Pereiti prie turinio

Patrol GR (y60) meto po kelia


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi. Patrol GR (Y60)2.8TD 1994m. Turiu problema dėl sumetimo. Važiuojant lygiu keliu atleidus „gaza“ sumeta i viena puse, vėl paspaudus „gaza“ grįžta. Toks jausmas kad masina vaikšto. Tiltas vietoj, stovi tvirtai. Visa važiuoklė paržiūrėta, kas galėjo klibėti viskas pakeista, gal kas susidūrėte su tokia problema? Meistriukai man aiškina, kad aš durnas ir per daug noriu iš tokio senuko. Jei kas turi tokios patirties ar minčių, būsiu dėkingas už pagalbą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Patrol GR (Y60)2.8TD 1994m. Turiu problema dėl sumetimo. Važiuojant lygiu keliu atleidus „gaza“ sumeta i viena puse, vėl paspaudus „gaza“ grįžta. Toks jausmas kad masina vaikšto. Tiltas vietoj, stovi tvirtai. Visa važiuoklė paržiūrėta, kas galėjo klibėti viskas pakeista, gal kas susidūrėte su tokia problema? Meistriukai man aiškina, kad aš durnas ir per daug noriu iš tokio senuko. Jei kas turi tokios patirties ar minčių, būsiu dėkingas už pagalbą.

kokiam stovyje amortizatoriai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Patrol GR (Y60)2.8TD 1994m. Turiu problema dėl sumetimo. Važiuojant lygiu keliu atleidus „gaza“ sumeta i viena puse, vėl paspaudus „gaza“ grįžta. Toks jausmas kad masina vaikšto. Tiltas vietoj, stovi tvirtai. Visa važiuoklė paržiūrėta, kas galėjo klibėti viskas pakeista, gal kas susidūrėte su tokia problema? Meistriukai man aiškina, kad aš durnas ir per daug noriu iš tokio senuko. Jei kas turi tokios patirties ar minčių, būsiu dėkingas už pagalbą.

 

sailentblokai.isilginis amortizas.,traukes.ryciagu gumos.reaktyvines traukes kelmas nuo kebulo-nupuvees . priezasciu-daug

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazgai visi gerai suvirintas pavasari, po kapitalinio zodziu, a va del amortizatoriu tai negaleciau pasakyt, siaip nelinguoja, o del gyvibingumo tikrinta jau pries metelius. bet jei amortikai egyvi butu tai man ji sokinetu per duobes, o daba sumeta sakykim i kaire puse gala kai paspaudi gaza, kai atleidi grizta. Nu del amortizatoriu tuomet nuvaziuosiu pasitikrint, aciu kol kas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

virintas buvo remo galas, bet jau uz tilto pats galas kazkur 50 remo naujai sukonstruota, nes su visu kabliu nulinko :) del tu traukiu ir man toks jausmas kad taip sumest gali tik del traukiu, nu meistrai sako traukes sveikos, bet jauciu reik pasikeist ir ziuret, nes man cia toks lyg realiausias variantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.