Pereiti prie turinio

Gal kas busit mate sita Nissana offroade vaziuojanti? :)


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 54
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Sarunai nuo to ne vienas neturi 100%-tines garantijos kad taip nedarys, arba pats i ka nors ivairuosi arba paciam kasnors ivairuos, toks gyvenimas.

 

Svarbiausiai dirzu prisisegti nepamirskit!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.

VytaiG ka del NP kelimo nusprendei?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sarunai nuo to ne vienas neturi 100%-tines garantijos kad taip nedarys, arba pats i ka nors ivairuosi arba paciam kasnors ivairuos, toks gyvenimas.

 

Pritariu, nuo to tikrai niekas neapsaugotas. O dirzai daznai isgelbeja gyvybe. taip kad as tikrai uz dirzus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siap noretusi versti tiltus ir deti maziausiai 35 ratus. Nes taip ir patrulia "pilvas" nekliutu uz kozno kurmrausio ir klirensas nuo didesniu ratu padidetu.

Na dauguma klaus kam to man reikia.

O to man reikia tam, kad su tuo dzipu ne i baznycia zadu vaziuoti o i medziokle ar siep savo malonumui po balas pasitaskyti.

Perskaiciau visa Nissan foruma ten rimti vyrai raso apie tiltu vertimo bedas ir problemas o konkreciai kokios tos bedos yra taip ir neradau.

Ir dar tuo paciu noriu geru zmoniu paklausti: ar yra senukams patruliams blokiruociu? Cia kioske kazka panasaus parduoda darytus is BTR. Ar galima apie juos placiau?

 

Is anksto prasau nepykit, kad gal kam pasirodys durni klausimai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas gerai su tuo benzu-dujomis, jei apsaugota nuo vandens.... bo jei ne taip kaip siandien draugelis labai gyres niva apsisprende del senuko patrulio isigijimo, nes niva plaukdama kibirksti belenkur duodavo :)

pritaikyti is 12 i 24 nebus sunku, jei turi donora dyzelini... pravodke pasikeisi per diena... as saviskiui per diena buvau du kartus idejes ir isemes :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas gerai su tuo benzu-dujomis, jei apsaugota nuo vandens.... bo jei ne taip kaip siandien draugelis labai gyres niva apsisprende del senuko patrulio isigijimo, nes niva plaukdama kibirksti belenkur duodavo :)

pritaikyti is 12 i 24 nebus sunku, jei turi donora dyzelini... pravodke pasikeisi per diena... as saviskiui per diena buvau du kartus idejes ir isemes :)

 

nezinau.. gal galvosiu ateiti kaip sarunas sake nissan laurel 2.8 dyzeli deti :) tik nezinau kaip su jo greiciu deze reikes daryti, nes pas mane tai 4bege stovi.. :?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Vytas G:

 

pas mane 35 ratai be tiltu vertimo - 3 coliai body liftas, 1 cm paleistos auskaru tvirtinimo vietos, 2 coliai ant paciu auskaru prailginimo.... vargo panaisiai kaip ir su vertimu, taciau TA nelabai suprato kas kur ir kaip pakeista :)

 

To facetas:

taigi minejai gali is pazystamo uzu 1000 litu paimti donara su dyzeliniu mataru - tavo vietoj jei matoras geras, jau vakar buciau nupirkes ir su visa deze ir pravodke jau buciau pastates :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Vytas G:

 

pas mane 35 ratai be tiltu vertimo - 3 coliai body liftas, 1 cm paleistos auskaru tvirtinimo vietos, 2 coliai ant paciu auskaru prailginimo.... vargo panaisiai kaip ir su vertimu, taciau TA nelabai suprato kas kur ir kaip pakeista :)

)

 

Super.... ir toks kėlimas idealiausias trumpam NP ir kardanai "neprakaituoja", ir bendras svorio centras, ne per daug "išprievartautas"... Va tik kaip "...body liftas..." nepastebimai padarytas norėčiau pažiūrėti... :shock:

 

To Facetas

tas ir yra kad Laurielio ir Patrolio greičių dėžių "kožuchai" vienodi, o sankabos disko šlicai tokie, kad gali ant NP uždėti, jo tik darbinis paviršius mažesnis... Bet vistiek visuose sprendimuose yra ir pliusų ir minusų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kožnas servizas savaip kainas nustato, tad teks važiuoti ir vietoj klausti, patį diską tik siūlyčiau pačiam nusipirkti, nes kiek teko domėtis dalių kainų politika, tai kaikurios pardos kainas iš oro piešia (pvz.: Panerių g. 21 - svolačiai :evil: ), o servizams dažnai nesvarbu kiek už detalę sumokėti :?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane body liftas labai paprastai padarytas - istekintos metalines balvankes 50 diametro 6 cm aukscio ir tvarkant rema pervirintos remo ausys kur verziasi kebulas ir taip gavosi kad 1 cm pasikele :) plius deta guma nuo zilo (tarp remo ir kuzovo), kuri yra biski storesne uz originala, plius tokia pati guma is apacios prie verzles. varztai dvylikiniai su dvylikiniu stiprumu. taip kad gavosi labai arti 3 coliu. viskas tiko ir visokiu vamzdeliu ilgiu uzteko.

 

Bet siaip tai buciau arkas prapjoves, bet gautas ispano kebulas labai jau buvo geras ir kaip naujas - nekilo ranka... o kieno arkos biski papuve, po 3 cm arkas isjovei ir uztektu 2 coliu body.

P.s. senukui patruliui verta pervirinti auskaru tvirtinimo vietas bent jau gale, kur reme stovi guma ir padaryti kaip priekyje - virsuj metaline ivore, apacioj guma su ivore.... tuo paciu perdaryti ir auskarus ir daryti H formos, tada ir gumos maziau dyla ir stabilumas nenukencia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nzn tikrai... kai nuimsi deze tada matysi kas sudile ir iki kokio lygio - diskatorius, diskas... ar viskas iki galo... vazinek kol nenumirs iki galo nes deze nuimti ir pakeisti sankaba yra pakankamai sunku ir gali kainuoti brangiau nei pati sankaba...

del daliu pvz draugelis keite dyzeliui - diskas kainavo 180, diskatorius geras buvo, deze nueme ir uzdejo pats.... visa kaina 180 plius litras uz "vistos kojos" nuoma ir daug alaus. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ovido - tu man geriau pasakyk kiek mano benzui kainuotu sankaba... :D:lol:

 

prasidėjo bėdos? užuojauta :cry:

visi ,Lietuvos pelkėje parduodami už juokinga kaina visureigiai, pradeda stebuklingai greitai MIRTI :cry:

nusiteik savo džiaugsmą perkelt i liūdesį :cry:

"merkt" reiks daug :), labai daug, :).

pakelsi iki 20 000 lt ir dar reiks :cry:

kaips sako: - sveikas atėjęs :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ovido - tu man geriau pasakyk kiek mano benzui kainuotu sankaba... :D:lol:

 

prasidėjo bėdos? užuojauta :cry:

visi ,Lietuvos pelkėje parduodami už juokinga kaina visureigiai, pradeda stebuklingai greitai MIRTI :cry:

nusiteik savo džiaugsmą perkelt i liūdesį :cry:

"merkt" reiks daug :), labai daug, :).

pakelsi iki 20 000 lt ir dar reiks :cry:

kaips sako: - sveikas atėjęs :lol:

 

aaa :P pas mane panasiai tiek ir ikista litu :D taip kad nedaug jau liko dasivesti kad normaliai viskas butu :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.