Pereiti prie turinio

Problema su Runner galiniu stiklu/durim


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Kaip žinia, Runnerių bagažinė atsidaro tik nuleidus galinį stiklą. Jis taip sunkiai vaikščiodavo, dabar bando daryt, puse cm pajuda ir sustoja, bet viduj kažkas zyzia/trata, kaip dantračiai buksuotų. Bet vargu, ar taip staigiai jie pasibaigtų... Ar tiesiog kažkur kažkas nesusikabina... Kokių patarimų? Gal kam panašiai buvo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Kaip žinia, Runnerių bagažinė atsidaro tik nuleidus galinį stiklą. Jis taip sunkiai vaikščiodavo, dabar bando daryt, puse cm pajuda ir sustoja, bet viduj kažkas zyzia/trata, kaip dantračiai buksuotų. Bet vargu, ar taip staigiai jie pasibaigtų... Ar tiesiog kažkur kažkas nesusikabina... Kokių patarimų? Gal kam panašiai buvo?

pakeliko varikliukui chana, ju liga...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Kaip žinia, Runnerių bagažinė atsidaro tik nuleidus galinį stiklą. Jis taip sunkiai vaikščiodavo, dabar bando daryt, puse cm pajuda ir sustoja, bet viduj kažkas zyzia/trata, kaip dantračiai buksuotų. Bet vargu, ar taip staigiai jie pasibaigtų... Ar tiesiog kažkur kažkas nesusikabina... Kokių patarimų? Gal kam panašiai buvo?

 

 

Jei dar zyzia/trata gal ne taip jau ir baisu. nuimk varikliuka ir isardyk. Jei nudrozta sliekine pavara-tai keisk varikliuka. Yra kitas variantas- slekine pavara suka asele su krumpliaraciu kuris pakelia-nuleidzia stikla, ta asele suka diskas su staciakampe skyle per viduri, taigi ziurek ar ta skyle neismalta, ar ta asele neturi didelio laisvumo variklio viduje. Taigi neisardzius nepamatysi. Na ir butinai sutepk visa pakelimo mechanizma ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog darinejant langa geriausia kad kaskas ji su rankom padetu prikelt/nuleist, nes retai kuriam runeri langas bevargo darinejas. Jei esi vienas, su raktu ir spinele gali ji prie bagazines darinet.

 

 

Raktu ir spynele? Yra koks avarinis atidarymas, na, kad būtų galima nuleist net jei ir varikliukas neveikia. Nes kitaip prieit labai jau sunku :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Raktu ir spynele? Yra koks avarinis atidarymas, na, kad būtų galima nuleist net jei ir varikliukas neveikia. Nes kitaip prieit labai jau sunku :)

 

jei su raktu jau neveikia, tai lendi i bagazine nuiminek obsivke, nuemi varikli ir nuleisi su ranka stikla

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciau ir nustebau... tai ruuner'iui galiniu duru neatversi kol stiklo pilnai nenuleisi ? (cia bendram isprusimui)

koks tikslas ? gal kad nesudauzyti berėmio stiklo ar kaip ? taigi jis pastoviai uznestas purvu ... :blink:

 

apziurejau idemiau ka tik runeri....nu sistema mano nuomone keistoka .keistoka

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

mano runeriui buvo taip pat...sunkiai kilnodavosi stiklas, pries pat gala virsuj visai sustodavo, uzteko isardyti apmusima viduje ir viska supurksti su WD, ten tuos dantratukus visokius, varikliuko net neisiminejau, taip pat sutepiau tas gumas sonuose, kur stiklas remiasi, tos gumos ant kebulo, tai tokie minimum darbeliai man padejo, veikia iki siol chiki, o jau galvojau, bus varikliukui ar mechanizmui chana...yra dar viduje toks mygtukas prie begiu rankenos Up/Down, radau nete info, kad tuo mygtuku gali is vidaus kilnoti galini stikla, nors jis pas mane neveikia (gal saugiklis pavargo), prie progos pasiknaisiosiu, but gerai sutvarkyti ta mygtuka...o siaip tai tas galinis langas turi savo pliusu, vienas is ju, kad vasara kai karsta gali atsidaryti langa per puse, arba visa, panasei kaip fortkutes, taip pat vezant savo avigani, jam smagiau sedeti gale kai nejaucia oro trukumo...tai tiek

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano runeriui buvo taip pat...sunkiai kilnodavosi stiklas, pries pat gala virsuj visai sustodavo, uzteko isardyti apmusima viduje ir viska supurksti su WD, ten tuos dantratukus visokius, varikliuko net neisiminejau, taip pat sutepiau tas gumas sonuose, kur stiklas remiasi, tos gumos ant kebulo, tai tokie minimum darbeliai man padejo, veikia iki siol chiki, o jau galvojau, bus varikliukui ar mechanizmui chana...yra dar viduje toks mygtukas prie begiu rankenos Up/Down, radau nete info, kad tuo mygtuku gali is vidaus kilnoti galini stikla, nors jis pas mane neveikia (gal saugiklis pavargo), prie progos pasiknaisiosiu, but gerai sutvarkyti ta mygtuka...o siaip tai tas galinis langas turi savo pliusu, vienas is ju, kad vasara kai karsta gali atsidaryti langa per puse, arba visa, panasei kaip fortkutes, taip pat vezant savo avigani, jam smagiau sedeti gale kai nejaucia oro trukumo...tai tiek

