Pereiti prie turinio

Kas per "IDLE UP" ???


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

Labas vakaras visiems,

 

Turiu beda. Nuo vasaros vairuoju TLC 95.

nors vazineju jau 0.5m, iki galo neissiaiskinau vieno dalyko:

 

Po uzvedimo spyna 10 cm zemiau randasi tokia knopke, ant kurios parasyta "IDLE UP" Gal kas zino ka ji bliamba daro?

 

Da viens klausimas - pas mane dujiniai amortizatoriai. Jei vaziuoju 80% esfaltu, 15% zvirkeliu ir 5% bekele - kokio kietumo geriausia nusistatyti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras visiems,

 

Turiu beda. Nuo vasaros vairuoju TLC 95.

nors vazineju jau 0.5m, iki galo neissiaiskinau vieno dalyko:

 

Po uzvedimo spyna 10 cm zemiau randasi tokia knopke, ant kurios parasyta "IDLE UP" Gal kas zino ka ji bliamba daro?

 

Da viens klausimas - pas mane dujiniai amortizatoriai. Jei vaziuoju 80% esfaltu, 15% zvirkeliu ir 5% bekele - kokio kietumo geriausia nusistatyti?

tundra tu :D idle up pakelia variklio apsukas, kai nori jį pašildyti :) nesupykai :santa:

p.s. kad vairuoti tlc - ne bėda, o laimė :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seriously though, the idle up switch is there so you can give the heater a boost in sub-zero temperatures when you're (and I believe this is the reason given in the handbook) waiting at a level crossing with the engine at idle. Not a feature that's hugely useful here but, as someone said, jst the ticket in Sweden in January!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seriously though, the idle up switch is there so you can give the heater a boost in sub-zero temperatures when you're (and I believe this is the reason given in the handbook) waiting at a level crossing with the engine at idle. Not a feature that's hugely useful here but, as someone said, jst the ticket in Sweden in January!

tingėjai verst :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras visiems,

 

Turiu beda. Nuo vasaros vairuoju TLC 95.

nors vazineju jau 0.5m, iki galo neissiaiskinau vieno dalyko:

 

Po uzvedimo spyna 10 cm zemiau randasi tokia knopke, ant kurios parasyta "IDLE UP" Gal kas zino ka ji bliamba daro?

 

Da viens klausimas - pas mane dujiniai amortizatoriai. Jei vaziuoju 80% esfaltu, 15% zvirkeliu ir 5% bekele - kokio kietumo geriausia nusistatyti?

 

As irgi toki migtuka radau :lol: paspaudus kila apsukos, bet paneleje nedega jokia lempute :? ( o jinai aplamai turi but?).Dar pastebejau kad jei ja paspausi pries uzvedima, tai niekas nesikeicia, o jei paspaudus laikisi ir uzvedinesi varikli, tai zymiai geriau kuriasi. Gal cia veikimas kaip ''padsoso''?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2 mantas

dėl amorčių, kadangi TLC galas yra žymiai lengvesnis (kai be krovinio) nei priekis, daug komfortiškiau važiuot su kietu priekiu ir minkštu galu. Bet jeigu lėksi teip nusirguliavęs duobėtu keliu, užpakalis pradeda šokinėti ir gali pavyti priekį-taip man buvo pernai Pasvaly. Dariau "stogą" :( .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2 mantas

dėl amorčių, kadangi TLC galas yra žymiai lengvesnis (kai be krovinio) nei priekis, daug komfortiškiau važiuot su kietu priekiu ir minkštu galu. Bet jeigu lėksi teip nusirguliavęs duobėtu keliu, užpakalis pradeda šokinėti ir gali pavyti priekį-taip man buvo pernai Pasvaly. Dariau "stogą" :( .

 

 

cia taip nutinka kai sikna marskinius pagauna man buvo panasiai tik be stogo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet paneleje nedega jokia lempute :? ( o jinai aplamai turi but?).Dar pastebejau kad jei ja paspausi pries uzvedima, tai niekas nesikeicia, o jei paspaudus laikisi ir uzvedinesi varikli, tai zymiai geriau kuriasi. Gal cia veikimas kaip ''padsoso''?

Bent jau pas mane,dega pats mygtukas.Nemanau,kad ji paspaudus ir laikant pageretu uzvedimas.Nors ir nebandziau.A ka ten bandysi,jei ir taip kuriasi vos suklibinus rakta :oops: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2 mantas

dėl amorčių, kadangi TLC galas yra žymiai lengvesnis (kai be krovinio) nei priekis, daug komfortiškiau važiuot su kietu priekiu ir minkštu galu. Bet jeigu lėksi teip nusirguliavęs duobėtu keliu, užpakalis pradeda šokinėti ir gali pavyti priekį-taip man buvo pernai Pasvaly. Dariau "stogą" :( .

 

Jo.... gaudyt daba del komforto stoga ar ne ? :?

 

Idea aisku nebloga - gal bandysiu pokieti prieki ir pominksti gala taip nuo vidurio i abu sonus po biski :twisted:

 

A del to mygtuko - blemba kai abu akumai numiro ir mygtukas nebepadejo... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.