Pereiti prie turinio

Kokia geerve pasirinkti MP II?


Grizzly

Rekomenduojami pranešimai

Ooooo. o čia ir prasideda... Gali No Name-a pasiimt už pigiai, gali Warną pasiimt už brangiai, gali bet kokią pasiimt.. Bet va, pasitaiko, kad viskas lūžta. Tada geriau konstruot, bet čia jau kita tema ... ;)

....

.... pas mane gervė iš trijų skirtingų gamintojų, ..Reduktorius warnos, variklis no namas, korpusas ir visa likusi šušara t - max.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,as irgi manau, kad reiketu ne maziau 12000 lb! :) Tik kokio gamintojo geriau pasirinkti :?:

 

gali paimti arba Warna arba Ramsey cia elektrines, tik nauja, ir tau tikrai uzteks 100% 9 ooo LBS, patikiek!!! kas ant geves parasyta tai zynai,kinai gali ir 20 ooo parasyt bet ........ jai imsi is pigesniu tai aisku ziurek kad butu kuo galingesne :) sekmes!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 metų...

Ziurineju gerves ir pamaciau kad taip vadinamos lupos buna skirtingos. Buna tokie su besisukanciais vamzdukais o buna tesiog plokstele su pailga skilute. Kodel taip? Kas geriau? Is pradziu pamaniau kad su plokstelem tai tesiog nerimtos kinietiskos gerves, bet ziuriu ir brangiosios gerves eina su tom plokstelem :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė visa yra svoryje. Jei kalba eina apie MP I.

Tarkime :

1 . Gervė su metalo trosu. Siaurų lūpų neįdėsi, nes supjaus jas , jos tik sintetikai tinkamos ir mažam troso skesmeniui, bet ir ta metalo nerekomenduoja dėti prie jų. Dedi su rolikais. Jos sveria apie 2,5 kg , trosas su gerve apie 45 - 60 kg .

Vadinasi , dėdamas tokį  svorį į priekį tu privalai sustiprinti amortizatorius, kitaip daužysis nuo papildomo svorio priekyje.

2. Gervė su sintetiniu trosu . Dedi siauras lūpas, nes sintetika nepjauna taip , kaip metalas. Plius sintetika sveria 10 kartų mažiau . Plius lūpos iš aliuminio, tai svoris apie 600 gramų . Pati gervė apie 7 - 12 kg sveria .

Sudedam viską ir pastebim, kad nereikia priekio stiprinti

Rinkis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Itariu jei dauguma naudoja metalini trosa jis pigesnis :) beto kaskodel man atrodo kad jis stipresnis. Cia galiu klisti bet neisradinesiu dviracio ir imsiu tai ka naudoja dauguma. Kaskaip nesitiki kad sumontavus gerve reikes keist amortikus. Nejau 60 kg kaska ten labai itakoja. Manau jei paimt visus visureigius su gerve puse tikrai bus su standartiniais amortikais. O kita puse pakeite nes turi rimtus visureigius rimtai bekelei ar sportui :)

Ploksteles buna ne tik aliuminines bet ir spizines. Gal spizines kaip tik skirtos metaliniam trosui?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...Itariu jei dauguma naudoja metalini trosa jis pigesnis :) beto kaskodel man atrodo kad jis stipresnis....

Metalinio troso gyvavimo laikas ilgesnis. Tik viena sąlyga jam reikalniga. 2 kartus per metus privalomai ištempi ir gražiai suvynioji, pageidautina perleisti per tepalą, " atrabotkę " . Sename forume buvo tokia tema, bet nebėra jos. Imi bakelį tepalo, pjauni jį daugiau negu pusę, tada darai tame bakelyje įpjovas iš šonų, kad trosą praleisti per jas. Supili į bakelio apačią tepaliuko ir gražiai ir ramiai leisdamas per įpjovas sutepi trosą. Kitaip trūkinėti pradės. Arba vynioji lauk visą trosą ir tepalo vonią visam darai, paskui užvynioji. Gal šitas ir ekologiškesnis.nes ištraukus iš vonios , kabuini ant kablio ir varvini viską nuo jo lauk.

