Pereiti prie turinio

Turbinos slegis


Rekomenduojami pranešimai

Turbina normaliai veikia tik važiuojant keliu, nes tada ir kuro vartoja tiek, kad kolektoriuje dau išmetimo dujų (kurios ir suka turbina). Aš turbinos įpučiamą slėgi matuoju taip: prijungiu į įsiurbimo kolektorių (ar kur prieš jį) ilgą žarnelę, prijungiu manometrą, atsidaręs langą isikišu į saloną ir į trasą. o kelyje spauzdamas "gaza" matai relų turbos darbą. 1,2 bar daugiau tikrai nereikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbina normaliai veikia tik važiuojant keliu, nes tada ir kuro vartoja tiek, kad kolektoriuje dau išmetimo dujų (kurios ir suka turbina). Aš turbinos įpučiamą slėgi matuoju taip: prijungiu į įsiurbimo kolektorių (ar kur prieš jį) ilgą žarnelę, prijungiu manometrą, atsidaręs langą isikišu į saloną ir į trasą. o kelyje spauzdamas "gaza" matai relų turbos darbą. 1,2 bar daugiau tikrai nereikia.

[/qu

dekoju uz info.as pasijunges dacika turbinos slegiui matuot tik kad db PATROL ant kaladziu tai neina islekt i trasa ,ateinanti pirmadieny manau jau pastatysiu ant ratu tai tada viska ir matysiu sureguliuosiu ,nes dabar ant laisvu tai iki 0,4 ipucia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbina normaliai veikia tik važiuojant keliu, nes tada ir kuro vartoja tiek, kad kolektoriuje dau išmetimo dujų (kurios ir suka turbina). Aš turbinos įpučiamą slėgi matuoju taip: prijungiu į įsiurbimo kolektorių (ar kur prieš jį) ilgą žarnelę, prijungiu manometrą, atsidaręs langą isikišu į saloną ir į trasą. o kelyje spauzdamas "gaza" matai relų turbos darbą. 1,2 bar daugiau tikrai nereikia.

[/qu

dekoju uz info.as pasijunges dacika turbinos slegiui matuot tik kad db PATROL ant kaladziu tai neina islekt i trasa ,ateinanti pirmadieny manau jau pastatysiu ant ratu tai tada viska ir matysiu sureguliuosiu ,nes dabar ant laisvu tai iki 0,4 ipucia

tu slegi maziau matuok,geriau i Paparcio zieda ruoskis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ame='MariusPatrol' date=' 2011-06-18, 12:02' timestamp='1308387741' post='163236']

 

tu slegi maziau matuok,geriau i Paparcio zieda ruoskis :D

ruosuosi ,bet kol stabdziai dirba atsiranda laiko laisvo ir paturbinimui,o galios man perdauk nebuna pvz a6 kai apsiprates tai labai jos dar reiktyu ,na aisku cia ne lengvuske o traktor :D tap papildomi dumu kamuolei manau netrugdys dziporiams :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.