Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

O ta kojelė kai variklis dirba be apkrovos nors ir aukčtais sūkiais ir nevaikščiuos - tam reikalinga apkrova.

 

Šiaip tai gedimui nustatyt per maža informacijos.

 

P.s. Pas patį klavijatūroj kiba "V" raidės mygtukas sugedo :?:

 

:D su v raide wiskas gerai :D man tokia w raide arciau nei tokia vvv:DDD

 

bet tai kokio velnio pradejo kura walgyt kibirais ir tupas kazkox :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks kvailas pastebejimas ar normaliai rieda tavo NP?man buvo varijantas kad senukas daug kuro pradejo est,kai su 10ltr vos 40km nuvazevo ir pasibaige <_< tai klubietis 5km namo tempe,ir vos patempe sako gal tu ant stabdziu vysa kelia laikei ?sakau nu ne :blink: isiaiskinau kad abi puses oboliu guolei padile ratai kleba suvedymas keiciasi ir psio,nei pavaziuot nei pariedet nei patemt kaip ikaltas,dab pasitvarkeu tai ir 70km nuvaziuoju.

Beto persiziurek gal varyklio garsas persykeites?gal kuro reikia atsukt ar EGRa uzglusinti <_<

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D su v raide wiskas gerai :D man tokia w raide arciau nei tokia vvv:DDD

 

bet tai kokio velnio pradejo kura walgyt kibirais ir tupas kazkox :huh:

Na pirmai pradžiai paveizėk ar nenukritus vestgeito vožtuvo traukutė , o jei nenukritus tai ar neužstrigęs atidarytoj padietį.

 

p.s. Šiaip tai būt malonu kad dabartinis jaunimaas irgi prisidėtų prie lietuvių kalbos išsaugojimo ba kaip ne kaip tai viena iš seniausių kalbų - gaila būtų kad numirtų :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EGRa uzglusinti? kuo geriau jai jy uzglusini?:) kas nuo to pasikeicia?

 

del wisu guoliu tai jau ziurejau wisus reikia keist jau uzsakyti ir laukema siuntos tik nenumanau kada as juos pasikeisiu nes dar nei karto to nedariau :)

 

 

 

 

o del lietuviu kalbos na gerai pasistengsiu but lietuviu nors as ne lietuvis :D bet tiekto :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.