Pereiti prie turinio

reikia informacijos dedant 1.6td motora i 1.0 sama


Mantas 4x4

Rekomenduojami pranešimai

svx turiu sama su 16td motoru gaidys su flebais truksta astrumo tas motoras nelaiko apsuku gi jis senos mados desiu 19tdi gal tada bus zvalesnis

 

 

Pelkėje elektronika labai labai gerai. Dėk ir skandink iki langų ir vargo nematysi ir nekeiksnosi elektros :D joke jeigu ką čia...

 

kuo mažiau elektros tuo geriau baloje

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai manau kad 1.3 benzinine deze gali buti silpna 1,6 ir dar dyzeliui bet cia tik mano nuomone. Kita vertus jei nelaikys deze tai nelaikys ir kiti agregatai. Nivine 5 pav. ir nera labai zavinga, byra ir nera patikima. Jungiant varikli su kita deze darot "plyta" ar koks kitas variantas yra? ir kaip sugaudyt centrus kad nenusuktu veleno?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tvarkinga perrinkta Nivinė dėžė laikė samurajuje dyzeliniame pakankamai ilgai... tiksliau jokių bėdų nebuvo su ja.

 

Be abejo-ner ko lygint samuraikos ir VAZ 4 motoriukus TD 1.9 jungem su 4begiu VAZ Puikiai laiko plius Nivos sankaba-ner ko lygint samuraikos silpnutuke..... O Jungt ivairiai tai per saiba tai pora skyliu sucentruoji.... pirstais nepaaiskinsi.. ner patirties ner ko lyst...........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar tarkim ikraunu vw 1,6 ar 1,9 dyz varikli ir man nepasiteisina - nebelaiko razdatke, tiltai ar pan. ir sugalvoju det ozio tiltus ir 69 razdatke ar man beuzteks to dyzeliuko? pasuks jis tuos agregatus? nebukit spaudaliai patarkit, papasakokit...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki as gal pries metus pirkau hibridini samuraju 16 td golfo motoru, deze zigulio, audi sankabos karzina, nivos sankabos diskas,rasdatke69,tiltai kolhoziniai,padangos flebai tiesiojoj ant asvalto tik treciam begi vaziavo ketvirto be sansu ikist dusdavo truko sveikatos ko pasekoje neatlaike variklis su vienu zmogeliu kalbejau sake labai gerai lekia dedi 19tdi motora sena siurbly be elektronikos nes tdi motoras netaip bijo dideliu sukiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, is musu klubo yra pora zmoniu kurie buvo isideja 1.6TD ir 1.9TD variklius. kiek atsimenu, kerge su bmw greiciu deze, o viena maciau ir su samurajaus 1.3 originalia deze..., vienas dzipas buvo su litrinio tiltais ir razdatke(1.6TD) o kitas 1.3 ... viskas ten laike, svarbu proto turet minkant gaza :) as irgi buvau netoli tos idejos kyst 1.9TD turejau jau ir varikli. Bet netycia pasitaike proga isidet 1.6vitaros benzina :) tai ir likau prie jo... o kaip idet tai cia jau tavo ismone, galima per plyta, galima pjaut virint greiciu deze. tai tiek :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.