Pereiti prie turinio

pakaitinimo zvakes


Mindeee

Rekomenduojami pranešimai

Man nepadejo nei atbulinis voztuvas nei rankines pompos keitimas su visu filtru ir uzvedu tik labai erodisku budu,tik uzsivedus duodu 2000tukstancius apsuku ir taip kokia minute paskui viskas ok.Kogero bus siurblio salnikas,gruodzio pradzioje prieis eile pas meistriuka :D kai zinosiu diagnoze parasysiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Man nepadejo nei atbulinis voztuvas nei rankines pompos keitimas su visu filtru ir uzvedu tik labai erodisku budu,tik uzsivedus duodu 2000tukstancius apsuku ir taip kokia minute paskui viskas ok.Kogero bus siurblio salnikas,gruodzio pradzioje prieis eile pas meistriuka :D kai zinosiu diagnoze parasysiu.

 

Kur tas salnikas yra? Nepadėjo man papildomo atbulinio vožtuvo įdėjimas :( ,

rytais vistiek uzsikuria apsklides baltais dumais(kad ir uzpumpavus). Kazkokia visuotine MPII problema, nes kiek teko skaitineti ar girdeti atsiliepimus, daugumoje atveju taip jie uzsikuria. :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau sutvarke mano auto,patikrino zvakes purkstukus,kompresija,viskas ok.nueme siurbli pakeite salnika ir pastate paprasciausia kuro filtra be pompos.Kainavo620lt.Kuriasi spol abarota :D Tik itariu kad kuro norma per didele nustate meta juoda duma stipriai,bus matyt kiek saliaros valgys,pries remonta misriai vaziuojant miestas uzmiestis,zvyrkelis,medziokle budavo apie15ltr

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....rytais vistiek uzsikuria apsklides baltais dumais(kad ir uzpumpavus). Kazkokia visuotine MPII problema, nes kiek teko skaitineti ar girdeti atsiliepimus, daugumoje atveju taip jie uzsikuria. :roll:

nu kuriant balti dumai tai vistik kaltas pakaitinimas

Tik itariu kad kuro norma per didele nustate meta juoda duma stipriai,bus matyt kiek saliaros valgys,pries remonta misriai vaziuojant miestas uzmiestis,zvyrkelis,medziokle budavo apie15ltr

o gal oro filtras seniai keistas, nors jei pabuvojo servise...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sveiki cia gal ir ne y tema bet paklausiu pas mane neveike ne viena pakaitinimo zvake buvo minus 12 ir uzsikuria ne is pol abaroto bet kurias klausimas kaip dabar salciu ner tai gal man ir pirkti ju neverta kaip manot ? :roll: ar kaip gali kaip nors varikliuj pakenkti kai salta kuri ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.