Pereiti prie turinio

varo tosola i issipletimo bakeli


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, pradejo TLC73 su 2,4 varikliu varyti tosola per issipletimo inda lauk, eina su oru, burbuliuja (nesmarkiai) ir bega. :shock: kas gali buti? nejaugi galva truko ar tarpinei sakes. beje variklio tepalas tvarkoj, tosolas irgi normalus...

Gal buvo kam toks nutikimas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kamsti apziurejau, nieko bloga apie ji negaliu pasakyti.

kai variklis dirba, zarnos einancios i radiatoriu labai kietos, manau kad ko gero tarpine kalta, perkaitimu nebuvo, pavasari keiciau dirza, tarpine, voztuvu remontas... matyt teks traukti galva vel lauk. beje termostatas cia turbut nieko neitakoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tarpinė pramušta - atsukęs kamštį matysi nuolat burbuliuojant.... aišku gal tik prie didesnių apsūkų ar apkrovų....

 

man taip būdavo, užkaisdavo kalnų serpantinuose, per išplėtimo bakelį purkšdavo.... bet tarpinė sveika, esantys oro akmštukai kalti buvo, nes kamštis klinijo ir nesusiurbdavo atvėsus atgal tosolo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas ir yra kad burbuliuoja i bakeli, kai varikli uzgesini, girdisi kaip dirba kamscio voztuvas.

vakar pastebejau kad varo tosola, gerai kad namo vaziujant. beje vakar kai pastaciau i garaza burbuliavo, bakelis buvo pilnas. kai variklis atsalo, ziurejau ryte, is bakelio skystis buvo susiurbtas i sistema. tai kamstis manau funkcionuoja.

 

jei butu tarpine, manau vistiek ausinimo skysti trauktu i cilindrus ir tada DUMAS-DUMELIS NEGRAZUS is duslintuvelio.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

tai pagalai galiu psakyti, kad mano TLC vėl gali važiuoti, jau pirmieji 300km nuvažiuota. burbuliukus pavyko sutramdyti. mano laimei buvo pramušta tik galutės tarpinė. galvą patikrinau Pilaitėje, sakė viskas OK.

ir vėl norisi į miškus..., laukus... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.