Pereiti prie turinio

LRD 98 2.5tdi 83 kw akumas


valentukas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nuduso mano akumuliatorius, reikia naujo. Nieko akumuose neišmanau, ir nelabau žinau kokio galingumo reiktų. Skambinausi parduotuvėn, jie ten paskaitė katalogus, ir sako kad įvairūs variantai yra. Tipo išsirink pats. Kokio galingumo reiktų LRD 98 2.5tdi 83 kw?

 

Ačiū.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nuduso mano akumuliatorius, reikia naujo. Nieko akumuose neišmanau, ir nelabau žinau kokio galingumo reiktų. Skambinausi parduotuvėn, jie ten paskaitė katalogus, ir sako kad įvairūs variantai yra. Tipo išsirink pats. Kokio galingumo reiktų LRD 98 2.5tdi 83 kw?

 

Ačiū.

 

Katalogai nurodo 70-110A.Turim vietoj įvairių gamintojų ir matmenų. Kaina 325-495lt (BOSCH,VARTA)

8698 23630

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aiskun kuo galingesnis tuo geriau,bet nepamirsk kad jej bus generatorius silpnesnis krovimas tai tau nedakraus akumuliaus.tai gausis vel s....,ko pasekoje gali sunkiai sukt starteri ir prastai kurtis...

Kodel turetu nedakrauti 100ah?,gal galima daugiau informacijos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai skambinausi tai man pasiule 100 arba 110 Ah. Ir su startine srove 900A. Taciau sake issimatuoti pagal dydi, nes turi keliu dydziu. As paziurejau, pas mane stovi 72Ah, banner. Nedidelis pakankamai. Ir didesniam ten jau vietos nera. O Nedakrauti gali jei generatorius nepritaikytas tokiam akumui, tai yra per silpnas, niekada pilnai neikraus akumo. Kita beda - idejus per silpna akuma, generatorius ji perkraudines, ko pasekoje irgi po puses metu vel gali tekti keisti akuma. Del to mane ir domina gal kas zino tikslius skaicius, kokie yra gamintojo siulomi akumai. turiu service manual, taciau ten neradau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip tai visuose automobiliuose yra krovimo riele,kuri reguliuoja kiek reikia akumoliatoriui krovimo. :unsure: Jeigu nedakrauna buna beda generatoriaus arba akumoliatorius jau mrstantis.Jeigu perkrauna kalta krovimo riele arba vel mirstanris akumas.Aisku jeigu tu vazioji trumpai ir pajungtos sviesos,hasai muzika su stiprintuvu ,plius kondiske ir dar visokiu pribambasu,gali nepakakti generatoriaus galingumo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.