Pereiti prie turinio

Paparčio Žiedas 2011


Rekomenduojami pranešimai

Esu pats ne karta turizme vaziaves ir ne vienus metus taip kad galiu pasakyti viena dalyka jei trasa arba dalis jos padaroma tokia kur reikia gerves labai abidna tiems turistams kurie atvaro be ju, kadangi sportinis interesas yra visose klasese ir daugelis del to varo i rengini. Ir dabar klausimas retorinis kaip jauciasi zmogus kuris atvare dalyvaut ir galbut laimet o cia pirmoj baloj uztrigus arba net neivaziavus ziuri kaip su gervytem konkurentai keli sau kelia skinas lauru link. Cia kaip tam multike gaunas kur kirminas islenda is obuolio ir sako berniukui kuris norejo valgyti ta uoboli "Nu sto abidna da"

Esu pats turizme vaziaves be gerves, ir tikrai galiu pasakyti, kad turizme turi vaziuot ir mastyt: ar galiu list i bala, ar man geriau apsukti ja, apvaziuot kokius 5 km ramia ir vel isokt i trasa. Nieks taves nevercia per ta bala vaziuot. Jeigu sugebi naudotis navigacija ar zemelapiu, gali strateguoti ir visus taskus pasieksi aplinkiniais keliais. Tame ir yra turizmo ipatumai, kad neaptvertas vaziuoji ir laisve pamastymams turi, o jeigu nori, gali kooperuotis su kitais ir judek drasiai i prieki, bet uztruksi ant KP kol nusifotkinsi. Tad vel lieka pamastymai tau.

Ne viena karta buvo, kad su sturmanu pasitariam ar imam bala ir rizikuojam, ar apvaziuojam ir paukojam kiek laiko.

Su gerve irgi gali apsigauti, nusigervini per kvartaline link keliuko, o ten geras medelis nuvirtes, tad atgalios ant gerves tuo paciu keliu. Ir reziume - kiek tu islosei su ta gerve?

Paskutiniu metu neteko matyt, kad atvaziuotu visiskas standartas, o trasos pagal juos padarytos.

Gal geriau organizatoriai paraso kiek procentu sudarys trasa, kiek zvirkelio, kiek asfalto, kiek bekeles.

 

Pas Grigaiti reglamente viskas buna aprasyta: kiek ir kokio kelio, koks renginio formatas ir tada zmogau zinai kaip ruostis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pats turizme vaziaves be gerves, ir tikrai galiu pasakyti, kad turizme turi vaziuot ir mastyt: ar galiu list i bala, ar man geriau apsukti ja, apvaziuot kokius 5 km ramia ir vel isokt i trasa. Nieks taves nevercia per ta bala vaziuot. Jeigu sugebi naudotis navigacija ar zemelapiu, gali strateguoti ir visus taskus pasieksi aplinkiniais keliais. Tame ir yra turizmo ipatumai, kad neaptvertas vaziuoji ir laisve pamastymams turi, o jeigu nori, gali kooperuotis su kitais ir judek drasiai i prieki, bet uztruksi ant KP kol nusifotkinsi. Tad vel lieka pamastymai tau.

Ne viena karta buvo, kad su sturmanu pasitariam ar imam bala ir rizikuojam, ar apvaziuojam ir paukojam kiek laiko.

Su gerve irgi gali apsigauti, nusigervini per kvartaline link keliuko, o ten geras medelis nuvirtes, tad atgalios ant gerves tuo paciu keliu. Ir reziume - kiek tu islosei su ta gerve?

Paskutiniu metu neteko matyt, kad atvaziuotu visiskas standartas, o trasos pagal juos padarytos.

Gal geriau organizatoriai paraso kiek procentu sudarys trasa, kiek zvirkelio, kiek asfalto, kiek bekeles.

 

Pas Grigaiti reglamente viskas buna aprasyta: kiek ir kokio kelio, koks renginio formatas ir tada zmogau zinai kaip ruostis.

 

 

Ar man cia tik pasirode, ar si tema skirta tik Tau( "VIDULIO PAPARCIO ZIEDAS 2011")? :angry: pataisyk jei klystu, bet Tu ne nebuvai prisiregistraves turizme :blink: kokio velnio purkstauji? vyksta padorios diskusijos apie tai ko dzipioriai noretu ar pageidautu, o Tu STAUGI!!! :blink: o geriausiai butu-surenk pats rengini ir parodyk visas tiesas, kaip turetu buti ar nebuti :scratch: IR siaip- gal issimiegok pradziai :P nuobodus daraisi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia moderatoriaus paprasyt, kad mane su Hermiu permestu i skiedalus.

Hermi!? Ar pats nematei kas parasyta pirmam poste.

Iki paskutines minutes dvejojau. Susidejau taskus i ozika ir puikiai maciau visa planograma, kad misko beveik 0. Tad pramogai isvaziavo tik merginos po karjera pasimalti.

Ir nelabai suprantu, kodel tu mane uzsipuolei?

Del suorganizavimo: paskaityk tema - Pasivazinejimai Vilniuje. Galesi net prisijungti kada noresi.

Savaitgaliais zonduoju gera miskeli ir manau, kad kitais metais subursiu kompanija i smagu pasivazinejima per upelius, apgaulingas balas ir gilias smiskovezio provezas. Na jeigu pas ureda nuotaika nepasikeis.

