Pereiti prie turinio

HDJ 80 montuojant +2" Ironman spyruokliu montavimas


Rekomenduojami pranešimai

Ironman spyruokles turi savo aukscio indeksa ABC. Sumontavus vidutinio aukscio spyruokles priekije amortizatoriaus eigos uztenka. Gale lieka 4cm eiga jos yra mazai reikia arba keisti amortizatorius su didesnia eiga arba perkelti tvirtinimo taskus. Dirba TLC 80 su ironman pakaba nuostabiai.Informacija del montavimo tel: 868633111

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

80 Standartas 275/70R16 nuo 1993 metų. Tai priklausant nuo gamintojo apie 31"x11". 33" ratai bus 2,5 cm aukštesni tik.

Gali būti problema, jei surasi labai plačius 33" aukščio ratus PVZ 390 mm pločio. Tik tada gali būt bėdos.

Manau, kad amorčiai tau neduos norimo efekto, tuo pačiu reik ir tiuninginių spyruoklių+2".

Jeigu jau nori pasipiktint, tai lengviau ir 100xpigiau body lift'as :D . Tada reiks tik peržaist radiatoriaus tvirtinimą, bei abiejų bamperių pakėlimą nuo rėmo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Planuok, tada abi (priekinę ir užpakalinę) skersines (Phanar) traukes daryt reguliuojamas, nes tiltai pabegs į šoną :lol: Man teko tai daryt. :D

Ir toliau - tiltai pabėgs ne tik į šoną, bet ir parsislinks rėmo kryptimi, o tai ... ištaisyti yra vargo vakarienė, aš nedariau nieko.nes su ta mašina kasdien nevažinėju.

Sėkmės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

33" ratai tilpo be jokio lifto, draugas, kuris is pradziu planavo +2' liftuoti, pamates, kad telpa ir be papildomu $$, vazineja tiesiog taip; tiesa, jis vazineja tik savo malonumui pakatuskese (tipo lengvas turizmas). Gal veliau ir teks modifikuoti pakaba, kai reikalai pajudes, bus info. T

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 33,5" x12,5 be lifto - vietomis susukus kliudo, pripjoviau ir pastūmiau bamperio kampus, grioviuose kartais galas kažkur krepšteli... bent jau Karpatuose kalnuose ir miškovežių provėžose nepatogumo nebuvo...

Bet 2" lift spyruokles vis vien dėsiu - kaip ne kaip užkrovus mašiną geriau nei standartinėm spyruoklėm....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Laikas pataisyti paskutinį komentarą :)

Pas mane jau su Liftu +50mm (kai nepakrauta tai ir dar daugiau...)

sudėjau OLD Man Emu spyruokles su amortikais - sužavėtas komfortu, mašina dar maloniau rieda nelygumais nei su standartinėm...

Kažkokių vairavimo stabilumo pablogėjimų dar neįžvelgiau....

Tiltai čiut šonan pavažiavo, panahros tvirtinimo taško leisti nesinori - yra ir neigiamų atsiliepimų apie tokią procedūrą...

Reguliuojamos panahros firmininės dar nepirksiu...

vnz nieko nekeičiau ir neperdarinėjau - tik pakeitėm spyruokles su amortikais be kokių nors problemų...

 

o vakar dar ir Suzukį Jimnį pastatėm ant oldmainų - vairuotojas liko sužavėtas komfortu netgi palyginus su buvusiu standartu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.