Pereiti prie turinio

Padekit


Rekomenduojami pranešimai

trumpai - lankas su daug galimu visokiu navarotu, papildomu halogenu prisikimu, numerio tvirtinimu ir t.t. yra kazkokios vietos hailiftui iremti. aisku kad i kaina neieina gerve, nes tada kainuotu dvigubai trigubai daugiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konstrukciniai elementai is 6mm skardos, plokstumos is 3-4mm, vamzdziai ir groteles storasieniai vamzdziai 48 ar 60 mm diametro, todel galima kelti hiliftu, visi islendantys elementai yra demontuojami. nera astriu briaunu ir apvalios briaunos tarnauja saugumui kitu eismo dalyviu ivykus susidurimui. Buferiai dazyti 2sl, milteliniu budu. Pagrindas cinko ir virsutinis pusiau matinis sluoksnis. Imanomos kitos spalvos pagal uzsakyma. Tai yra bamperis su deze, galimybe sumontuoti grotas ant zibintu, laikiklius halogenams, numerio laikiklius bei ausis auto tvirtinimui transportuojant.

Montavimui prie remo tereikia pragrezti skyles, komplekte visos reikalingos montavimui medziagos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nori pigiau - darykis samodielkas.... o nori kokybės - pirk gatvą sertifikuotą... Beja ir TRuose ateity numatyta leist tik su sertifikuotais....

o jei čia koks svarščikas pasidarys sertifikatus, tai ir kaina bus net didesnė... nes anapus jau konvejeriu dirba ir visai kita savikaina...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rojeri, tu turbut per telika dakaro nemates ir nezinai kad ten kitokiu net neleidzia..

nes su tavo virinimu ir "savaites" antikoroziniu darbu, bei pilnu remo priputimu (spec iranga) antikorozija,ir firminiu"rojerio" gruntu kuriuo gruntuoti slenksciai po dvieju savaiciu stovejimo surudyjo ,manau net i pabrada techkomisija nepraleistu..

pora is daugelio pavyzdziu..

 

ps. nepyk bet nebegaliu tylet ,kai jau trecia savaitgali neislendu is garazo taisydamas klaidas..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chaltura tai :shock:

Nu del suvirinimo tai jo... Japonas taip padares rankas nusikapotu :)

Bet ar moketum trigubai brangiau, kad viskas butu "ciki"? Ne, tada sakytum, kad meistras branginykas. Lietuviu mentaliteto problema - darbas turi buti atliktas idealiai ir papigiai. Deja taip nebuna...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada ekonomikos destytojas pasakojo pvz: yra du televizoriai vienas dvigubai brangesnis uz kita, pigesnis gali netureti distancinio pulto, stereo koloneliu buti nespalvotas ir kt, bet turi atlikti savo paskirti t.y. rodyti transliacijas... ir negali buti pasiteisinimu kad ko noreti pigus daiktas tai ir sugedo... nors atejus kinieciu rinkai zmonems tapo norma pigus reiksia vienkartinis, pigiai padaryta reiskia blogai.tikra teisybe.

taciau darant firmoje reikai nepamirsti kodel yra brangiau, ne todel kad siules grazios, bet todel kad firma turi islaikyti ir save ir darbuotojus, reklama, patalpu nuoma , mokesciai valstybei ir kt. del to manau kad garaziniai taip pat turi dirbti graziai o visu kitu islaidu nebuvimas ir yra pigesnes paslaugos rodiklis ..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rojeri, tu turbut per telika dakaro nemates ir nezinai kad ten kitokiu net neleidzia..

nes su tavo virinimu ir "savaites" antikoroziniu darbu, bei pilnu remo priputimu (spec iranga) antikorozija,ir firminiu"rojerio" gruntu kuriuo gruntuoti slenksciai po dvieju savaiciu stovejimo surudyjo ,manau net i pabrada techkomisija nepraleistu..

pora is daugelio pavyzdziu..

 

ps. nepyk bet nebegaliu tylet ,kai jau trecia savaitgali neislendu is garazo taisydamas klaidas..

