Pereiti prie turinio

Keli klausimai dėl JGC WJ


audrius@wildmail.com

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki žinovai, gal kas bandėt JGC WJ 235/85R-16 padangas at standartinių diskų uždėt? ir ar telpa standartui?

 

Kitas klausimas kažkaip jau pora metų važinėju su JGC WJ 4.0 ir jau pradeda norėtis kažko galingesnio...pabandžiau pasivažinėt JGC WJ su 4.7, patiko... ar verta prasidėti (technine prasme) su JGC WJ 4.7 kokie jų variklių konstrukciniai trūkumai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del 85 r16 padangos labai abejoju.manau trintu gerokai. nebent gerokai issikelus. jeigu turi tokia padanga,galiu uzsimontuot ant zapaskes,pats pamatysi.

nelabai supratau,kokie tech klausimai tave domina 4,7? remonto atveju,tai asaros rieda, nera kaip nori rankos ikist,privalumas tiems kieno rankytes smulkios. jeigu siaip kazkas domina is "apacios pazioplinet" pasuk 862169662 turiu duobe uzvarysiu(ne Vilnietis esu).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas man 265 ant standartiniu disku stovejo, problemu nebuvo. kad bedu su motoru nebuvo,tik sanaudos pagrindine beda :girtas: dabar ziuriu i 4.0l varikli, kiek taip saziningai mieste valgo pas tave?

 

audrelis,pardavej 4,7 ir renkies 4,0? manai labai kuro sanaudom islosi? na kiek atvirai tavo valgydavo?

maniskis v8 (dujikes),zmona sutilpdavo su 247 razdatke iki 18. as tik ~21 neskaiciuojant nei miesto,nei trasos,aplamai.

dabar su 242 razdatke pamirstu vis paskaiciuoti.pasistengsiu vien del Jusu :rolleyes: mano protu suvokiant koki nepilnai litrukiu maziau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas man 265 ant standartiniu disku stovejo, problemu nebuvo. kad bedu su motoru nebuvo,tik sanaudos pagrindine beda :girtas: dabar ziuriu i 4.0l varikli, kiek taip saziningai mieste valgo pas tave?

 

WJ Quadra trac II 4.0l variklis, ratai 235/70R-16 sąnaudos:

Miesto ciklas

~22-25l/100km dujų (netaupant)

~20l/100km benzino

 

Užmiesčio ciklas greitis ~100km/h

~13l/100km dujų

~11l/100km benzino

 

Užmiesčio ciklas greitis ~130 - 140 km/h

~17l/100km dujų

~15l/100km benzino

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del 85 r16 padangos labai abejoju.manau trintu gerokai. nebent gerokai issikelus. jeigu turi tokia padanga,galiu uzsimontuot ant zapaskes,pats pamatysi.

nelabai supratau,kokie tech klausimai tave domina 4,7? remonto atveju,tai asaros rieda, nera kaip nori rankos ikist,privalumas tiems kieno rankytes smulkios. jeigu siaip kazkas domina is "apacios pazioplinet" pasuk 862169662 turiu duobe uzvarysiu(ne Vilnietis esu).

 

Mane konkrečiai domina 4.7variklio konstrukciniai trūkumai (kodėl tiek daug WJ su 4.7 variklio defektais) kas ten pas juos pareina? (ar susikraipo galvos ar prasuka velenėlius indėklus ar dar ką?) kodėl savartyne variklis kainuoja ~3500Lt

 

Dėl vietos trūkumo tai sutinku... bet tai išsprendžiama.. kokios dar kitos bėdos - kurios sunkiai sprendžiamos dėl detalių kainų ar darbų sudėtingumo?

nes kuro sąnaudos tiek 4.0 tiek 4.7 skiriasi nedaug tačiau trauka ir važiavimo konfortas 4.7 žymiai geresnis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

audrelis,pardavej 4,7 ir renkies 4,0? manai labai kuro sanaudom islosi? na kiek atvirai tavo valgydavo?

maniskis v8 (dujikes),zmona sutilpdavo su 247 razdatke iki 18. as tik ~21 neskaiciuojant nei miesto,nei trasos,aplamai.

dabar su 242 razdatke pamirstu vis paskaiciuoti.pasistengsiu vien del Jusu :rolleyes: mano protu suvokiant koki nepilnai litrukiu maziau

vasara 22-25,ziema 27, trasoj 100km/h-13l, 160km/h- 20l quodradrive

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie skaiciai kur parase audrius isipaisyciau ir as.

andreli,del 17 ltr tegu sneka ka nori,gal vaziuoja pensininku rezimu. is savo patirties zinau,kad zmona pedalo nemina,todel ji ir telpa i 18ltr. man paciam pedalas nuo tapkes neatlimpa. automatu as vaziuoti ekonmiskai nemoku. su mechanu galiu dar pasivarzyt :)

 

del 4,7 retas kas renkas toki variantu,bijo sudetingumo motoro,kainu gal daliu. ka as galiu pasakyti is patirties,nedideles as jos turiu tik pora metu vazineju dar,pigiau suremontuoti dzipa(aplamai ne tik variklio skyriuje) negu kokia audi liaudi ispustinta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kitas klausimas kažkaip jau pora metų važinėju su JGC WJ 4.0 ir jau pradeda norėtis kažko galingesnio...pabandžiau pasivažinėt JGC WJ su 4.7, patiko... ar verta prasidėti (technine prasme) su JGC WJ 4.7 kokie jų variklių konstrukciniai trūkumai?

 

Konstrukcinis ju trukumas, kaip supratau, plonasienis blokas ir bloga bloko ventiliacija, del ko variklyje kondensuojasi vandens garai o tepalas greitai suverda i marmala, praranda tepimo savybes ir kemsa tepimo kanalus. Iseitis viena: daznas alyvos keitimas. Beje gamintojas nurodo, kad alyva keiciama kas 7000km (ne myliu!) ir TIK SINTETINE 5W30 (5W40) alyva.

Pats turiu 4.7, tokio norejau, ieskojau ir rades nupirkau. Kol kas viskas gerai.

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konstrukcinis ju trukumas, kaip supratau, plonasienis blokas ir bloga bloko ventiliacija, del ko variklyje kondensuojasi vandens garai o tepalas greitai suverda i marmala, praranda tepimo savybes ir kemsa tepimo kanalus. Iseitis viena: daznas alyvos keitimas. Beje gamintojas nurodo, kad alyva keiciama kas 7000km (ne myliu!) ir TIK SINTETINE 5W30 (5W40) alyva.

Pats turiu 4.7, tokio norejau, ieskojau ir rades nupirkau. Kol kas viskas gerai.

 

 

Labai dėkingas už atsakymą, kadangi šita techninė problema nesunkiai išsprendžiama (tepalą aš ir taip perku didmenoje po bačką ir visom savo masinom stengiuosi keisti kas ~6-7tūkst km) o ventiliaciją manau galima pagerinti/patobulinti ir kažkiek daugiau apsaugoti variklį nuo tos emulsijos susidarymo. Taip pat esant reikalui manau galima sumontuoti ir papildomą tepalo aušinimo radijatoriuką jei tas tepalas dažnai mėgsta perkaisti(dėl tepalo perkaitimo radau keliuose kitų forumų atsiliepimuose)... manau galutinė išvada yra tokia, kad verta apsistoti ties 4.7l V8 nes jei palyginsim kokį malonumą (atsižvelgiant į labai panašias kuro sąnaudas) suteikia po kapotu esantis 4.7V8 lyginant su senos kartos 4.0l tai gausim rezultatą 4-0 4.7V8 naudai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.