Pereiti prie turinio

beda su tiltais


kepukas

Rekomenduojami pranešimai

Tepalus tilte keitei? Siaip gal ne su tiltu visai beda, vaziuokle reiketu pasitikrinti.

tepalus pakeiciau visus : dezes, razdatkes, tiltu. vaziuokleje keiciau : stabdziu diskus, granata. bet nelabai suprantu kodel kai judinu razdatke kertasi vaziuokle? toks jausmas kad susukus pilnai ratus uzsikerta priekiniu ratu stabdziai, galas vaziuoja o priekis ciuoze.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai gal kas zinot ar tiesa kad ant jeep turi buti visos keturios padangos vienodos , nes pas mane priekyje vienoks protektorius gale kitoks ir dar su digliais. galbut tai itakoja vaziuokle?

 

 

aukštis turi būti vienodas, o jei padangos matmenys vienodi o gamintojas skirtingas tai ir nesutapimų gali būti, šiaip tai vienodos privalomos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aukštis turi būti vienodas, o jei padangos matmenys vienodi o gamintojas skirtingas tai ir nesutapimų gali būti, šiaip tai vienodos privalomos

man matai bedos ir prasidejo kai padangas is A/T i paprastas ziemines pasikeiciau. matyt sukibimas kitas tai vaziuokle i tai turbut reguoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

keisdamas tepalus pastebejau kad yra nutrukusi slangute ant prieninio tilto po vairuotojo puse,ir niekaip nerandu kur ji jungesi,turbut nutrauliau dazkur miske :( gal kas zinot kas ten per slangute?ir kur ji turetu junktis?ir kokia jos funkcij? :blink:

pas mane jgc 95m 4l razdatke 5 padeciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keisdamas tepalus pastebejau kad yra nutrukusi slangute ant prieninio tilto po vairuotojo puse,ir niekaip nerandu kur ji jungesi,turbut nutrauliau dazkur miske sad.gif gal kas zinot kas ten per slangute?ir kur ji turetu junktis?ir kokia jos funkcij? blink.gif

pas mane jgc 95m 4l razdatke 5 padeciu.

 

kartais ne priekinio tilto alsuoklis? ties reduktorium iš vidinės pusės viršuje o po to eina ir susijungia su dėžės ir razdatkės šlangutėm ir išeina prie stabdžių vakumo toks plasmasinis grybelis, na vožtuvėlis, o į tiltą irgi plasmasinis galiukas kišasi, šlangutė juoda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O-JEEP-O

na taip ta slangute yra juoda ir iseina is tilto virsaus,netoli reduktoriaus.

o kur jinai kisasi as nezinau nes nutraukta ,tik galas likes ant tilto.

todel ir klausiu kur ji turetu isikisti?

 

 

prie dėžės prisukimo prie variklio turi būti pereinamas vamzdukas metalinis arba kažkur turi būti tokios šlangutės ir plastikinis trišakis, dar čia paskaitinėk http://www.jeep.avtograd.ru/

 

jei gyliai į balas nelendi tai naują pravesk aukščiau stabdžių vakumo ir pritvirtink, tik padaryk laisvumo nes tiltas nestovi vietoj

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskokie stebuklai su ta slangute pas mane darosi :huh: ,nuo razdatkes http://www.jeep.avto...NP242for518.jpg ta slangute yra ir visai kitur prijunkta. tai gal tyltas pas mane keistas?ar taip gali buti? :blink:

Pas mane razdatkės alsuoklis išeina dešinėj greičių dėžės pusėj, o priekinio tilto kairėj. abu prie nieko nesijungia ir yra su vožtuvėliais. ir nesiparinu, svarbu , kad jie būtų :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.