Pereiti prie turinio

po ilgos pertraukos gal vėl į Baltarusiją ?


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 115
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

... jauciasi stiprus ir operatyvus komandinis darbas :D/>

Is praktikos zinant situacija( kad cia buvo ne varzybos, visi atsipalaidave,netiketumo faktorius,ne sportine komanda bet bendraminciai pakeliaut ir tt...) tai sudirbta tikrai buvo greitai. Dekingas uz laiku suteikta pagalba, nes seme gerai vidu, ir dar kazkiek sekundziu ir ne tai kad sedyne bet ir kiti daigtai jau butu po vandeniu... Plius sturmanas buvo nei karto visureigiiu nevaziaves zmogus, ir sis upelis jam buvo DIDELE staigmena :rolleyes: Viduj pradejo kuistis, ieskoti bridkelniu... Bet as pamates kad chwebra juda ir ruosiasi mum padeti, daviau nurodyma nesikuisti ir laukti pagalbos. Nes atidarius duris problemu butu gerokai daugiau :rolleyes:

Aisku is principo emem na ura, ir reikejo geriau pasiruosti( pabraidzioti,bridkelnes uzsideti,virve prisiristi...) pirma kliutis man taip gaunasi visada :rolleyes: per dauga atsipalaidave-uzkaifave nuo vaizdu ir tt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrau į rezultatus ir peršasi mintis, kad Deiviui vartelius į pirmą vietą atidarė Meris, įtraukęs geltonąjį wranglerį į gervinimo procedūras.

Taktinis-komandinis ėjimas :)/>/>/>/>/>/>

O kur galima pamatyti rezultatus?

Siaip mes rezultatui nevaziavom ir nelekem( is principo ne to vaziavom, ir jei ir laimeciau man tokie rezultatai nieko nereiskia is principo, nes neskaitau sia klase ir varzybas labai rimtomis) tik likus valandai ivaziuojant i ta paskutini taska supratom kad galim spet susirinkti... Tai jus ir matet ta momenta, kada jau mes prie jusu privaziavom ir supratom, o suprate aisku norejom finisuoti.

Tik neuzmirsk kad tas Wrangleris ir trasa is pradziu uzkiso, jei butume atvaziave ir niekas nemaisytu butume daug greiciau( per pora minuciu paeme taska) is ten isleke be jokios pagalbos. Be pagalbos galejom islekt( pas mane sendtrekai bagazinej,rankine gerve...Nes nezinia ko tiketis Baltarusijoje, turiu patirties :rolleyes: ) ir tuo atveju kai uzsikasem, tik bijojau kad gali uztrukt siek tiek ilgiau( o iki finiso buvo like minutes,tai galejo anuliuot rezultatus). Todel kai jau buvot vietoj, paprasem pagalbos kad butu greiciau...

Na o komanda gerai, taip isejo kad is pradziu mes negalejom imti taska nes komanda ten sedejo, o veliau jau kai liko mazai laiko, komanda atidirbo ir gavosi super :rolleyes:/>/ beje didelis dekui uz pagalba gervinantis.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sekantį kartą aš pirmą vietą imsiu į kolekciją :) nes antrą ir trečią baltarusijoj jau turiu biggrin.gif aš Deivi tave norėjau pripachalinti su mechanika pažaisti... bet belorusas anskčiau privažiavo, o kai visi choru jam pradėjo rodyt kur slinktys ir kaip mane traukti... tai bičas pasimetė - tamsu, miškas, aplink vien litovcai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sekantį kartą aš pirmą vietą imsiu į kolekciją :)/> nes antrą ir trečią baltarusijoj jau turiu biggrin.gif aš Deivi tave norėjau pripachalinti su mechanika pažaisti... bet belorusas anskčiau privažiavo, o kai visi choru jam pradėjo rodyt kur slinktys ir kaip mane traukti... tai bičas pasimetė - tamsu, miškas, aplink vien litovcai :)/>

"aplink vien litovcai" na cia tikrai, kazkaip visi tame taske vienu metu atlekem :rolleyes: Aisku baisiai atrode Lietuviai vieni ir miskas :rolleyes:

Tik mes kai atvaziavom jus ten maudetes, mes laukem toliau masina pasistate... Bet nusibodo laukti ir supratom kad jus ten ilgai, todel nulekem ten prie pat pasimti dar kito tasko( kuris mums ir turejo buti paskutinis), gryze dar jus ten teberadom su Wrangleriu... Taigi vel laukem, ir tik kada atsidare maziausias tarpelis nerem zinodami kad greitai pasimsim o veliau matomai padesit atgal islyst...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes gi savų nepaliekam... tik paerzinom biškis, nes matėsi kaip akys blizga net tamsoje, gi sakiau taurę gausi biggrin.gif be Vidulio pagalbos irgi nebūčiau vieno KP privažiavęs lengvai, tiksliau išvažiavimas būtų ilgas ir nuobodus :)/>

Nu jo, gal paskutiniame taske likus pusei valandos ir uzsidege akytes. Naturalu, kai imi paskutini taska kad kazkas uzsidega. O uz keliu minuciu po paemimo jau dege ne akys, o zopa kad nespesim gryzt. Uzsidege zemaitiskas uzsispyrimas butent tada.

Deja apie jokia taure tada negirdejau, ir zinoti negalejau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.