Pereiti prie turinio

Reikia patarimo del cheroky 2,5td


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

Tos problemos kaip ir yra kaip ir ne. Tie varikliai megsta kaisti, bet kai juos pasmaugi (sia problema issprendziau termostate isgrezdamas dvi 2mm skylutes). Truksta galvutes dauk lengviau nei viena istisa, nes pas ji stovi 4 atskiros galvutes. O problemu pasidaryti gali labai lengvai: tik nepriziurek variklio ir jam bus chana. Siame variklyje man labai patinka jo sukimo momentas, nors galios pas ji nera labai dauk 85Kw.

Nezinau, ka dar tau parasyti.

Geriau klausk.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis pats savaime nėra problema... :) Ir galios normaliai, ir sukimo momentas puikus.Daug svarbiau, kaip buvo važinėjama, ar neperkaitinta kada nors, laiku keisti tepalai ir pan.Lietuviai meistrai šitų motorų nelabai myli... :? Matai, variklis šiek tiek sudėtingesnis, nei kiti...Užtat ir reputacija jo nekokia, o kartais-visai be pagrindo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, variklis šiek tiek sudėtingesnis, nei kiti...

 

Noreciau isgirsti tavo nuomone, kodel sitas variklis sudetingesnis? Mano nuomone jo konstrukcija kaip tika paprastesne nei standartiniai varikliai, del to, kad norint nuimti galva tau nereikia pasileiti degimo, nes voztuvai darinejami per svertis, siurblys stovi ant krumpliaraciu. Mano nuomone sis variklis labai primena traktoriaus varikli, kurie pasizymi savo paprastumu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tie patys varikliai stovi ir kokioj tai alfa romeo :cry:

 

Jokioje Alfa romeo sitas variklis nestovi, Sitas variklis yra kurtas tik italu firmos VM.b Tik toksai rysys su Alfa romeo.

 

o remontuojasi tikrai nemaloniai ,priejimai nekokie

 

Na del priejimu tai pritariu. Pvz jei reikia isimti starteri-nurengi puse variklio, kad prieitum prie jo. Jei nori nors viena is galvuciu nuimti-tai jokio skirtumo ar imti viena ar visas (skirtumas 6 varztai,kuriuos reikia atsukti). Labai geras priejimas prie oro paemimo kolektoriaus varztu ir ismetimo varztu. Ne prie visu, bet gal yra kokie 4 tokie smertni varztai, kuriuos atsukinedamas prakeikiau sita dzipa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi liga vadinamus koromyslus iskelia, keliems jau teko daryt :wink:

Gali gal lietuviskai papasakot apie sita ju liga. Cia gal voztuvu svertis turejai omenyje?

tap :wink: tau svertis o mankoromyslai o ka pasakot iskelia tvirtinimo varztus is galvos ir atsileidzia voztuvai :wink:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas variklis buvo montuojamas i ALFA 164, tad nereikia burti, kad nieko bendra su Alfa neturi.

 

Kai ieskojau sitam varikliui visos grupes apskambinau ir apvazinejau dauk parduotuviu. tame tarpe ir Alfa Romeo centra. Galiu pasakyt, kad tas panasumas, kad stovi 4 atskiros galvutes, tuo ir baigiasi, nes niekas is daliu jam netinka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas variklis buvo montuojamas i ALFA 164, tad nereikia burti, kad nieko bendra su Alfa neturi.

ir sitas motoras buvo dedamas i craislerius voedziarius taip kad galiu pasakyti kad tas motoras yra tikras lievakas :(

lievakas???o tau teko su juo vazinet???droziu kiekviena diena,ir esu patenkintas....ne karta buvo balosia skandintas ir nieko..tik priziuret reikia kaip ir kiekviena,keist tepalus filtrus ir visa kita...sako,kad jie kaista...o kurie ne kaista?ne karto nereikejo gesint variklio ir laukt kol ataus,nors sedejau purve iki pomidoru... :lol::lol::lol:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejimas, kai kaista variklis jo geriau negesint. O palikt, kad padirbtu laisvom apsukom. Gal ir pas mane tas variklis nekaista, gal tai tik mano istikinimas, max temperatura iki kurios pakyla yra kokie 98 laipsniai-man atrodo, kad cia daugoka.

O kas liecia prieziura-tai taip. Priziuresi ir turesi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejimas, kai kaista variklis jo geriau negesint. O palikt, kad padirbtu laisvom apsukom. Gal ir pas mane tas variklis nekaista, gal tai tik mano istikinimas, max temperatura iki kurios pakyla yra kokie 98 laipsniai-man atrodo, kad cia daugoka.

O kas liecia prieziura-tai taip. Priziuresi ir turesi.

ne taip isireiskiau,bet kas nores,tas supras...apie gesinima.. :wink:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas variklis buvo montuojamas i ALFA 164, tad nereikia burti, kad nieko bendra su Alfa neturi.

ir sitas motoras buvo dedamas i craislerius voedziarius taip kad galiu pasakyti kad tas motoras yra tikras lievakas :(

lievakas???o tau teko su juo vazinet???droziu kiekviena diena,ir esu patenkintas....ne karta buvo balosia skandintas ir nieko..tik priziuret reikia kaip ir kiekviena,keist tepalus filtrus ir visa kita...sako,kad jie kaista...o kurie ne kaista?ne karto nereikejo gesint variklio ir laukt kol ataus,nors sedejau purve iki pomidoru... :lol::lol::lol:

atsivazinejau su kraisu pas mane buvo toks matariukas ir tikrai galiu pasakyti kad viska keiciau laiku bet kai pradejo eiti saibon tai sukisau 2000 litu beje dar vilniuje taise craisu centre o po 3 menesiu auto atsidure svalkeje nes vel reikejo atsiprasan pistis prie to paties sudo keisti visas karamislas stangeles voztuvu pakelikus zodziu pakeisti visa motora situo motoru esu labai nusivyles ir pazystu ne viena zmogu kuris taip pat vargo bet buna taip kad kaikurie buna ir pasiseke tai yra is kokio 100 motoriuku kokie 3-4 buna geri :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad chrystler centre taise- tai dar nereiskias, kad gerai sutaise. Oi, kiek esu nusivyles zinomu firmu vardais.... Kai klausi ar sutvarket, atsako taip viska sutaisem, naujom detalem pakeitem, kaip pasirodo nifiga nieko nesutvarke, paknaibe ir atiduoda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.