Pereiti prie turinio

Noreciau info apie Nissan patrol 30d


Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...

Prikeliu šitą temą būtent dėl 3.0 motoru kurie ėjo Y61 nuo 2000m. vidurio.

Ar man tiesiog toks vienetinis modelis pasitaikė apžiūrinėjant ar iš tiesų jis taip triukšmingai turi dirbti? Salone negarsiai muzikos klausytis nelabai gautųsi. Kiek žinau tai garso izoliacija ėjo visiems vienoda. Kame ten gali būti sliekai pakąsti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vazineju tokiu (Y61 3.0) jau pora metu. Nuvaziavau apie 40 Kkm. Jokiu problemu su motoru nebuvo. Aisku, tepalai keiciami kas 10K, na dar kaitinimo zvakes dvi buvo perdege. Man jis patiko, nes yra akivaizdziai dinamiskesnis uz snesni 2.8 sesiuke. Del garso problemu nepastebejau. Gal kurcias esu :) Tiesa, uzvedus salta girdisi, kad dirba dyzelis (t.y. kiek garsiau). Pilnai susilus motorui, viduje sededint sunku netgi pasakyti ar ten benzinas ar dyzelis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikeliu šitą temą būtent dėl 3.0 motoru kurie ėjo Y61 nuo 2000m. vidurio.

Ar man tiesiog toks vienetinis modelis pasitaikė apžiūrinėjant ar iš tiesų jis taip triukšmingai turi dirbti? Salone negarsiai muzikos klausytis nelabai gautųsi. Kiek žinau tai garso izoliacija ėjo visiems vienoda. Kame ten gali būti sliekai pakąsti?

 

tavo atveju gali buti kad buvo tvarkyta kazkastai ir galimybe kad pamirso uzdeti garso izoliacija

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklai nėra blogi, jie tikrai gerokai dinamiškesni nei senesni 2,8 tiesa gana lepūs temperatūrai, ir dirba kiek garsiau nei senesni, nemėgsta sūkių. kas liečia transmisijas ti tiek automatas, tiek mechanika pakankamai patvarūs, silpna vieta mechanikoje - sankaba. (kelis kartus buvo nusisukus, net ne bekelės sąlygomis), Habai - kaip ir visuose NP atėjus laikui pradeda peršokinėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.