Pereiti prie turinio

habas streikoja


Rekomenduojami pranešimai

problema ir pas man sian..

vaziavau ant paletintojo misku ir is niekur atsirado garsai prieki, "stuksejimai kai prabuksuoja priekis " toks jausmas priekis prasikasa ir stuk stuk trekst, atrodo kad laisvumas kazkur ir kai duodi gaziuka stuk stuk oo paskuj vapsie dingo stuksejimai ir atsisake priekiniai ratai ir nevaziuoja :mellow: dzin ar ant paletintojo ar paprastai 4 ijungti tik galas veza.... :angry::huh:

tai aisku vos gryzau su galu..

ir kas dabar habai nusprogo?

Nes kardanas normaliai sukasi i tilta priekini..

heeeelp...!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

problema ir pas man sian..

vaziavau ant paletintojo misku ir is niekur atsirado garsai prieki, "stuksejimai kai prabuksuoja priekis " toks jausmas priekis prasikasa ir stuk stuk trekst, atrodo kad laisvumas kazkur ir kai duodi gaziuka stuk stuk oo paskuj vapsie dingo stuksejimai ir atsisake priekiniai ratai ir nevaziuoja :mellow: dzin ar ant paletintojo ar paprastai 4 ijungti tik galas veza.... :angry::huh:

tai aisku vos gryzau su galu..

ir kas dabar habai nusprogo?

Nes kardanas normaliai sukasi i tilta priekini..

heeeelp...!

nuimk nuo tos puses,kur prasidejo garsai,bet,kartu nuimk nuo pusasio ir sankabyte,ziedeli prasketes,atvezk pas mane i bunkeri,dar ir as turiu kai kokio chlamo,gal ka nors ir subursim .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuimk nuo tos puses,kur prasidejo garsai,bet,kartu nuimk nuo pusasio ir sankabyte,ziedeli prasketes,atvezk pas mane i bunkeri,dar ir as turiu kai kokio chlamo,gal ka nors ir subursim .

o kur pats randiesi kokiam raj?

nes mano gazialka stovi ne vilniuj :)

man abieju pusiu neweikia ratai tai tipo abu nuimt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.