Pereiti prie turinio

Ranger Rover pneumatine pakaba


EgidijusR

Rekomenduojami pranešimai

na reik tik surasti kur tas sensorius temperaturos, jauciu ten koks elementarus tranzxistorius ar rezistorius stovi, bijau sumeluot be su kaskurio is ju pagalba matuoja temperatura, bent jau MAF' stovi toks ir pagal ji matuoja, venzo manau betkuris bentkiek protingesnis/nagingesnios elektrikas galetu tai sutvarkyti

 

 

ps. seip galetum aprasyti kaip tvarkei aukscio sensoriu bei kaip keitei mandzetus, ateiciai tikrai kam nor spraverstu ir nereiketu isradinet dviracio :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 237
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

siaip pripuciau i kiekviena pagalve po 4 atmosferas, bet masina pakilo nezymiai ir kietokai vaziuoja, ten pas mane kazkaip keistai perdaryta, maciau kad kiekvienas ventylius nuvestas tiesiai i oro pagalves, o varikliukas yra atjungtas, kiek supratau ten originali sistema visai atjungta. i kiekviena galima iki 15 atmosferu pusti ar per visas bendrai tik 15?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir ar dėl "hard fault" gali blogai veikti automatas?nes begiai persimeta tik prie 4500 apsukų

na del klaidos automatas neturetu kvailioti,gal paletintojas neissijungia,ar beda paciame automate

:?::?: i

pas automatu speca reiketu nulekti,beje deze nuo audi v8 :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nesproks. Pagalvok pats kokius jos kruvius atlaiko. Kiti gi sokineja su RR ir neprogsta. :D As tai pusdavau ir ziuredavau, kaip kyla RR. Kai pakyla mazdaug iki vidurenis pozicijos tada gana. Galima puski ir iki auksciausio tasko, bet ar to reikia. Jis gi pripustas normaliai stovi 4dienas ir daugiau, jeigu aisku sandaru.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur geriau diagnostika vaziuoti atlikti ar i ryga ar i vilniu? siandien kaune buvau, tai 2 savaites eile ir siaip kiek supratau nenori jo apziureti, nes viena siandien pries man atvaziuojant RR isstume is serviso su pneumatines vaziuokles gedimu ir sake kad nusipirkau varga :D, tai manau tokie ten ir meistrai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje tik vienas kompas yra, Vilniuje. Todel beprasmiska kitur vaziuoti. Nustatyti klaida, manau neturetu buti didele eile. Pasakyk, kad tik gedima reikia nustatyti, nebent pas juos zadi remontuoti. Pas juos detales du kart brangiau negu parduotuvej. Rygoj nebuvau, bet kai skambinau tai sake kad gali priimti nors rytoj. Gal taip pataikiau, nezinau.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks gal rytoj i ryga pasiskambinti, nes vilniuje sake gali priimti penktadieni po pietu, siaip i ryga man butu daug arciau. kaune atseit irgi turi kompa, man taip siauliu sostenoje pasake. o tvarkytis bandysiu pats, manau nieko ten sudetingo nera

siaip siauliuose sostena teige esant reikalui gali diagnostikos kompa atvezti ir i siaulius,diagnostikos kaina tada 160lt,tai buvo sia vasara,

testavau savo rygoj ,kada reikia tada ir priima,kaina 17.7 lato,plius ivede anglu kalba

siaip tai turiu manuala rusu kalba

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip siauliuose sostena teige esant reikalui gali diagnostikos kompa atvezti ir i siaulius,diagnostikos kaina tada 160lt,tai buvo sia vasara,

testavau savo rygoj ,kada reikia tada ir priima,kaina 17.7 lato,plius ivede anglu kalba

siaip tai turiu manuala rusu kalba

Ir i Klaipeda siki atveze. Pats Vilnieciu paprasiau. Tik Vilnieciai buna labai nepatenkinti del suprantamu priezasciu ir zada niekur daugiau jo nebevezioti. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir ar dėl "hard fault" gali blogai veikti automatas?nes begiai persimeta tik prie 4500 apsukų

 

tikrai ne, deze ir pakaba neturi nieko bendro

keik buvau pasigaves hard foultu jokios itakos dezes darbui tai neturejo, paziurek ar nenuspaudes sport rezimo knopkutes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.