 

 

Skysti, čia ne Tau teisintis reikia...

Ir čia jokia ne naujiena

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gm,

1. foto. i rema ipiltas su paprasta(jokiu spec) tik su ilgu antgaliu Dinitrolas ML, harakterizojamas geru prasiskverbimu ir rudziu surisymu.sunaudota 4 bonkas.Tikslas kad smelio sloksnys vidue remo butu prasislapes iki metalo ir isstumtas vanduo )Apie pilno remos padengimo net kalbos nebuvo. :shock: antikorint neapdorota,nevalyta ir negruntuota rema - pas mane dar visi namie,tokia haltura as neuzsiimu ir neuzsiimsiu ne uz kokius pinigus.

Dugnas apdorotas gruntu + Dinitrol UBS (tik tos vietos kur buvo deta nauja skarda, kliento pinigu taupimas) is apacios ir gruntuotas ir uzdengtas graviteksu is salono puses.Toliau klientui pasiulyta is virsaus uzpurksti epoksidiniu gruntu URF (labai sunkiai trinamas ir dauzomas)Is virsaus uzklijot garsoizoliacini lapa.del pinigu taupimo pasakyta darysiu pats ,tik duok man visu medziagu pavadinimus.

 

2 foto slenkstis medziagos vamzdys 60 x60 + 40 x 20 sienele 2(kada jis surudys kiaurai praneskit :lol:)Siules NEGRUNTUOTOS !!!!!Seimininkas pats norejo tvarkyt, pats slenkstis gruntuotas 1 karta, tik kad privirint jau nugruntuota.

 

3 foto. Siule suvirinimo, neapdorota ir nedavirinta del mano kaltes(atsisakau halturint del stoikes ir galines arkos metalo surudijima kurie stebuklingu budu i foto nepapuole)

 

P.S. Norintejii gali uzvaziot i ceha apsiziuret ruosiama dazymui Bilduko NIVA. Ten zmogus pinigus netaupo ir viska daro ir perka kaip priklauso.

Trumpai - del daugumos maziu rudziu demeliu visas kebulas plikai nuslifojamas iki svaru metala. (himija + metalo sepetys), Toliau bus gruntojamas antikoroziniu gruntu,spakliojamas, gruntojamas dar 2 kartus ,dazomas 3 sl.

P.P.S. Dazymo darbais neuzsiimu, darau tik man idomus proektus. Bilduko aparatas bus vienintelis Lietuvoi.

Po Skyscio masinos pigiai ir ne pagal tehnologija nedarau nieko. :wink: :lol::lol::lol: Skysty rasyk ka nori ,daugiau i sia tema nerasysiu ir ne atsakinesiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Opa :shock: , Ar ne as tau sakiau kad reikia nugruntuot dar karta ir nudazyt iskarto????Ka tu man sakei???? Ar ne as sakiau treju bonkiu antikoroziniu neuzteks ir reikes dasipirkt ir damoket???? Ka tu man atsakai???Ir ne as tau sakiau kad kebula reikes tvarkyt toliau????Ar ne tu man sakai kad tik uzvirink o visa kyta as pats datvarkysiu????Ir kiek laiko tave reikejo uzkalbinet kad nors tiek antikorozijos butu padaryta??? Dar padek i foruma foto kokia masyna buvo atvaryta pas mane,ispjautu rudziu kieki, pridek foto pasigamintus is naujo sustiprinimo elementus, nepamirsk pridet kad i tavo kebulo remonta isejo 34 metalo lapo 125cm x 250cm ir igarsink padarytu darbu kaina , as nieko pres. :oops:

Plet , sake man meistrai kurie dare tau masyna nedaryt tau nieko busiu kaltas - nepatikejau. :oops: isskirus mane visi 3 (kurios as zinau) irgi haltura ir haliava matyt...

Pridedu naudotu medziagu sarasa Dinitrol ML , UBS, graviteh body 998, Kebulo germetikas Body 998. Gruntas Body,visos medziagos nusipirktos minimalu kiekiu kad tik negaila buti isleist masyna is ceho,kiek vena papildoma bonke ir naujas verkslianimas del pinigu neturejimo.

