Pereiti prie turinio

reikalingas patarimas del habu


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki nuspirkau nissan patrol 2000m.jau išbandžiau ir nulaužiau veržle be jungdamas kiėk suprantu pas mane stovi automatinei ar galmėtu ka nors padaryt ar reikėtu pirk nauja,kodėl jiė taip sunkei vaikšto,ir kada reikėtu juos jungti. :girtas::unsure:post-5094-129586659844_thumb.jpgpost-5094-129586659844_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo veržlė tai iš kaškokio tai lydynio privyrint taip paprastai neimanoma man už haba automatini ušprašė 250Lt dangteliu atskirai niėks neparduoda,noriu dar paklaust kada reik periunkti iš padetiės auto i padėti clioc <_<

matai graziai vazinejent turbut nereiktu perjunginet bet jei sugalvotum pasidraskyt va tada patarciau iskarto persijungti jie veikia tokiu principu pvz. auto padetyje kai ijungi priekini tilta prasisukus jie automatiskai pradeasukti ratus ir jei ijungi atbuline pavara jie atsijunge ir vel prisijungia tokiu atveju negalima duoti daug gazo. del tokiu navarotu jie ir kencia tai jei jau suplanavai giliau lysti patariu iskarto persijungti i lock padeti.

P.S. nesu spetsas gal kas nors ir detaliau paiskins.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo veržlė tai iš kaškokio tai lydynio privyrint taip paprastai neimanoma man už haba automatini ušprašė 250Lt dangteliu atskirai niėks neparduoda,noriu dar paklaust kada reik periunkti iš padetiės auto i padėti clioc <_<

paskambink man 861286652 i vakara, lygtais rusy metosi pora isardytu habu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.