Pereiti prie turinio

jeep grand cherokee 4.0 3 padeciu razdatke


Mantas123

Rekomenduojami pranešimai

Nelabai supratau, ka norejai paklausti, bet bandysiu atsakyti:

Shift Positions

 

4 ALL TIME

Normal All Wheel Drive High Range — All roads surfaces

such as ice, snow, gravel, sand, and dry hard

pavement.

 

N (Neutral)

Neutral—Disengages both the front and rear driveshafts

from the powertrain. To be used for flat towing behind

another vehicle. Refer to “Recreational Towing” in Section

5 of this manual.

 

4LO

Four Wheel Drive Low Range — Low speed 4 wheel

drive. Locks the front and rear driveshafts together.

Forces the front and rear wheels to rotate at the same

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios toj razdatkej jungtys pas man jungiasi 4part time N ir 4lo. turi but 2wd?

 

jeigu klausi,tai tavo razdatkej 2wd nera. Vaziavimo principas: vienas galinis,kitas istrizai priekinis. O kad raso teorijoje,jog prasisukimo budu jungiamas priekis-netiesa. tikrinau su dviejm razdatkem,rezultatas tas pats.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu klausi,tai tavo razdatkej 2wd nera. Vaziavimo principas: vienas galinis,kitas istrizai priekinis. O kad raso teorijoje,jog prasisukimo budu jungiamas priekis-netiesa. tikrinau su dviejm razdatkem,rezultatas tas pats.

 

Nesutinku. Pastoviai varo galas, priekis pasijungia galui prabuksavus. Pas mane tai išbandyta n kartų ir veikia kaip ir turi būti. Ypač gerai jaučiasi, kaip pasijungia priekis, kai ištampyta razdatkės grandinė.

Jei kažkas ne taip, pirmiausiai gal ne tas tepalas supiltas razdatkėje (tinka tik specialiai 247 razdatkėms skirtas), arba gerotorinė mova nusibaigusi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutinku. Pastoviai varo galas, priekis pasijungia galui prabuksavus. Pas mane tai išbandyta n kartų ir veikia kaip ir turi būti. Ypač gerai jaučiasi, kaip pasijungia priekis, kai ištampyta razdatkės grandinė.

Jei kažkas ne taip, pirmiausiai gal ne tas tepalas supiltas razdatkėje (tinka tik specialiai 247 razdatkėms skirtas), arba gerotorinė mova nusibaigusi.

 

nesivelsiu i diskusijas,sakykim as vel nusisnekejau. tada mano testuoti abu wj yra lavonai :D

prasom parasyti tepalo pavadinima:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesivelsiu i diskusijas,sakykim as vel nusisnekejau. tada mano testuoti abu wj yra lavonai :D

prasom parasyti tepalo pavadinima:

nežinau kaip pačiam patikrinti (sėdint už vairo) , ar "kasasi" abi ašys - bet man pačiam sėdint už vairo teko pastebėti tik vieną sykį kasantis galą kokią sekundę(po to mašina pajudėjo iš vietos)... tai negaliu pasakyti ar tiesa ar melas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nežinau kaip pačiam patikrinti (sėdint už vairo) , ar "kasasi" abi ašys - bet man pačiam sėdint už vairo teko pastebėti tik vieną sykį kasantis galą kokią sekundę(po to mašina pajudėjo iš vietos)... tai negaliu pasakyti ar tiesa ar melas...

 

nerandu kur parasyta:jog testuoti WJ buvo is salone sedincios pozicijos?! Vienas kaip pvz:sedi duobeje,ant jos uzvaziuoja jeepis.matai jog ir pirmyn,ir atgal sukasi priekinis kardanas,ciumpi uz jo(galvodamas jog tai is inercijos)o cia ***** jis uzblokuotas.antras: pakeli jeepi ant kelto,uztenka,tik ratus sukelt. pradedi vaziuoti,gale keleivio rata gali sustabdyti,vairuotojo puses,nea mano jegom:),priekis:vairuotojo ratas tavo jegai pasiduoda,keleivio sustabdyti nebegali. antru atveju sakytum,kad galas prabuksuoja,bet kodel tada tas pats rezultatas duobeje...

esu jautes ir ta sekundes reikala uzpakalys prasisuka,jau stotum skersas,ir priekis padedamas islygina automobili.

 

242 pliusas tik tas,kad asmeniskai galiu tik varomu galu isidirbineti ant kietos dangos.

247 pajauciau kad 4,7vaziuoja nusiemes kardana,taciau ivaziuojant i posuki nera to "vedimo" is priekio,ir vaira reikia lauzti daugiau,pirmieji atvejai buvo baimes akys :o ir prie to reikia priprasti

 

pasidalinau informacija,ka esu isbandes,ir daugiau nesiveliu i diskusija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.