Pereiti prie turinio

Razdatke


Dovydas

Rekomenduojami pranešimai

Jei lupsi razdatkę, dėžės nereikia lupti ir taip gražiai atsijungia. Žiūrėk su vakumo šlangutėm, gal per sniegą kur nusimovė, man taip buvo...

Ant vakumo nesijungia pas mane tik su riciagu. Ir kas keisciausia kad pats riciagas tai vietoj stovi kai atsijungia. na jei eina ir taip atjungti be dezes emimo tai dar geriau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tarkim sustoji ijungi neutrale ir vel i paletintoja vel viskas eina. Man atrodo kad cia su razdake kazkas negerai gali buti. Jei tik paleinoju taip butu buve tai sakyciau galeti nedasijunkti gerai per kad ir pagreitinoju tas pats pasikartojo

pas mane kazkas panasaus ir bet man uztenka tik sankaba isminti ir vel pradet vaziuot ir vel varo priekis, bet as galvoju kd cia habai kvailioja nes taip prasidejo kai pasikeiciau kitus tiltus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu paziurek ar tikrai visai nejuda ryciagas. pas mane kai ismesdavo priekini tilta, tai jis judedavo, bet plika akim beveik nesimatydavo. tik kai ranka pradedi tikrint supranti kad biski is vietos issokes link neutralkes. ten labai nedaug reikia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu paziurek ar tikrai visai nejuda ryciagas. pas mane kai ismesdavo priekini tilta, tai jis judedavo, bet plika akim beveik nesimatydavo. tik kai ranka pradedi tikrint supranti kad biski is vietos issokes link neutralkes. ten labai nedaug reikia

Suprasciau kad tik paletintoju taip butu , bet ir pagreitintoju taip nutiko. Na dar reiks pavaziuoti ir paziureti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

nenuocia atjunginek tau tiek dauk nereikia as kaip tik paberes savo galiu foto pirmadieny atsiusti,gali toks wariantas buti kad sakute nudilus gerokai ir mowa pati vaiksto,arba dantraciai nulauzyti arba jungimo dantratis nudrostas ir nedajungia normaliai.o ten sistema labai paprasta .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi kalbam kad rokio razdatkes nelaiko ir pn didziulis minusas sios masinos,bet del ko jos luzta? pries keles savaites teko ardyt keleta razdatkiu, ir toks dalykas Rokio razdatke arba gera arba suluzusi,nera nei krumpliu nusidevejimo ir pn, nezinau gal as nusisneku jei ka pabarkit, mano manymu jos luzta del guoliu, guoliai stovi dar originalus masina nepirmos jaunystes, guoliuose klybejimas didelis.ar nebus taip kad is guoliu danraciai sueina per gyliai ir koks nuluzta ir tada suryja kitus.Ar pakeitus guolius neprailgetu razdatkes gyvavimo laikotarpis sudejus padorius guolius? nes kiek zinau vaziuojam tol kol subyram tada keiciam ir velgi dedam sena.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi kalbam kad rokio razdatkes nelaiko ir pn didziulis minusas sios masinos,bet del ko jos luzta? pries keles savaites teko ardyt keleta razdatkiu, ir toks dalykas Rokio razdatke arba gera arba suluzusi,nera nei krumpliu nusidevejimo ir pn, nezinau gal as nusisneku jei ka pabarkit, mano manymu jos luzta del guoliu, guoliai stovi dar originalus masina nepirmos jaunystes, guoliuose klybejimas didelis.ar nebus taip kad is guoliu danraciai sueina per gyliai ir koks nuluzta ir tada suryja kitus.Ar pakeitus guolius neprailgetu razdatkes gyvavimo laikotarpis sudejus padorius guolius? nes kiek zinau vaziuojam tol kol subyram tada keiciam ir velgi dedam sena.

 

panasiai ir yra visigedimai nuo to ir prasideda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.