Pereiti prie turinio

Vitaros valytuvų mechanizmo bėda...


Kykas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Kaupiu darbus savaitgaliui...

 

Bėda su valytuvų mechanizmu.

Išsidėvėjo plastikinė detalė, kurioje yra keleivio valytuvo ašis.

Skleidžia garsius ir labai nemalonius garsus... :angry:

Vakar galvojau, išsisimsiu siutepsiu ir bus ok. Pasirodo nifigą.

Varikliuką išėmiau, apsauginės plasmases išėmiau, varžtus iš viršaus atsukau, net tuos šarnyrus išardžiau (ir pertepiau tuo pačiu)... Neišimu tos nenormalios detalės :angry:

Pasirodo kažkoks proto bokštas ten įtaisė dar vieną varžtą, kurį atsuksi, tik iš vidaus ir tai jeigu visą priekinę panelę išsiimsi... NU NU po galais.

 

Gal kas nors kur nors girdėjot kokį fokusą kaip tą džeržgimą nutildyt neišimant tos plasmasinės dalies? Gal ten eitų kaip nors pragręžus skylutę iš lauko vidurius sutept ar dar kokį biesą padaryt? Nu jau žostkai nesinori pusė mašinos ardyt dėl vienos gaikės ant 10-ies...

 

Vitara mano 96m. panelė jau apvalesnė, airbagai visokie ir pan, nu hemarojus ten aną išiminėt...

O dar Cobra sakė, kad net ir išėmus, ten anos gaivinimo procedūra nelabai paprasta. Pakiškit kokią mintį,nes jau čiut susinervinęs esu kaip nesiseka...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Naujienos.

Po praėjusio pakrapštymo- tylu ramu.

Kai ardžiau aš visur privariau tepalo kur tik ėjo, matyt po kažkiek laiko, jis pateko ten kur reikėjo ir dingo tas šlykštus garsas... Greičiausiai, kad laikinai, bet vis šis tas.

Tik va sutvėriau kažką nelabai gerai :)

Ties varikliuku traukę matyt ne taip pajungiau, mat dabar kai išjungi valytuvus, tai sustoja ne pačioj apačioj, o kažkiek pakilę...

Jei kas žinot kaip konkrečiai reik pajungt, tai galit papasakot, jei ne, tai "mokslinio baksnojimo" būdu aiškinsiuosi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.