Pereiti prie turinio

MP II del lempuciu nedegimo


Mindeee

Rekomenduojami pranešimai

sveiki gal kam teko susidurti pas mane siandiena is ryto pasukus rakteli dege valdymo skydelyje tik alyvos spaudimo lempute kitos visai nedege kyla klausimas kas tai kadangi esu turejas BMW ten toks pats monas budavo kai generatoriaus angliukai nusitrindavo butu idomu susiznoti kaip cia su MP

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal kam teko susidurti pas mane siandiena is ryto pasukus rakteli dege valdymo skydelyje tik alyvos spaudimo lempute kitos visai nedege kyla klausimas kas tai kadangi esu turejas BMW ten toks pats monas budavo kai generatoriaus angliukai nusitrindavo butu idomu susiznoti kaip cia su MP

 

Labai tikėtina kad su generatorium problema,pas mane taip buvo tik prie aukštų apsukų generatorius krovė,pakeičiau generatorių ir problema išsisprendė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir yra generatorius neveikia bet kaip idiomiai padaryta jkai generatorius nekrauna tai turi degti juk raudona lempute akumo o dabar is vis nedega briedas kazkos

Pas mane irgi buvo, kai vienas angliukas nekontačino ir lempa nedegė. Mat pas juos jau taip yra, jei duoda generatorius bent 6v ir nedega niekas. Pakeičiau generatoriųtai dabar rodo 15,2V, gal irgi negerai, turbūt dėsiu antrą akumą, nes jam priklauso du. :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Sveiki esu naujokas nusipirkau MPII 2.8 96/12 ilga pasivazinejimui ,turiu klausima ,prisiglausiu sitoje temoje .Ant didesniu greiciu vis mirkteli geltona lempute piltuvelis su bangelem apacioje cia tepalo ar antifrizo lempute ? Tepalas ir antifrizas ant ribos nezinau ko dapilti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.