Pereiti prie turinio

variklio apsauga JGC


turbozuki

Rekomenduojami pranešimai

Cia paziurek, suprasi, kodel nera nei ant vieno: http://www.wjjeeps.c...ntry.htm#FRSKID

 

P.S. Siaip nesudetinga pasidaryti kur kas geresnes apsaugas uz kur kas geresne kaina :)

 

P.P.S pirmoj eilej reikia galvoti apie apsauga razdatkei ir apie vairo traukes ''pastorinima''. Abi sios vitos nukencia nuo islindusiu akmenu. Variklio karteris yra uz tilto ir auksciau nei tilto apacia, tad ji uzkabinti sudetingiau, nei pries tai minetas ''kuno'' dalis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu sneki apie sia (nuotraukoje) as esu tokia "netycia" surades ir pasikabines.

Nebevark ir neieskok, verciau pasidaryk rimtesne pats. sita gali apsaugoti tik nuo bobules krepsiu rudeni nuo bulvekasio paliktu pievoje. Ji saugo tik vairo trauke, daugiau nieko! Visiskai "nevteme" padaryta.

p.s. dar keikiuos tepalo filtra keisdamas,nes rankos neikisi (per padarytas joje skyles) jau nekalbu apie filtro isemima ir idejima. Netingedamas galima nusiimti apsauga,bet zaidimas bereikalingas

post-4841-13282926672952_thumb.jpeg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmoj eilej reikia galvoti apie apsauga razdatkei ir apie vairo traukes ''pastorinima''.

turi omeny vairo kolonėlės apatinę svirtį ar vairo traukes šonuose :rolleyes:

p.s. pas tave 2" pakelta važiuoklė (spėju, kad naujos spyruoklės ir amortikai), ar 32" ratai nekabina bamperio ir sparnų, ar teko apsipjaustyt ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau omeny skersine vairo trauke. Butu gerai va kaip cia pasidaryti: http://www.google.lt...p=20&ved=1t:429,r:17,s:28

 

Pas mane senos spyruokles ir amortikai. Sudetos tik saibos ant spyruokliu ir atboiniku paaukstinimai. Amortikai net neilginti. Kai buvo nekeltas susukus vaira, ratai vos vos liesdavo traukes laikancias priekini tilta. Kai pasikele - nieko nebeliecia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nestorinau. Pas mane viskas gamykliskai. Tik imeciau nuoroda, kur skersine trauke pakabinta auksciau standartines vietos. Dar esu mates kad palikdami standartinej vietoj, del tvirtumo privirina ''armaturos'' per visa ilgi.

Saibas dejau, nes pigiau nei 350$, bet dabar jau imciau komplekta :) Tik kad neina gauti uz 350$, bo dar atsiuntimas, mokesciai ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.