Pereiti prie turinio

NP GR. Brashka ir klynija priekyje


Rekomenduojami pranešimai

Ardyt ir ziuret salta. bet simptomai tokie - jau nuo vasaros susukus ratus braskedavo, toks vaizdas kad granata, bet kol perdaug diskomforto nebuvo o ir braskejimas tik iki galo susuktais ratais tai kaip ir nesijaudinau. Dabar va pasnigo, pravaziavau kokius 70km ijungtu priekiu tai i pabaiga kazkaip vos ne klynyt tokiais dunksejimais, kad net masina sutampo, pradejo... Kas? Kad granata braska tai beveik isitikines esu bet klynyt kas gali? kryzme? ta pati granata? ledo gabalai tilte? grandine dezej? ...? Tiesa, palindes po masina pklibinau kardana, tai kaip ir nekliba...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

granatos arba habai. numauk habus ir pamegink pajudet susukes iki galo vaira. pamatysi kas prie ko. sekmes ieskant bedu...

 

Habai kaip ir ok, ta prasme ne ok - "auto" neeveikia - neimusa, bet to "AUTO" ir nenaudoju - kai jungiu tai raktu ijungiu, o isjungiu kuomet nebereik. Kazkaip isardes as juos ir apziurejes kiek supratau tai rankiniu budu juos ijungus toj vietoj nebelieka kam brasket...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

granatos arba habai. numauk habus ir pamegink pajudet susukes iki galo vaira. pamatysi kas prie ko. sekmes ieskant bedu...

 

Be to - habus numovus tikrai niekas netraskes, nes pusasius atjungus niekas nei barska anei klynija tiesiog kuomet ratai prie tilto prijungti, tuomet sitos bedos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pamegink paklausyti kai traska. duok kam pavaziuot, o pats prie rato buk, ir klausyk ar pats habas garsa duoda ar is giliau eina (cia jau butu granata kalta). o gal isvis ratas kabina koki posparni ir tiek biggrin.gif

jauposparnius apziurejau - kabina kai sniego prisirenka - nukabina visa sniega:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Nezinau, kaip pas tave, bet man buvo panasi situacija, kada ijungiu priekiny tilta, sujunges mech. habus pradedavo susukus vaira sokineti priekis, lyg kazkas klynintu, galvojau habai, bet habai buvo geri dar iki siol vazineju, o beda buvo razdatkes grandineje, persokinejo. tai paemiau pakeiciau razdatke, ir baikesi visi varkai.. tei va :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, kaip pas tave, bet man buvo panasi situacija, kada ijungiu priekiny tilta, sujunges mech. habus pradedavo susukus vaira sokineti priekis, lyg kazkas klynintu, galvojau habai, bet habai buvo geri dar iki siol vazineju, o beda buvo razdatkes grandineje, persokinejo. tai paemiau pakeiciau razdatke, ir baikesi visi varkai.. tei va :)

 

Bėda buvo Patrol GR?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kad kai ijungi su raktu i pozicija LOCK ir ten nebelieka kam brasket - slicai sujungti ir gipsas:).

 

Braška ir klinija Automatiniai Habai, granatos kaip taisyklė tik traška susukus.

 

O ar Automatiniai Hubai LOCK pozicijoje - Gipsas abejoju, nes kam tada mechaniniai būtų :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Braška ir klinija Automatiniai Habai, granatos kaip taisyklė tik traška susukus.

 

O ar Automatiniai Hubai LOCK pozicijoje - Gipsas abejoju, nes kam tada mechaniniai būtų :scratch:

man atrodo, kad kai pasuki i padeti lock, tai cia tas pats kaip su mexaniniais sujungi priverstinai, o kai ant auto, tai nuo prasisukimo patys sukabina, juk kai statai ant pozicijos lock, tai suki kaip ir mexanini

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo, kad kai pasuki i padeti lock, tai cia tas pats kaip su mexaniniais sujungi priverstinai, o kai ant auto, tai nuo prasisukimo patys sukabina, juk kai statai ant pozicijos lock, tai suki kaip ir mexanini

 

Na pas mane kai buvo automatai nusprogę, nekabino jokioje pozicijoje...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.