 

Daugiau nieko nesakysiu ir nerasysiu ,gal parasys kas nors patenkintas, dabar pervazioju i nauja ceha , tai gatavu darbu galesiu parodyt tik po poros savaiciu :oops: Visi norinteji ir abejojanti del kokybes velkam!Kiekvienas spres pats, pasakysiu tik kad latviai uzsisake ir pasigamino pas mane zimiai daugiau nei lietuviai ir toliau uzsakineja,siuncia pazystamus,durniai matyt...

Visam gaminamam spektrui duodama 2 metu garantija del nudazymo. Yra du variantai milteliniu ir paprastu budu.

 

P.S.Rimvi, suprantu del padjobkes - bet isskirus ta kad masyna prastovejo ilgai , ar pas tave kaskas aprudijo ar nukrito???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nx sledi za bazarom,

tu mane zakanal su savo tokias pareiksimais, pinigu bl gaila, as nepatikejau kur galima vien dinitrolo 6 bankes padeti ir kai pprasiau parodyti pavyzdy kad galeciau nusipirkti tokio pat kazkodel neturejai..

ir siulemps tepti germetika namie pamirsai kad neuzsaltu garaze, karoce apsimeluoji paskuj jau pats nepameni ka ir kaip zadejai.

karoce neturiu laiko cia aprasinet visko bet aciu dievuj jeis sakai kad po mano masinos pradejai pigiai nedaryti, nes kitaip arba kas nors pa morde nabyl bi, arba tavo lavocka greit uzsidarytu..

apie koki cia siuliu apdirbima sapalioji jeigu atidavei man masina ir sakai pabaigta o ne tik siuliu nenuslifavai bet ir nenugruntavai kaip zadeaji,

ir kur pirstu rodziau kas cia tu teisinaisi, sory cia pramargal cia niuvydel cia srove itampos per maza buvo cia viela baigesi, cia zyna nidala arba dar kas nors.

kas su tavim iki 5 ryto sedejo pries kaledini reida kad parodyt chebrai kad rojeris pazadus istesi ir neveluoja..

aciu kad apskritai man masinos nesudeginai, gerai kad pastebejau kai uzsidege antikorozija. puikiai supranti apie ka cia rasau taip kad nipizdy kad darei levai nes sakiau kad babkiu nera!!! net neklasei apie medziagas kiek sakei tiek mokejau prie ko cia bilduka niva dabar kisi???

tiesiog forumai tam ir skirti kad pasikeisti nuomonemis, ir kai cia pats pradejai karkat kad skirtumo nera sertifikuotas bamperis ar ne nebeislaikiau.

ar tavo ir siules del to baisios jei tu sakai , kad prasiau babkes taupyt, tai acetileno maziau is baliono padavinejai??

rojeri patarimas butu tau, nuvaziuok i bet kuri kita servisa ir paziurek kaip ten atrodo suvirinti kebulai, gal pasimokysi, ir nebereix reklamuotis, ne tik is latvijos bet ir viso pabaltijo masinos vaziuos..

 

ps. pridedu tavo samata, kur pats pamirsai kad priskaiciavai uz sesias bonkes antikorozinio o dabar jau apie tris kalbi:D gerai chebra sake, kas nuo kitu liko ta ir sunaudojai o paskuj pats nebeprisimeni ka pradzioj kalbejai.

Dinitrol 6x20 = 120 ,

lakstas 120

vamzdziai 100(kol kas orientacijai)

gruntas 34

germetikas 32

 

kol kas 406 lt

 

 

beje prasporinai man alaus..

nu uz darba 900 paemei ir i ta kaina zadejai nachaliavu sparna pavirint, tik kazkodel paskuj pamirsai :D geriau iskart prisipazink sau kad nemoki laiko planuot, pasiemi 4 masinas daryt is karto, o paskuj metai atmazus kad levai padarei, nes seiminikai pigiau praso :D tuo paciu noriu priminti kad babkes mokejau po visu darbu kai paskaiciavai kiek ko naudojai ir t.t.

tocnai sunervinai.

nepergyvenk rojeri darbu tau tikrai nesumazes, nes visi gi puikiai ivertina tavo darba.buk ramus.. ignoruok mano postus ir tiek..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sam sledi :lol::lol::lol: . as nesiparinu,zinau kas buvo ir kaip. :wink:

O ne tu nuo Nivos bonke nuo germos paemei ???? :lol::lol::lol:

Bendras kekis Dinitrolo ML 4 + 2 UBS + 1 2 kg gravy + 1bonka ir viena tuba kebulo germos.Kas nors karta virino kebula tas supras.