Kiti verda tepale, bet čia tuose kraštuose, kur metaliniai  trosai deficitai arba nėra pinigėlių ... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo virimas tepale pranasesnis uz mirkyma saltam?

manau kad metalas kaisdamas ir saldamas isisavina geriau tepaliuka tarp gijų, be to karštas tepalas yra daug skystesnis, todėl galima panaudoti klampesni tepala, ne taip issiplaus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... Kaskaip nesitiki kad sumontavus gerve reikes keist amortikus. Nejau 60 kg kaska ten labai itakoja. Manau jei paimt visus visureigius su gerve puse tikrai bus su standartiniais amortikais. O kita puse pakeite nes turi rimtus visureigius rimtai bekelei ar sportui :)....

Mano pakeltas kėbulas buvo 5 cm, priekyje stovejo geltoni Monroe... Nebuvo atboinikų, niekaip neprisiruošiau sudėti, tai per kalveles greičiau paspaudus , daužydavosi, reikdavo lėčiau važiuoti. Kalvelės papbradės poligono tipo. Gervė svėrė apie 70 - 75 kg kažkur tai, nes buvo padaryta iš 3 atskirų gamintojų, plius pats volas siauresnio diametro, taip troso daugiau gavosi suvynioti. Plius apkrova vairui padidėjo, taip sugedo siurblys vairo stiprintuvo. Padangos 32 sudėtos .

Taip, kad mastyk, svoris prisideda papildomas priekyje ir dar pačiame pačiame galiniame rėmo taške. Reikia pastiprinti amortikus. Nežinau , kaip kiti daro, bet man daužydavosi. Dėjau tada raudonus, tipo Iron man, bet ten buvo Miron man ar kažkaip. Nesidaužė tada. Bet neilgai jie laikė , 2 - 2,5  metus , nepamenu. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pakeltas kėbulas buvo 5 cm, priekyje stovejo geltoni Monroe... Nebuvo atboinikų, niekaip neprisiruošiau sudėti, tai per kalveles greičiau paspaudus , daužydavosi, reikdavo lėčiau važiuoti. Kalvelės papbradės poligono tipo. Gervė svėrė apie 70 - 75 kg kažkur tai, nes buvo padaryta iš 3 atskirų gamintojų, plius pats volas siauresnio diametro, taip troso daugiau gavosi suvynioti. Plius apkrova vairui padidėjo, taip sugedo siurblys vairo stiprintuvo. Padangos 32 sudėtos .

Taip, kad mastyk, svoris prisideda papildomas priekyje ir dar pačiame pačiame galiniame rėmo taške. Reikia pastiprinti amortikus. Nežinau , kaip kiti daro, bet man daužydavosi. Dėjau tada raudonus, tipo Iron man, bet ten buvo Miron man ar kažkaip. Nesidaužė tada. Bet neilgai jie laikė , 2 - 2,5  metus , nepamenu. :)

Dariau, perlenki tu čia su tais 70-75 kg....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau, perlenki tu čia su tais 70-75 kg....

Pati gervė 12,5 ( senas T - max rėmas, reduktoriai nuo warnos ir bugnas plonesnis , bet jis iš storesnio metalo padarytas , svoris didesnis gaunasi , negu storesnio bugno  , trosas metalinis apie 48 kg plius lūpos . Gaunasi :)  Neperlienkiau, nu gal 2 kg ...5  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pakeltas kėbulas buvo 5 cm, priekyje stovejo geltoni Monroe... Nebuvo atboinikų, niekaip neprisiruošiau sudėti, tai per kalveles greičiau paspaudus , daužydavosi, reikdavo lėčiau važiuoti.

As nelabai pagaunu kokia itaka turi pakeltas kebulas? Pas mane 7cm kebulas pakeltas bet amortikai tvirtinasi ne prie kebulo o prie remo :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.