Pereiti prie turinio

reikalingas patarimas del priėkinio tilto atjungimo


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kaip Patrule tinkamai atsijunge priėkinis tiltas nes kai atjungiu tilta ant rankenos pastatau 2H pradedant važiuot greičiau pradeda kratyt vaira ir muša jausmas toks kad ratas atsisukes. :unsure: Paskui vėl sustoji rankena pastatai 4H ir vėl viskas gerai.

Dar klausimėlis kartai užsidega geltona lemputė pavaizduotas variklis ka če gali reigšt :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kaip Patrule tinkamai atsijunge priėkinis tiltas nes kai atjungiu tilta ant rankenos pastatau 2H pradedant važiuot greičiau pradeda kratyt vaira ir muša jausmas toks kad ratas atsisukes. :unsure: Paskui vėl sustoji rankena pastatai 4H ir vėl viskas gerai.

Dar klausimėlis kartai užsidega geltona lemputė pavaizduotas variklis ka če gali reigšt :blink:

Šiaip tai neužtenka skirstymo dėžės rankena pastatyti į 2H padėti, norint kad pilnai išsijungtu pr. tiltas, reikia išjungus pavažiut truputi atgal tada išsijungia habai, aišku jaigu jie automatiniai ir tvarkingi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

supratau jo pas mane automatinei habai.O aš kaip mitsiui sustoju išjungiu ir toliau varau o če matai reik sustot išjungt pavažiuot i priėki ir dar galan aišku dėkui už paaiškinima.

O del simbolio kuris užsidega tai užgesta gal kas nors paiškinti galėtu (simbolis pavaizduotas variklis).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

supratau jo pas mane automatinei habai.O aš kaip mitsiui sustoju išjungiu ir toliau varau o če matai reik sustot išjungt pavažiuot i priėki ir dar galan aišku dėkui už paaiškinima.

O del simbolio kuris užsidega tai užgesta gal kas nors paiškinti galėtu (simbolis pavaizduotas variklis).

 

 

papasakok zmonem koks petrulis jei nori infos. pas mane 92m traktoriuje nera jokios lemputes su variklio zenklu. beje isjungt priekini tilta gali ir vaziuodamas, bet kad pilnai atsijungtu reik sustojus atgal pavaziuot kaip zmones sake, o ne pirmyn ir atgal kaip tu manai... dar vienas pastebejimas. jei atjungus prieki kaip rasei ir nepavaziavus atgal (neatjungti hubai dar suka priekini reduktoriu ir kardana) kyla vibracija - siulau gerai apziureti priekinio kardano bukle. slicus ir kryzmes. nes siaip vibraciju neturetu but

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane patrulis 2000m GR 3,0D.O vibracija jaučesi bet silpnokai sakytum ratas nesubalancuotas bet jau pabandžiau atgal pavažiavau ir viskas Ok.

Bet sakau užsidega šitoke variklio simbolis paskiau vėl dingsta po kiėk laiko ir vėl.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia jau naujesnis modelis, prikimstas elektros kur reikia ir kur nereikia tai ir prasideda "dziaugsmai" su lempuciu mirksejimais. kaip ir visom naujesnem auto elektronikos daug - kokybes nulis... turbut gausi prie kompo jungtis ir klaidas dabot

Tai jau taip reiks ko gero i Vilniu maut,reik dar susrast kur Vilniui krapšto juos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu cia tas bus kur savanoriu prospekto pabaigoj ant kalno tai irgi gerulis :D turi nereikalingu pinigu gali vaziuot

Sakė hėbra kaškurtai visureigius remantuja titnago gatvėi neblogai ir nebrangei, nu aišku jei dar prireiks ryt bandysiu važiuot i diagnostika ka pasakys,tiėsa ryte kurtis nenori žvakės,filtras ok.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

papompuok ta voztuva kur virs kuro filtro, ar lengvai spaudinejasi po nakties

Žinau nemačija bandžiau buna kad ir pilnas buna kad reike ir pora kartu spustelt jau kai užsivedi šaltas suskrato visas kai šiltas viskas gerai bandžiau ir vožtuvus kišt ir priėš filtra ir ant abratkos niėko taspats, po naktiės ir simbolis variklio nedega kai pavažinėji užsidega paskui vėl prapuola.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu mirksi tai gali but kad kazkas nekantacina is el grandines, tai dingsta tai atsiranda beda, siaip pas situos elektronikos daugiau nei reik, po kiekvieno nardymo bedos buna :angry:

Tai gi va palakščiau per balas ir prasidėjo nesamonės su tuo elektroniku kaip džipui nah..

kišt tiėk jos tiė gamintojai, gal su juo bandymus darė smelyne. :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.