Aciu Skysti,za zabotu, bet darbo man ne truksta.Su mano baisemis siulemis ir visu kitu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va issidavei, kad nuo kazkieno masinos man kazka supylei..

bet kol man taisiai jokios nivos garaze nebuvo.

rojeri darkarta sakau, nenorejau sito brudo kelti i viesuma menesi tylejau,nekreipiau demesio i klubieciu pizdavojimus del kokybes , bet kai aiskini kad nera skirtumo tarp atestuoto lanko ir tavo gamybos, idejau tiesiog foto...

neuzilgo imesiu foto kaip atrode pries ir po, as uz tai tau dekingas kad masina nebe durslakas, bet kad daryti savaite antikorozini ir atiduoti su nenugruntuotom siulem tai cia jau slyzkom nagla ir dar kazka sapalioti kad

taip prasiau kad sutaupyt babkiu..

apskritai del visko sutikau, ko reikai ta perkam. o dabar kazka aiskini kad prasiau taupyt vapse nesuprantu kokias cia nesamones kalbi??????????

dar nesupratau kokie dar 3 meistrai ta masina dare??

tai ja ne tu man darei???

o apie tavo kitus metalo (nemasininius ) dirbinius kiek supratau darei tik svetimiems. kazkaip vienam klubieciuj kai laiptus suvirinai jis ilgai keikesi ir paskuj ismete juos, pasistate medinius.. jis ka irgi babkes taupe ant metalo plonumo?? taip kad prisipazink sau, cia tu pats babkes taupai kad daugiau nulupt nuo kliento, o paskuj dar smerki ta klienta.

nu joptataraj...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skysti, Skysti..... Ei tu vel neisikirtai ar nezinai, tai paaskinsiu ,nors vieta sitam sudui P/M/ Niva buvo ir stovi dabar kampe - tai isardytas ir slifojamas Bilduko kebulas :lol::lol::lol::lol: ir ten variklio skyrye(del variklio nebuvimo) ir guli maisas su tusciom bonkem :lol::lol: Daba nepamirsk pasakyt kad as tos pacios bonkes tris kartus parduodu :lol::lol::lol:

Tris meistrai tai zmones pas kurios tu kas kada tvarkei masyna (ne sita) ir irgi likai nepatenkintas.Dar zinau pora zmoniu pas kurios tu kas ka pirkai ir irgi likai nepatenkintas, tendencija odnako...

O del laiptu ,tu vel girdejai ganda bet neissikirtai, tai nuimti ji buvo ne del kokybes o del metalo garso ir nenorejimo kitu zmoniu daryt ir det ant gatavo karkaso medines plokstes.

Laiptai tie ne ismesti,o per susitarima nuimti ir guli pas mane cehe ,laukia pirkejo.

 

Del sertifikacijos - tai labai sudetingas klausimas ir susija jis ne su darbu kokybe o su teh reikalavimu, GOST ir visokiu kitu paragrafu islaikymu .

Bamperis gali but tris kart kokybiskiau pagamintas nei gamyklinis,bet ei jis nera sertifikotas gamykloi - viskas, tu ji negali naudot ir pastatyt. Cia ei mes kalbam apie idealia vaaakuma.o mes gyvenam ne vaaaakuuuume. :wink:

O ei ne, tai ar tu matei nors viena mano bamperi ar bagazine kad speliot apie jo kokybe???Ir kalbet kad jos kokybe blogesne nei lenkisku TP?Arba rusijos RIF?Nu, tesiai svesiai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.