 

1. Linas ir Darius Jeep Cheroke CBL 184

2. -

3.Aleksandr Rakovskij, Aleksei Ivanov Nissan Patrol

4. Deivydas Lagūna Nissan Terrano EUD 500

5. Remigijus Paškonys,Egidijus Petruševičius Nissan Terrano CCF 105

6. Saulius Rimša, Donatas ,,Gervė''

7. Vidulis TLC 80

8. Cobra Suzuki Vitara

9. Remigijus Vainoras,Kęstas Nartauskas Mitsubishi Pajero

10. Gintaras Dranginis Nissan Patrol GR

11. Vairuotojas Giedrius Jaseliūnas ,Šturmanas Redas Jaseliūnas,Irmantas Nagrockis Suzuki Vitara Borto nr. 501

12. Alvydas,Lina,Rytis - D Rocky Utena.

13. Dainius, Mantas nissan terrano Kaišiadorys

14.Aurelijus Gutauskas - Mitsubishi Pajero

15.Andrius, Giedrius, MP

16. zydrius ir 2 sturmanai Jeep cherokee

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pats turizme vaziaves be gerves, ir tikrai galiu pasakyti, kad turizme turi vaziuot ir mastyt: ar galiu list i bala, ar man geriau apsukti ja, apvaziuot kokius 5 km ramia ir vel isokt i trasa. Nieks taves nevercia per ta bala vaziuot. Jeigu sugebi naudotis navigacija ar zemelapiu, gali strateguoti ir visus taskus pasieksi aplinkiniais keliais. Tame ir yra turizmo ipatumai, kad neaptvertas vaziuoji ir laisve pamastymams turi, o jeigu nori, gali kooperuotis su kitais ir judek drasiai i prieki, bet uztruksi ant KP kol nusifotkinsi. Tad vel lieka pamastymai tau.

Ne viena karta buvo, kad su sturmanu pasitariam ar imam bala ir rizikuojam, ar apvaziuojam ir paukojam kiek laiko.

Su gerve irgi gali apsigauti, nusigervini per kvartaline link keliuko, o ten geras medelis nuvirtes, tad atgalios ant gerves tuo paciu keliu. Ir reziume - kiek tu islosei su ta gerve?

Paskutiniu metu neteko matyt, kad atvaziuotu visiskas standartas, o trasos pagal juos padarytos.

Gal geriau organizatoriai paraso kiek procentu sudarys trasa, kiek zvirkelio, kiek asfalto, kiek bekeles.

 

Pas Grigaiti reglamente viskas buna aprasyta: kiek ir kokio kelio, koks renginio formatas ir tada zmogau zinai kaip ruostis.

Vaziuok ir mastyk a man tie visi galima negalima seniai i istorija irasyti nori reglameto kuri daugelis net neskaito tai kam juos rasyt. Mano nuomone organizuojant renginuka svarbiausia ir trumpai atsakyti i tokius klausimus kas kur kada ir kokiom priemonėm. O turizme kaip turizme cia tokia klase kiek prisimenu tai gincai ir gincai nu bukim zmones paprastesni

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Taip ilgai laukti rezultatai, bet prieš juos pirmiausiai norėčiau padėkoti visiems be kurių šios varžybos nebūtų įvykę.

 

1.Vytautui Sabalinkai ir jo šeimynai už žiedą ir parkingą

2. UAB "MOLESTA" už turistų karjerą

3. Rykliukas.lt už prizus

4. 95garažas.lt už prizus

5. "Įlankos sodyba" už prizus

6. Šarui už gera muziką

7. Dalyviams už dalyvavymą, gerą kompaniją ir pasiūlymus bei pastabas

8. Nedalyvavusiems, bet buvusiems kartu už komentarus ir pastabas.

 

O dabar rezultatai

 

 

Turizmas

 

1 Vieta. Giedrius Jaseliūnas, Redas Jaseliūnas ir Irmantas Nagrockis

2 Vieta. Linas Jaraminas ir Darius

3 Vieta. Aleksadr Rakovskij ir Aleksei Ivanov

 

 

Open

 

1 Vieta. Saulius Jarmalis ir Andžejus Strakšys

2 Vieta. Algirdas Slapcinskas ir Vygantas Martišiūnas

3 Vieta. Sigitas Gudaitis ir Eimas Gudaitis

 

Tr3

 

1 Vieta. Lukas Araminas ir Egidijus Valskys

2 Vieta. Gediminas Žilėnas ir Vaidas

 

 

Dar kartą visiems nuoširdžiai dėkojame

 

Pagarbiai

 

Kestelis ir Valdas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tr3

 

1 Vieta. Lukas Araminas ir Egidijus Valskys

2 Vieta. Gediminas Žilėnas ir Vaidas

galima paklausti kaip gediminas uzeme antra vieta? :) kiek zinau pirmo rato neuzskaite,nes apvaziavo pagrindine pelke,o antram rate jis joje pasiliko. noreciau isgirsti atsakyma i si klausimeli :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tr3

 

1 Vieta. Lukas Araminas ir Egidijus Valskys

2 Vieta. Gediminas Žilėnas ir Vaidas

galima paklausti kaip gediminas uzeme antra vieta? :) kiek zinau pirmo rato neuzskaite,nes apvaziavo pagrindine pelke,o antram rate jis joje pasiliko. noreciau isgirsti atsakyma i si klausimeli :)

Pastovei daugumoje varzybu kartojasi panasus atvejei <_< Kai vos neziurova ikisa i prizine vieeta :D

Turbut tik 2ekipazai tr3 kategorijoje buvo ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Bandau dar karta paaiskinti norime padaryti dar viena rengini jeigu pavyks tada bus tikslus 3 etapu rezultatai,jeigu nepavyktu tai padaryti tada bus surengta svente visiems dalivavusiems ir bus apdovanojimai.

Praejo nemazai laiko, kazi kaip vyksta trecio etapo organizavimas? :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.