Pereiti prie turinio

4x4 Busas


Rekomenduojami pranešimai

Nu va... buvo tokia tema 4x4 busas, ieskujau 4x4 masinukes, pries tai turejau UAZ 3909, viskas suja OK!, bet silpnas variklis. Sekmingai pardaviau ir nusipirkau senukua 85m. 3,3 TD ilga. Bet paliginus su Uaz'u pralaimejau del erdves. Ir vel ieskau gero varianto. Ar ira variantu apart VW SYNCRO pagal detaliu, kokybes, ....ir gal but turio...nu nzn, Pegujeot J5,

 

Tai kas kaina pvz su VW3 Syncro tai isvis nesamone, gal but geriau uz tuos pinigus (5000 EU) paimti "Soboli", vat butent man reikia darbui 4x4 Buso!!!, Kas ka patars. :scratch:

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toyota hiace, geras daiktas bet paprastai brungus

ford econoline, jei vietos daug reikia, tai imi prailginta ir paaukstinta(boselis turi, liuks daiktas stacias po busa vaiksto ir irankius deliojas, nereikia susirietus lankstytis)

mitsubishi L300, gal mazokas, isrodo gan baisokokai, bet vietos daugiau nei SUV, ir 4x4, uzdejus 32" ratus vaizdas labai pagereja :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

toyota hiace, geras daiktas bet paprastai brungus

ford econoline, jei vietos daug reikia, tai imi prailginta ir paaukstinta(boselis turi, liuks daiktas stacias po busa vaiksto ir irankius deliojas, nereikia susirietus lankstytis)

mitsubishi L300, gal mazokas, isrodo gan baisokokai, bet vietos daugiau nei SUV, ir 4x4, uzdejus 32" ratus vaizdas labai pagereja :)

 

Kad jau ir tu L300 gyvu mazai liko, xlamas tiktai, ner is ko rinktis ir varikliai taip sau .. dry.gif

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau, kaip pirstu i aki pataikej, butent ir jeskau Iveco, rimtas aparatas, kieno idomu tiltai stovi ant jos :scratch:

 

Paziuresiu ryt garaze, gal kokia likusi info ant tiltu.

vaziuokle: priekis - nepriklausoma ant torsionu, galas - nedalomas tiltas. yr paletintojas, abieju tiltu blokiruotes (bent jau manoajam variante). Razdatke borg warner (tokia pat ant mano f-250 kabo). Iveco yr iveco, puna, su elektra vis kas islenda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel negalit pasidaryti 4x4 buso?

Amerikieciai savo chevy van labai paprastai perdaro... beveik viskas siam autobusiukui tinka nuo 4x4 chevy modeliu...

 

Mano sekantis prijektelis toks ir bus ;) 6.5L dyzeliukas V-8, galios tikrai uztenka...

Kazkada apie tai galvojau, vana paimt ir padaryti 4x4. Bet gerai apziurejus ir pamatavus supratau kad kad geriau iseina daryti is visureigio picup kemperi arba is autobusiuko su dubel kabina ir gale kroviniu skyriu( nes ismatavimai ir poreikiai kemperiui skiriasi nuo van konstrukcijos kebulo, ir perdarineti ka nors ten nesmagu ir neapsimoka) daryti is visureigio picapo kemperi arba is krovininio autobusiuko su sudubliuota kabina(jie dar beje ir originale buna 4x4)perspektyviau,( nes gali geriau isplanuoti pagal savo poreikius cemperio ergonomika ir padaryti lengvesni. Kai jau turejau Chevrole picupa, nusprendziau daryti is jo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada apie tai galvojau, vana paimt ir padaryti 4x4. Bet gerai apziurejus ir pamatavus supratau kad kad geriau iseina daryti is visureigio picup kemperi arba is autobusiuko su dubel kabina ir gale kroviniu skyriu( nes ismatavimai ir poreikiai kemperiui skiriasi nuo van konstrukcijos kebulo, ir perdarineti ka nors ten nesmagu ir neapsimoka) daryti is visureigio picapo kemperi arba is krovininio autobusiuko su sudubliuota kabina(jie dar beje ir originale buna 4x4)perspektyviau,( nes gali geriau isplanuoti pagal savo poreikius cemperio ergonomika ir padaryti lengvesni. Kai jau turejau Chevrole picupa, nusprendziau daryti is jo...

 

Sitas mano VAN'as skaitosi kaip keleivinis, su aukstintu stogu 1850mm, langai panoraminiai gale, rozetes, apsiltinimas, nisos daigtams susideti... todel kemperis labai lengvai pasidaro. Yra standartiniai irengimo komplektai uz Atlanto ir ne milijonus kainuoja...

O daryti sienas ant picup ir paskui viska irengineti manau tikrai sunkiau... dar ir su registracija butu nekas :(

post-2534-13087302496485_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas mano VAN'as skaitosi kaip keleivinis, su aukstintu stogu 1850mm, langai panoraminiai gale, rozetes, apsiltinimas, nisos daigtams susideti... todel kemperis labai lengvai pasidaro. Yra standartiniai irengimo komplektai uz Atlanto ir ne milijonus kainuoja...

O daryti sienas ant picup ir paskui viska irengineti manau tikrai sunkiau... dar ir su registracija butu nekas :(

Na jeigu dokai keleivinio ir jis dar aukstintas ir gerai issilaikes. Tai gal ir keiciasi situacija. As kai ziurejau normalu,maza. Tai ten nei atsistoti eina, nei gaunasi kemperi normaliai isplanuoti...

O kaip su ratu arkom? Man nepatiko kad jos mazos, visureigio ratai nelenda( o norejosi kokiu 33-35)o jeigu didinsi arkas viduje labai negerai gaunasi...? Ar tu cia planuoji ne 4x4?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su ratu arkom? Man nepatiko kad jos mazos, visureigio ratai nelenda( o norejosi kokiu 33-35)o jeigu didinsi arkas viduje labai negerai gaunasi...? Ar tu cia planuoji ne 4x4?

 

Norint pakisti varantiji tilta vistiek reikia min 10-12cm pakelti, kad reduktorius i karteri nesulystu, o tiek paliftavus 33" ratai lenda be problemu ;)

Ir vaziuojasi pakankamai normaliai, bent jau taip USA forumai rasineja :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei rasineja, tai gal teisybe. Bet visokie ir rasineja, pats zinai. Ne kiekvieno rasytojo klausyciau :rolleyes:

Vienas pagrindinis privalumas, tai bendra erdve. Ko picupe nesigauna. Na cia vien zodz reik gerai pagalvot, kad neprasaut. Ba darbo bet kokiu atveju daug, geriau kada tikslas pasiekiamas po tiek darbo ant 100%.

Man pav gavosi kad seima padidejo, tai dabar galvoju kad dubel kabina butu geriau :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.