mygtuka turiu 20lt 867142267

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo nustojes veikt. Tada pastebejau, kad langu apsauga ijungta. Isjungiau vistiek neveikia. Tada dar paspaudinejau apsauga, pajunginejau degima, paspaudinejau knopke ir pradejo veikt :) Siaip net nezinau ar ta langu apsauga veikia ant galinio stiklo. Bet pramynkiau viska, aptrankiau svelniai ir padejo, kolkas veikia be problemu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Pas mane buvo nustojes veikt. Tada pastebejau, kad langu apsauga ijungta. Isjungiau vistiek neveikia. Tada dar paspaudinejau apsauga, pajunginejau degima, paspaudinejau knopke ir pradejo veikt :)/> Siaip net nezinau ar ta langu apsauga veikia ant galinio stiklo. Bet pramynkiau viska, aptrankiau svelniai ir padejo, kolkas veikia be problemu.

oo, cia irgi variantas, verta pabandyti...kartais tikrai padeda tie tokie "svelnus" ir nelabai paminkymai ir pabaksnojimai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo nustojes veikt. Tada pastebejau, kad langu apsauga ijungta. Isjungiau vistiek neveikia. Tada dar paspaudinejau apsauga, pajunginejau degima, paspaudinejau knopke ir pradejo veikt :)/> Siaip net nezinau ar ta langu apsauga veikia ant galinio stiklo. Bet pramynkiau viska, aptrankiau svelniai ir padejo, kolkas veikia be problemu.

Langu apsauga veikia ir galiniui,jeigu darineji su knopke veikia tik ijungus degima,vaziojant adaru langu spidometre dega uzrasas,uzdarius langa uzsirakina galines duris,atidarius reikia atspausti knopke.darinejant trasketi gali nuo surudijusios lango pakelimo spiruokles(sutepus nelabai padeda :D bet man tai netrugdo)Pagrindinis gedimas supuve sliauzikliai kurie tvirtinasi prie stiklo,jeigu per juos sunkiai sliauzioja ratukai dega varikliukas ,sudila dantraciai arba sutrina varikliuko dantratuko ivore.Dar man buves gedimas uztrumpine galiniu duru spyneles laidai,langas atsidarydavo kada noredavo,pav. nakti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki,

 

Atėjo laikas, kad ir mano hiluxui nostojo kelti galini langa,tiksliau variliukas sukasi bet sveikatos užteko vos pajudinti stikla. Tai va panaršes amerikiečiu forumuose (gal jie kanors sumaste bus) atradau tokį dalyką, kodėl varikliukas praranda visa jėgą , nuoroda : http://www.hiluxsurf.co.uk/showthread.php?t=34758 . Taigi padariau viska kaip buvo rašyta šiojen nuorodoje ( tik aš detales ne klijavau, o sukniedijau) ir ka jus manot, langas puikiausiai kilnojasi. Priedo prie viso to turbut kaip ir visiem pats pakelikas buvo aprodyjęs t.y. dantračiai kėliko ir šliuzai prie stiklo, juos taipat nuvaliau sutepiau tai palengvino varikliui darba. Visas remontas truko apie 3-4val. ir kainavo 0 lt.

 

Jeigu nieko naujo neparasiau labai nesmerkit :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

ka tik baigiau visa procesa (kaip apraśyta tame forume), tikrai, padéjo... stiklas taip greitai ir lengvai dar niekada nesikilnojo, kaip naujas... aś irgi pragreżiau ir sukniedijau, o ne sodinau ant kliju, taip rimćiau, aiśku sutepiau visus bégiukus ir tuos pusménulio formos dantraćius, taip pat stiklo gumas post-9896-1388945049787_thumb.jpgpost-9896-13889449585525_thumb.jpg(kurios prie kébulo) ir daug kartu mankśtinau aukśtyn źemyn, po tokios "mankśtos", pakelimo mechanizmas pradéjo veikti nepriekaiśtingai, taip, kad apraśymas tame forume tikrai pasitvirtino... viena problema-pakeléjas neveikia nuo raktelio (anksćiau veiké abi padétys), po kurio laiko pradéjo nekelti aukśtyn, o dabar jau ir źemyn nenuleidźia, bet manau, problema kaźkur spynelés kontaktuose, ar kaźkur réléj, nes pasukus rakteli każkur klaksi bagaźinés dangtyje, kairéje puséje.., na, svarbu, kad stiklas kilnojasi. ćia prikabinu du jpg failiukus, nukopinau viska iś to forumo, photoshope sumećiau i du lapus paveiksliukus su apraśymais, atprintinau, gavau i rankas popierine instrukcija, taip patogiau prie maśinos dirbti... gal kam pravers...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas "nedraugauja" su anglu kalba :) , galéćiau ant tu paćiu paveiksliuku suraśyti visa remonto eiga lietuviśkai, su paaiśkinimais, t.y. kaip pats dariau...nes viskas yra daug papraśćiau nei suraśyta us forume, padarysiu ta reikala rytoj ir imesiu naujus jpg su lt instrukcija każkur i pavakare...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.