Pereiti prie turinio

ASIA ROCSTA


Nedss

Rekomenduojami pranešimai

  • po 11 mėnesių...

sveikas, pas mane naujesnis variklis su turbina 2,0litrų, o bėdos tos pačios: prapūtė tarpinę, nušlifavo galvą, pakeitė minkštą tarpinę, pavažiavau gal 100km, prapūtė vėl net per visus cilindrus, pamąstymai: ar galvą slifavo, gal galva pasiraičius, jei ne galva tai gal blokas pasiraitęs, jeigu visa tai tvarkoje, gal rekėtų dėti metalinę tarpinę ir pas gerus meistrus, kad priveržimas būtų atitinkamas, kad varžtus imtų maujus (kad sriegiai nenueitų) . Išeitys: galima įdėti variklį mazda 626 compresor tinka tik to kompresoriaus remontas jeigu užsilenkęs remontas apie 1000litų. Nesusilaikau nepasiskundęs į mano retoną eina sportage iki 2002 variklis, gaut labai sunku, nes veža naujesnių mašinų, buvo pasitaikęs,bet tą pačią dieną neliko ir kaina 3500litų :santa: , kai susitvarkysi pasidalink kaip pavyko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pramušė Rocstos (mazdos)variklio tarpinę, servise pakeitė į naują, bet grįžtant namo (apie 10 km) pramušė naują. Gal yra kokia žinoma mazdos dyzelio 2.2 D 95m. variklio bėda?

 

Trūkus galva greičiausia.

 

Ar tikrinot galvą :?:

 

Galvą, vožtuvus..........viską tikrino, šlifavo, pritrynė..........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikas, pas mane naujesnis variklis su turbina 2,0litrų, o bėdos tos pačios: prapūtė tarpinę, nušlifavo galvą, pakeitė minkštą tarpinę, pavažiavau gal 100km, prapūtė vėl net per visus cilindrus, pamąstymai: ar galvą slifavo, gal galva pasiraičius, jei ne galva tai gal blokas pasiraitęs, jeigu visa tai tvarkoje, gal rekėtų dėti metalinę tarpinę ir pas gerus meistrus, kad priveržimas būtų atitinkamas, kad varžtus imtų maujus (kad sriegiai nenueitų) . Išeitys: galima įdėti variklį mazda 626 compresor tinka tik to kompresoriaus remontas jeigu užsilenkęs remontas apie 1000litų. Nesusilaikau nepasiskundęs į mano retoną eina sportage iki 2002 variklis, gaut labai sunku, nes veža naujesnių mašinų, buvo pasitaikęs,bet tą pačią dieną neliko ir kaina 3500litų :santa: , kai susitvarkysi pasidalink kaip pavyko.

 

Šiandien įdėjo metalinę tarpinę.....dar neatsiėmiau iš serviso.............tikiuosi iki namų atlaikys:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 9 mėnesių...
  • 1 metų...
  • 2 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.