuvusiu remu.

Susipazinau su ofrouderiais ir vienu tokiu vaikinuku Aurimu, jis man rema perdare super, vien paziurejus abejoniu nekyla, metalines mesos dabar su kaupu.

Vazineju ir vargo nematau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek suvirint rema kainuoja ? nes as pries metus irgi buvau tokioje stadijoje su parudijusiu remu, tai nusipirkau kempa ir pats susivirinau rema ir kebula..., anksciau virint nemokejau, teko mokintis :D dabar man skyles nebaisios :lol: jei atsiras kur, bus staigiai be streso uzlopytos :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.